Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Ewo jestem...tylko co ja mogę. 

Więcej bym chciała pomóc niż mogę....niestety. 

 

 Gdyby każda osoba tam( na FB) wpisująca się dała chociaż po 5zł to już by mały miał jaką sumkę na hotelik.

Na FB mnie nie ma i tego niestety nie mogę tam napisać. 

 

Jak będziecie zbierać to mogę dać 5zł miesięcznie ale chwilowo tylko do czerwca.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje, Ewo, za zaproszenie :)
Mnie też bardzo Krab ujął i widziałam, że zrobił to z wielu ludźmi na fb - ma prawie 400 udostępnień.
Może się ze mną nie zgodzicie, bo może nie mam racji, ale ja bym jeszcze trochę poczekała z zabieraniem psiaka do dt albo hoteliku. Niestety, może tam utknąć. A teraz ma swoją chwilę na fejsie, może ktoś go wypatrzy i weźmie do domu. Uważam, że ma spore szanse - nie tylko my wzruszamy sie jego losem.
Gdyby co, oczywiście będe wspomagać Krabika w miare skromnych możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Biedaczyna straszna, to fakt :(

Ale Nette mądrze mówi... znaleźć DT, które co miesiąc trzeba opłacić można... Ale trzeba się liczyć też z ewentualnością, że psiak może się łatwo nie otworzyć... A taki nieadopcyjny będzie zajmował miejsce innym psiakom.

Chyba, że znalazłoby się DT za koszty utrzymania. To byłoby rozsądne wyjście, bo pies dostałby szansę. Oby mu się udało, zdjęcia i opis bardzo smutne i przygnębiające. Bezsilność... Będę zaglądać na wątek, trzymam kciuki...

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. 

Na szczęście wpisów o wpłatach "gdyby każdy z wydarzenia itp wpłacił chociaż po 5 zł" na fb coraz mniej. Wydarzenia na fb czy inne apele o pomoc często krążą pomiędzy tymi samymi osobami, osobami które mają już multum deklaracji bądź nie mogą pomóc nawet 1 zł, nawet gdyby chciały, więc pisanie gdyby każdy dał po 5 zł jest nie na miejscu zupełnie. Trzeba by było mieć worek pieniędzy gdyby na każde psy w potrzebie jakie pojawią się na fb dawać "tylko" 5 zł. 

Wystarczy zbierać deklaracje i zacząć od kwoty 5 zł i tyle, a kto ma to da i to nawet 100 zł miesięcznie bo też takie osoby się zdarzają. 

Jak będzie potrzebny banerek to zrobię. 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zagladcie kochane i Lilu zajrzalal

 z nadzieja

 dziekuje wszystkim iskierkom

 boc musimy być iskierkami  dla tych wszystkich skrzywdzonych

 takie zycie

 ja 200 zl  deklaruje

 przez 2 miesiące dam rade

 musze dac rade

 może tr więcej

 obacze aby na zycie zostało cos przecie

 dziekuje

 z nadzieja pozdrawiam

 ...ten brzusio Krabikowy o matko .....

 ja myslalm ze to sunia najpierw

 może przepuklina

 o matko

 a może przemarznięte

 

 

 ech ...

 

Link to comment
Share on other sites

 

Jestem na zaproszenie. 

Na szczęście wpisów o wpłatach "gdyby każdy z wydarzenia itp wpłacił chociaż po 5 zł" na fb coraz mniej. Wydarzenia na fb czy inne apele o pomoc często krążą pomiędzy tymi samymi osobami, osobami które mają już multum deklaracji bądź nie mogą pomóc nawet 1 zł, nawet gdyby chciały, więc pisanie gdyby każdy dał po 5 zł jest nie na miejscu zupełnie. Trzeba by było mieć worek pieniędzy gdyby na każde psy w potrzebie jakie pojawią się na fb dawać "tylko" 5 zł. 

Wystarczy zbierać deklaracje i zacząć od kwoty 5 zł i tyle, a kto ma to da i to nawet 100 zł miesięcznie bo też takie osoby się zdarzają. 

Jak będzie potrzebny banerek to zrobię. 

 

Z tego co wiem - z opowiadań bo mnie nie ma na FB  -oprócz dziewczyn z dogo jest tam dużo osób, które wpadają bo wpadają i piszą aby coś napisać. Taka oferta właśnie dotyczy się takich osób - a jakie to są to widać po treści wpisu.

Kto pomaga to głupot nie pisze  i pomaga jak może.

Link to comment
Share on other sites

Tak iskierki tak

 każdy jak może pomaga

 kazdenkie serce 

 dziekuje za banerek

 bardzo bardzo się przyda banerek

 

 ciocia kikou nie ma miejsc

 może Lilutosi wyczaruje  cos

 o mateńko

 ziemio nasza

 ..ja na tym fb to nie umiem zupełnie się poruszać

 gdzie co wpsiac itd. ....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem - z opowiadań bo mnie nie ma na FB  -oprócz dziewczyn z dogo jest tam dużo osób, które wpadają bo wpadają i piszą aby coś napisać. Taka oferta właśnie dotyczy się takich osób - a jakie to są to widać po treści wpisu.

Kto pomaga to głupot nie pisze  i pomaga jak może.

 

Ja na fb jestem, mam na swoim koncie kilkadziesiąt wydarzeń, w tym kilka aktywnych i z doświadczenia wiem, że wpisy takie są nie najlepiej przez uczestników odbierane. Nawet zdarzyła mi się wypowiedź, że ktoś z mojego wydarzenia odchodzi z powodu właśnie tego typu wpisu. Na szczęście takie wpisy pojawiają się tylko sporadycznie i dzięki reprymendzie innych osób coraz mniej. Wpisy takie są po prostu nie na miejscu i tylko tyle. Każdy pomaga jak może i na ile może, nie można na nikim wywierać w taki sposób presji. Nie każdy ma nawet te "głupie" 5 zł i niektórym jest z tego powodu najzwyczajniej przykro.

Link to comment
Share on other sites

pogadałam  sama ze sobą w domku

 za pierwszy miesiąc hoteliku

 albo dt

 abys stal się cud...

 postaram się zaplacic w calosci

 na bazadnia tez trzeba będzie pieniazkow

 hdyby się tylko udało

 ....takie zycie

 choć my ludzie -mam zawsze wybor

 mamy gdzie isc

 w rzie czego

 choć ciężko i pod gorke

 ale mamy jak

 ale te wszystkie biedaki ....

 ech ....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...