Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Dziewczyny, głównie Ewuniu. Nie będziesz miała nic przeciwko, jeśli pogadam z Panem, ustalę które to piętro i tak po prostu z nim pogadam? Wtedy zdecydujemy, czy umawiamy wizytę?

Bo jeśli to jest wyższe piętro bez windy, to Krab prędzej czy później nie da rady pokonywać schodów. Jak uważacie?

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Olena84 napisał:

Brzmi dobrze, warto może sprawdzić pana i jeśli schody okazą sie problemem to zaproponować inną bidę?

Pan mi odpisał jeszcze tak:

I tylko napomnę że w całym kompleksie bloków nigdzie nie ma potrzeby używania u mnie schodów. Wszędzie są rampy i windy. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Rozmawiałam chwilę z chłopakiem i skierowałam go do Pawła. Niech pogadają i wtedy Pan podejmie świadomą decyzję. Wtedy my zaczniemy organizować wizytę. I tak będzie wiele niewiadomych np. jak Krab odnajdzie się w mieście w bloku. Jednak powinno się dać szansę temu domkowi, jeśli chłopak będzie nadal zdecydowany.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Krabik jest piękny, ale bardzo smutny na tych zdjęciach :( Czy coś mu nie dolega ?

Myślę, że może mu dolegać to, że nie ma swojego domu.

Propozycja Pana jest bardzo kusząca. Potrzebny jest ktoś doświadczony na wizytę przedadopcyjną. Jaka to dzielnica?

Zdjęcia są śliczne.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Florentyna napisał:

Dokładnie. Rozmawiałam chwilę z chłopakiem i skierowałam go do Pawła. Niech pogadają i wtedy Pan podejmie świadomą decyzję. Wtedy my zaczniemy organizować wizytę. I tak będzie wiele niewiadomych np. jak Krab odnajdzie się w mieście w bloku. Jednak powinno się dać szansę temu domkowi, jeśli chłopak będzie nadal zdecydowany.

Pies odnajdzie się wszędzie, byle tylko był u boku kogoś, kto go kocha i o niego dba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Florentyna napisał:

Mam trochę inne zdanie na ten temat - jednak to nieważne.

Pan dzwonił do Pawła, mają się dziś jeszcze zdzwaniać, bo wczoraj nie było czasu na dłuższą rozmowę.

 

To ja mogłabym powiedzieć, że moje zdanie jest nieważne, ale nie Ty :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, mamy kogoś tutaj na wizytę pa Warszawa Ursynów metro Kabaty (Pan Tadeusz mieszka przy samym metrze), czy mam szukać przez fb?

Jak dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Chłopak jest bardzo przejęty, autentyczny. Nie zniechęca się, mimo, że musiał już w sprawie Kraba wykonać kilka telefonów i odbyć kilka rozmów :) Dajcie znać, czy ktoś zaufany mieszka w miarę blisko i mógłby podjechać?

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Florentyna napisał:

Kochane, mamy kogoś tutaj na wizytę pa Warszawa Ursynów metro Kabaty (Pan Tadeusz mieszka przy samym metrze), czy mam szukać przez fb?

Jak dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Chłopak jest bardzo przejęty, autentyczny. Nie zniechęca się, mimo, że musiał już w sprawie Kraba wykonać kilka telefonów i odbyć kilka rozmów :) Dajcie znać, czy ktoś zaufany mieszka w miarę blisko i mógłby podjechać?

to naprawde dobrze wróży....ciekawe jak wyjdzie zapoznanie...Pewnie Pan Paweł bardzo dokładnie opowiedział jaki jest Krabik i to najważniejsze...Trzymam kciuki nieustannie.

Ciekawe gdzie jest Nadziejka? mam nadzieje, że jest świadoma co mi tu wyrabiamy :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

to naprawde dobrze wróży....ciekawe jak wyjdzie zapoznanie...Pewnie Pan Paweł bardzo dokładnie opowiedział jaki jest Krabik i to najważniejsze...Trzymam kciuki nieustannie.

Ciekawe gdzie jest Nadziejka? mam nadzieje, że jest świadoma co mi tu wyrabiamy :D

Z Nadziejką niestety nie mam kontaktu. Dzwoniłam, pisałam....cisza........

A pies nie powinien stracić okazji, jeśli ten dom jest tak dobry, jak się zapowiada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Florentyna napisał:

Z Nadziejką niestety nie mam kontaktu. Dzwoniłam, pisałam....cisza........

A pies nie powinien stracić okazji, jeśli ten dom jest tak dobry, jak się zapowiada.

Z Nadziejką czasem nie ma kontaktu. Sprawa adopcji Krabika musi iść swoim tokiem. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę.Skoro Pan jest mocno zainteresowany adopcją Krabika to warto mu powierzyć go.Tym bardziej,że przez tyle lat nie miał chłopak szczęścia,zainteresowania adopcją.Jeżeli jest winda to nie widzę problemu.Krabik jest już starszym pieskiem i ciepełko w domu,balkon to jest to co raczej mu potrzeba.

Trzymam kciuki za wizytę.Jeżeli chodzi o Nadziejkę to zapewne odezwie się,a my musimy pomóc w tym aby wyekspediować Krabika do domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...