Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

z15304066.gifo matkooooooo jedynaaa o matkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kochaniiiiiiiiiiiii

 o matkoooo cud cud dziekuje

 dziekuje dziekujeeeeeeeee

 oamtko ja raduje

 kochane serce nasze będzie zabrane

 !!!! dziękujemy ciociuuu dziekujemyyyyyyyyyyyyyy

 już samma nie wie teraz co pisać na szybko

Link to comment
Share on other sites

z15304066.gifo matkooooooo jedynaaa o matkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kochaniiiiiiiiiiiii

 o matkoooo cud cud dziekuje

 dziekuje dziekujeeeeeeeee

 oamtko ja raduje

 kochane serce nasze będzie zabrane

 !!!! dziękujemy ciociuuu dziekujemyyyyyyyyyyyyyy

 już samma nie wie teraz co pisać na szybko

 

Podczytywałam i trzymałam kciuki, aby cud się zdarzył.

 

Allllle się cieszę!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

W kwestii transportu trzeba zadzwonić do schroniska i uprzedzić, że będziemy chcieli zabrać Krabika. Wtedy go zabiorą i przewiozą do Warszawy (chyba do Marek - tak mi się wydaje). Pozostaje jeszcze kwestia przewiezienia z W-wy do Skierniewic, bo tam znajduje się hotelik. Nadal do ustalenia.
Ta druga sunia, o której pisze Papryka to Pianka jednooka - nad nią pracuję ja - zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

W kwestii transportu trzeba zadzwonić do schroniska i uprzedzić, że będziemy chcieli zabrać Krabika. Wtedy go zabiorą i przewiozą do Warszawy (chyba do Marek - tak mi się wydaje). Pozostaje jeszcze kwestia przewiezienia z W-wy do Skierniewic, bo tam znajduje się hotelik. Nadal do ustalenia.
Ta druga sunia, o której pisze Papryka to Pianka jednooka - nad nią pracuję ja - zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Witaj Florentyna:) dostaliśmy na fb fotki suńki... Super jest:)

Link to comment
Share on other sites

kochane moje , papryko dziekuje

 szukam ja tel do tej Agnieszki z fb

 ale mi wyskakuje

 

nie znaleziono zawartości ,,

 dziewczynki do kogo mam dzwonic ?

 a może cioia ze schr będzie dzwonic?

papryko przyslalas kochana cene hoteliku

 350 zl

 kochana dziekuje sercem calem

 dziekuje

 dziekuje

 czekajcie boc ja teraz nie wiem co mam robic pierwej

 kochane piscie starej babie

 gdzie mam ja zadzwonić?

Link to comment
Share on other sites

Dzwonić trzeba pod jeden z tych numerów: 513-83-55-80, 506-99-23-13 z tym że w godzinach 10-16. Trzeba zgłosić go do transportu, podając imię i ew. numer i numer kojca (są chyba w pierwszym poście). Transport jeździ do Marek k. Wa-wy i tam trzeba psy odebrać. I tak jak napisała konfirm na fb jest informacja, że najbliższy będzie 17. lub 18. stycznia jeśli zbierze się odpowiednia ilość psów.

 

A jaki będzie koszt utrzymania Kraba u papryki?

Edit: już doczytałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonić trzeba pod jeden z tych numerów: 513-83-55-80, 506-99-23-13 z tym że w godzinach 10-16. Trzeba zgłosić go do transportu, podając imię i ew. numer i numer kojca (są chyba w pierwszym poście). Transport jeździ do Marek k. Wa-wy i tam trzeba psy odebrać. I tak jak napisała konfirm na fb jest informacja, że najbliższy będzie 17. lub 18. stycznia jeśli zbierze się odpowiednia ilość psów.

 

A jaki będzie koszt utrzymania Kraba u papryki?

Edit: już doczytałam ;)

 Ewo tutaj masz info odnośnie transportu

Link to comment
Share on other sites

Dzwonić trzeba pod jeden z tych numerów: 513-83-55-80, 506-99-23-13 z tym że w godzinach 10-16. Trzeba zgłosić go do transportu, podając imię i ew. numer i numer kojca (są chyba w pierwszym poście). Transport jeździ do Marek k. Wa-wy i tam trzeba psy odebrać. I tak jak napisała konfirm na fb jest informacja, że najbliższy będzie 17. lub 18. stycznia jeśli zbierze się odpowiednia ilość psów.

 

A jaki będzie koszt utrzymania Kraba u papryki?

Edit: już doczytałam ;)

 Ewo tutaj masz info odnośnie transportu

Link to comment
Share on other sites

10501999_303595949827627_8334096343657591622760_303596143160941_3635329925327203razem dwa serduszka

 ta sunia cudna i Krabcio pojada razem

 ogromnie trzymamy kciuki , aby tym serduszkom się udało!

 Florentynko dziekuje za pw

 doloze troszenke choć

 dla tej suni

 czekamy i calem sercem kciuki trzymamy!

 żeby były

 żeby wytrzymaly

 żeby wszystko dobre dla Nich

się udalo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...