Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

dziewczyny

 a to musi być więcej psiaczków tak

 musi być kilka

 żeby schron zawiozl do Marek?

 sciskam sciskam ogromnie

 aby było wszystko dobrze

 Niestety, tak. Pojedynczych psów nie wożą. Ale mamy już trzy psy dogomaniackie - Cyprys, Krab i Pianka. I może jeszcze jakieś pojadą :). Jak już jest  podany konkretny termin(18bm), to oznacza, że psów jedzie dostateczna ilość i transport będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Smycze mam, gorzej może być z obrożą dla większego psiaka. Mogę "pożyczyć" smycz i obrożę od Lili, ale niestety tylko pożyczyć... Smycz dla Pianki mogę wziąć tę, którą mi dałaś Florentyno dla Florki :)
Papryko, jak u Was z psim oprzyrządowaniem? ;)

 

smycze, obroże mamy, ale dajcie znać jak duży jest Krabik czy będzie na niego dobra, wielkościowo jaką rasę przypomina;)?

Link to comment
Share on other sites

Ewuś,ja proponuję już podawać dane do przelewu osobom,które zaoferowały pomoc finansową,ponieważ za Hotelik trzeba będzie zapłacić od 18.01.15 - 31.01.15.Musimy wiedzieć jak stoi Krabik finansowo aby dalej prosić o pomoc.Krabik będzie potrzebował pieniążków na odrobaczenie,na odpchlenie i weta,może też na badania jakieś,czyszczenie zębów,być może będzie potrzebował specjalistycznej karmy,no i transport za który zapewne trzeba będzie opłacić.W tej chwili nic praktycznie nie wiemy o Krabiku a więc dobrze by było aby przed przyjazdem do Hoteliku miał jakieś zabezpieczenie w postaci finansów.Pomyśl Ewuś bo chyba Ty będziesz skarbnikiem Krabika?

Link to comment
Share on other sites

Anula ma rację. Pieniądze szybko się rozchodzą, a jak ktoś deklaruje, że znaczy że na daną chwilę ma tę kwotę. Lepiej te środki zgromadzić na Krabowym koncie, niech bezpiecznie czekają. Transport też może wygenerować koszty, albo inne nieprzewidziane wydatki. Teraz wątek czyta dużo ludzi, po paru tygodniach, potem miesiącach, popularność spadnie.

Dziewczyny, które organizują transport... czapki z głów. Realna, prawdziwa pomoc wśród nas klikaczy... Brawa!

Link to comment
Share on other sites

 Niestety, tak. Pojedynczych psów nie wożą. Ale mamy już trzy psy dogomaniackie - Cyprys, Krab i Pianka. I może jeszcze jakieś pojadą :). Jak już jest  podany konkretny termin(18bm), to oznacza, że psów jedzie dostateczna ilość i transport będzie :)

 

 

No właśnie nie bardzo,\; żeby transport doszedł do skutku, musi się uzbierać jakieś 7-8 psów.

Na razie zapisane są tylko te trzy.

Ale jeszcze mamy tydzień.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie bardzo,\; żeby transport doszedł do skutku, musi się uzbierać jakieś 7-8 psów.

Na razie zapisane są tylko te trzy.

Ale jeszcze mamy tydzień.

 

 O kurczę :(. Myślałam, że oprócz dogomaniackch, jeszcze jakieś inne już ktoś wypatrzył :(. Brakuje nam 4 psów :(

Link to comment
Share on other sites

 Płakać się chce :(. Tam jest mnóstwo psów pięknych i wartych dobrych domów. Ja jestem zachwycona majestatycznym Szejkiem i niesamowitą Czarą. A tylko Cyprysa mogę zabrać. Więcej - nie :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ech, Gwiazda to już niejednej osobie sen z oczu spędza :( Cholerka, a ile jest miejsc w radyskim psiobusie - właśnie 8? Ile psów musi być minimum do transportu? Już nawet patrzyłam jak te Radysy od nas daleko - niestety aż 200 km w jedną stronę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...