Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

           Dziekujemy Calem Sercem

  Za Wasze Serca Wielkie Pomocne

Krabusiowi

I Wam Najpiekniejszego  Najlepsiutkiego

 wczoraj wplacilam 350 zl za miesiac grudzien

                  

Podobny obraz

 

zrobie wkoncu rozliczonko

 

 hoteliku piszczie prosimy

 piszczie jak najczesciej

 na wateczku

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dobrze, że Krabik nie ma zaległości w płatnościach:)

Nie ma zaległości lecz wydaje mi się, że Ewa dopłaca dużą kwotę co miesiąc. Można by poprosić dogomaniaków o deklaracje czy uwzględnienie w bazarkach lecz nie ma się na czym oprzeć bo nie ma rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Na jaka kwotę  są deklaracje co miesiąc? Kto wpłaca i ile? 

Mam nadzieję, że Nadziejka nie będzie miała nam tego za złe, że wchodzimy w Jej kompetencje :)

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Nie ma zaległości lecz wydaje mi się, że Ewa dopłaca dużą kwotę co miesiąc. Można by poprosić dogomaniaków o deklaracje czy uwzględnienie w bazarkach lecz nie ma się na czym oprzeć bo nie ma rozliczenia.

No właśnie może trzeba wspomóc Krabika.

Link to comment
Share on other sites

Utworzyłam na fb wydarzenie mające na celu znalezienie domu Krabowi.

Tu link https://www.facebook.com/events/139077793444399/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1515258083784312

Dobrze wiem, że nie jest to łatwe zadanie, ale psiak dał człowiekowi drugą szansę - zaufał. Teraz nasza kolej! WIem, że Krab ma dużo ogłoszeń, może dodatkowo wydarzenie te szanse zwiększy.

Zakupię dla Kraba również karmę.

Ewa proszę napisz o jakim minusie mówimy jeśli chodzi o hotelowanie Kraba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy. My bardzo rzadko na dogo. Dziekujemy Florentyna za zrobienie wydarzenia. Wszystkie aktualne fotki sa na naszej Psiej Chacie na fb i na wydarzeniu Kraba. U Kraba wszystko ok. Dzisiaj mial Gosci. Nasze wolontariuszki wpadly w odwiedziny do psiakow. Krab mial spacer na smyczy - fajnie dawal rade. Zapraszamy wszystkich na wydarzenie by tam sledzic losy Krabiszona. Raz w tyg wrzucamy aktualne foto na fb:) 

Ewo poprosimy o dokladne zestawienie deklaracji na Kraba. Chcemy wiedziec ile brakuje zeby umiescic to na wydarzeniu. Na dniach zrobimy Karbowi morfologie i biochemie - kontrolnie. Dawno nie byl u weta a swoje lata ma. Warto sie z nim pokazac u weta. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Florentyna napisał:

Utworzyłam na fb wydarzenie mające na celu znalezienie domu Krabowi.

Tu link https://www.facebook.com/events/139077793444399/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1515258083784312

Dobrze wiem, że nie jest to łatwe zadanie, ale psiak dał człowiekowi drugą szansę - zaufał. Teraz nasza kolej! WIem, że Krab ma dużo ogłoszeń, może dodatkowo wydarzenie te szanse zwiększy.

Zakupię dla Kraba również karmę.

Ewa proszę napisz o jakim minusie mówimy jeśli chodzi o hotelowanie Kraba.

Będę co jakiś czas udostępniać.

Wielkie dzięki za pomoc w szukaniu domu Krabikowi. To taki wspaniały psiak.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Będę co jakiś czas udostępniać.

Wielkie dzięki za pomoc w szukaniu domu Krabikowi. To taki wspaniały psiak.

W końcu przywiozłam tę cudowną szczypawę do hoteliku, trochę się poznaliśmy  ;)

I wiem, jak bardzo na plus się zmienił przez te trzy lata. Zaufał ludziom, cieszy się na ich widok, poznał co to szczęśliwe życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...