Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ojj, gdyby tak było to Miła, Canisek, Kika, Aura... mieliby domek :(

Dziękuję za ogłoszenie. Pomyślę nad opisem.

Wymieniasz tylko te psiaki,które nadal czekają, a nie wspomnisz ile już z Twoich ogłoszeń grzeje doopeczke w DS :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ponawiam prośbę o linki do ogłoszeń, które ma Krabik: nie chcę się powielać ze zdjęciami (na olx) oraz opis chciałabym stworzyć trochę inny... tak, aby nikt się nie przyczepił... No i muszę wiedzieć, na jakie miasta już ogłoszenia ma, aby nie powielać.

No jak nasza Tysia się weźmie za ogłoszenia to domek się wyczaruje.Zdjęcia śliczne.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Florentyna napisał:

Dziewczyny, czy któraś dodała moje ogłoszenie na olx do obserwowanych? Przez kilka godzin mam 10 osób obserwujących ogłoszenie.....

Przyznaję się bez bicia ;) Potrzebne mi, żeby nie umknęło! :) 

Ojjj, kochane jesteście... ale nie przesadzajmy aż tak. =)

Link to comment
Share on other sites

Już widzę, że Krab ma dwa ogłoszenia na Wrocław... to ja wezmę drugi koniec Polski. Szczecin...  może to właśnie Pomorze w znalezieniu rodziny mu pomoże...?
Przecież w Szczecinie domek znalazł niewidomy, stary podhalan Puniek.

Proszę:  https://www.olx.pl/oferta/blizny-na-pysku-blizny-w-sercu-czy-naprawde-nikt-nie-patrzy-sercem-CID103-IDsfY0N.html

Sprawdźcie proszę, czy nr-y telefonu się zgadzają. Wzięłam z dwóch innych ogłoszeń. ;)
Opis dłuuugi, ale jak nie będzie odzewu to skrócę. Nic innego ładniejszego na razie nie wymyśliłam. Poproszę więc o informację zwrotną czy w aktualnej wersji moje ogłoszenie może być :) Tytuł, opis... Bo z tytułów mocno się wypaliłam. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeden z tych telefonów w ogłoszeniu jest do mnie. Jeśli Ewa nie ma nic przeciwko, to chciałabym, aby tak zostało.

Poznałam Kraba 3 lata temu wioząc go do hoteliku, spotykam go do dziś przy różnych okazjach - trochę się znamy :) Jeśli zadzwoni ktoś poważnie zainteresowany, to i tak skieruję go do Pawła - oni znają Krabeusza najlepiej i mogą o nim opowiedzieć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Florentyna napisał:

Jeden z tych telefonów w ogłoszeniu jest do mnie. Jeśli Ewa nie ma nic przeciwko, to chciałabym, aby tak zostało.

Poznałam Kraba 3 lata temu wioząc go do hoteliku, spotykam go do dziś przy różnych okazjach - trochę się znamy :) Jeśli zadzwoni ktoś poważnie zainteresowany, to i tak skieruję go do Pawła - oni znają Krabeusza najlepiej i mogą o nim opowiedzieć.

Podesłałam na pw do Tyski dwa linki. Ogłoszenie na Łódz jest ode mnie. Telefon jest do mnie 796....

Drugi link na Wrocław myślałam, że to ten od Havanki lecz teraz zobaczyłam że nie . Widziałam kiedyś na olx ogłoszenie od p.Pawła. W żadnym ogłoszenie nie ma telefonu do Ewy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Podesłałam na pw do Tyski dwa linki. Ogłoszenie na Łódz jest ode mnie. Telefon jest do mnie 796....

Drugi link na Wrocław myślałam, że to ten od Havanki lecz teraz zobaczyłam że nie . Widziałam kiedyś na olx ogłoszenie od p.Pawła. W żadnym ogłoszenie nie ma telefonu do Ewy. 

Naprawdę?! Kiedy mi wysłałam na pw? Bo ja nie pamiętam i nie kojarzę... może mi umknęło?

W takim razie zostawiłam w ogłoszeniu nr do Florentyna

I ogłoszenie zostawiam na Szczecin, a właśnie zastanawiałam się, czy nie dać na Łódź.

Krabik ma dużo ogłoszeń, nie rozumiem więc czemu nikomu się nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Naprawdę?! Kiedy mi wysłałam na pw? Bo ja nie pamiętam i nie kojarzę... może mi umknęło?

W takim razie zostawiłam w ogłoszeniu nr do Florentyna

I ogłoszenie zostawiam na Szczecin, a właśnie zastanawiałam się, czy nie dać na Łódź.

Krabik ma dużo ogłoszeń, nie rozumiem więc czemu nikomu się nie podoba...

Wczoraj. Jeszcze nie przeczytałaś. Jak chcesz to daj swoje na łódź a ja zmienię na Warszawę. Moje to tak lata miedzy Łodzią, Warszawą i Krakowem czasem.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, bakusiowa napisał:

Wczoraj. Jeszcze nie przeczytałaś. Jak chcesz to daj swoje na łódź a ja zmienię na Warszawę. Moje to tak lata miedzy Łodzią, Warszawą i Krakowem czasem.

Weszłam na skrzynkę, nie mam żadnej wiadomości od Ciebie... jakby się rozpłynęła... 
Ale mniejsza o to :)

Moje niech chwilkę powisi na Szczecinie skoro ogłaszasz często na Łódź. Spróbuję inne miasta;)

Link to comment
Share on other sites

TAKIEGO MAILA ZNALAZŁAM DZIŚ NA SWOIM OLX...w sprawie KRABA, łzy same popłynęły...przeczytajcie...

Dobry wieczór.
Mam pytanie. Czy ogród jest absolutnym wymogiem?
Nie wiem czy jestem idealnym kandydatem, pozwolę to ocenić innym nie ukrywając nic. Krabuś do mnie przemawia bo jest specjalny. Ja po wypadku z tirem miałem średnie szanse na przeżycie a skończyło się na zmasakrowanej lewej ręce i bliźnie na twarzy. Ja mam normalną prawą łapę, on lewą. Moja lewa skrywa pod włosami blizny, temu słodziakowi trochę brakuje kawałka prawej.
Mam 22 lata i jestem grafikiem, mam całkiem duże mieszkanie z bezpiecznym balkonem. Mieszkam tuż przy studiu w którym pracuję więc codziennie mam czas na spacery i nie ma opcji że jestem zmęczony, bo w domu nie ma mnie tylko te 8 godzin pracy + 6 minut na przejście w obie strony.Nie siedzę w każdą stronę godzinę w komunikacji, nie zostawiałbym go na 10 godzin jak przeciętny korposzczur. Dodatkowo podejrzewam że mógłbym przycisnąć szefa żeby pozwalał mi raz/dwa razy w tygodniu przychodzić z piesełem do pracy. Mam obok park moczydełko, las kabacki.
Przyznam bez bicia że nie jestem osobą która utrzymuje wiecznie idealny porządek, ale wierzę że z odpowiednią motywacją jaką jest doggo, potrafiłbym się kontrolować.
Jestem świeżo po stracie. Z 2 szczurków które udało się uratować (Pista został zabrany od rodziny która trzymała go samotnego w akwarium, Mash uratowany z laboratorium z ogromnymi problemami zdrowotnymi niepełną sprawnością fizyczną), ostatni zmarł ze starości kilka dni temu. Początkowo byłem załamany, ale następnie miałem potrzebę zabrania jakiegoś psa z mrozu, nakarmienie i przytulenie.
Wierzę że te wszystkie piękne szczeniaki znajdą kochające rodziny, ale co z takim niepełnosprawnym staruszkiem. Bywam chaotyczny i nie jestem ideałem, ale chcę mu zapewnić schronienie, miłość, ciepło, jedzenie, przyjaźń i opiekę weterynaryjną. Nie mam dużego doświadczenia ale wiem że z każdym problemem mogę liczyć na wsparcie mojego chłopaka jak i przyjaciółki która organizuje u siebie domy tymczasowe i zabiera siłą psy zamarzające na śmierć na łańcuchach.
Czekam z nadzieją na odpowiedź i pozdrawiam,

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...