Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Nadziejko, skoro nie ma chętnych to zaraz spróbuje edytować tekst, mam wobec Ciebie dług wdzięczności za ogromną Twoją pomoc przy moim Rudasku...

Zrobimy Krabciowy całkiem nowe ogłoszenia, z tekstem który w pełni opisze jego sytuacje i potrzeby.

Nadal przezywam sytuacje z Państwem z Poznania i z supergogą:( Strasznie mi głupio:(

Dziś napisałam do Państwa z Poznania maila. Zaproponowałam im jakiegoś pieska od Szafirki. Byłam u Hani i wiem, że u niej pieski mają styczność ze schodami na co dzień, mają też kontakt z 4 letnią dziewczynką, z kotami...ogólnie są nauczone takiego życia jakie Państwo prowadzą...ale zobaczymy czy w ogóle mi odpiszą, bo raczej straciłam w ich oczach wiarygodność:(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tytuł: KRABUŚ większy pies, ma trzy i pół łapki i szuka domu z ogrodem

Swoje w życiu przeszedł, z niejednej miski jadł i swoje wie. A mianowicie to, że psu do szczęścia potrzebny jest człowiek i dobry dom. Żeby więcej nie głodować, nie walczyć o przeżycie, nie tułać się, nie marznąć, nie bać się co będzie jutro…

Krabuś ma ok. 8-9 lat. Jest pięknym, większym psem. Jego cechą charakterystyczną jest brak kawałka przedniej łapki, który jednak wcale nie czyni z niego kaleki. Piesek świetnie sobie radzi na swoich 3 i pół łapkach, a od jakiegoś czasu jest właścicielem pięknej protezki, która pozwala mu biegać i cieszyć sie zyciem bez żadnych ograniczeń.
Krabuś zmarnował kilka lat swego życia w schronisku. Został wypatrzony przez wolontariuszy i umieszczony w hoteliku dla zwierząt. Krabuś najbardziej nadaje się do domu z ogrodem, może mieszkać na zewnątrz w dobrze przygotowanej budzie. Z suczkami zwykle dogaduje się dobrze, jednak z psami-samcami może dojść do spięcia, dlatego najlepiej aby był jedynym psem w domu. Z racji wielkości nie polecamy go także do domu z małymi dziećmi. Krabuś jest mądrym i pojętnym psem, z opiekunami w hoteliku współpracuje idealnie jednak wymaga dość konsekwentnego prowadzenia.


Lord jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Umie chodzić na smyczy, jest czysty, grzecznie się zachowuje w samochodzie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piesku, odwiedzić go w hoteliku zadzwoń, prosimy.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. W
Psiak czeka na dom w woj.łódzkim, ale w razie potrzeby pomożemy w transporcie do nowego domu.

Kontakt:Paweł 533 286 692

 

 

 

NIe wiem co sądzicie o takim tekście? czy coś jeszcze należałoby dodać? lub ująć jeśli jest nieprawdą? Jeśli tekst zostanie zatwierdzony - jutro zrobie nowe ogłoszenia na Warszawe. I NADZIEJKO- proszę też aby podała swój adres email, który dodam do treści ogłoszenia, tak aby ludzie od razu pisali do prawdziwego opiekuna psa, a nie do mnie:)

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

0heart.gifPiekny madry teks

dziekuje

 pieknie dziekuje

 jesli mozna jeszcze poprawic to cudnie

dziekuje

 mojego majla nie podam boc ja b czesto nie moge sie wogole dostac na tego majla

 wiec moze najlepisej bedzie prosbe podac w ogloszonkach

 aby panstwo zainteresowani dzwonili

bezposrednieo  do hoteliczku

 do p Pawla ktory o Krabeuszku wie wszystko

 dziekuje dziekuje

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

0heart.gifdziekuje dziekuje

 

 hoteliczku dziekujemy stokroc za opieke przecudna Krabeuszkowa

wysylam dzis za hotelikowanie za miesiac wrzesien 350 zl

z deklaracji stalych

 

na dzien 15 wrzesien

razem z deklaracji stalych jest  565 zl

 22 wrzesien ciocia ewu  80 zl  deklaracja stala za m-ce czerwiec lipiec sierpien wrzesnien

Na dzien 26 wrzesien jest  645 zl

 minus hotelik wrzesien 350 zl

 zostaje 295 zl

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziś napisałam do Państwa z Poznania maila. Zaproponowałam im jakiegoś pieska od Szafirki. Byłam u Hani i wiem, że u niej pieski mają styczność ze schodami na co dzień, mają też kontakt z 4 letnią dziewczynką, z kotami...ogólnie są nauczone takiego życia jakie Państwo prowadzą...ale zobaczymy czy w ogóle mi odpiszą, bo raczej straciłam w ich oczach wiarygodność:(

 

Pan odpisał:) Jednak rozmawiali z Panem Pawłem i mają odwiedzic hotelik by wybrać pieska najodpowiedniejszego dla siebie:) Podesłali mi nawet zdjęćie kandydatki, cudnej ONeczki....oby jej się udało:) Oby Krabusiowe ogłoszenia przyniosły jej szczęście!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

0heart.gifDziekuje dziekuje

pieknie dziekuje  ciociu kiyoshi

cudne sa cudne

 no to trzymamy sciskamy 

 my tutaj  ciotenki wszystkie serduszka

 za Krabeuszka

 i za te Oneczke

 niechaj sie zakochaja panstwo

dziekuje ogromnie

 

na dzien 15 wrzesien

razem z deklaracji stalych jest  565 zl

 22 wrzesien ciocia ewu  80 zl  deklaracja stala za m-ce czerwiec lipiec sierpien wrzesnien

Na dzien 26 wrzesien jest  645 zl

 minus hotelik wrzesien 350 zl

 zostaje 295 zl

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dorcia2 napisał:

ale piękne ogłoszenie ma Krabuś, oby ten domek w końcu gdzieś na horyzoncie się pojawił dla tego cudnego psiaczka 

 

jak na razie chyba z nowych ogłoszeń nie było żadnych pytań...ale warto trzymać kciuki i wierzyć, że znajdzie się dom który będzie odpowiadał jego potrzebom...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

0heart.gifDziekuje serca za wszystko

 Krabeuszku sciskamy ile sil

dziekujemy sercem calem za wplaty:

 

na dzien 15 wrzesien

razem z deklaracji stalych jest  565 zl

 22 wrzesien ciocia ewu  80 zl  deklaracja stala za m-ce czerwiec lipiec sierpien wrzesnien

Na dzien 26 wrzesien jest  645 zl

 minus hotelik wrzesien 350 zl

 zostaje 295 zl

 

Nowe wplaty deklaracji stalych  w pazdzierniku

 

0heart.gifDeklaracje stale pazdziernik

28 wrzesien  Anecia yucca  10 zl

1 pazdziernik dorcia2  20 zl

3 pazdziernik Anula i Bogusik  20 zl

3 pazdziernik  SWIAT  30 zl

11 pazdziernik  LIDA  50 zl

11 pazdziernik  agat21  20 zl

Razem na dzien 12 pazdziernika jest cala suma  445 zl!

Link to comment
Share on other sites

 

0heart.gifIzuniu tak

 no takie zycie

 i ja kocham tez

 tylko ze musze patrzec aby bylo psie serduszko niewielkuskich rozmiarow

 bos sama tez choruje

czasem ciezko ruszyc ciezko chodzic

 i nie udzwigne  duzego ciezareczku

 to przekochany ciezar

 stokroc przekochany

 ale gdybym mialal domeczek malunki chocby i kawalek ogrodeczka naszego swojego

 ech ....

sciskamy modlimy czekamy

 

Link to comment
Share on other sites

Ewunia kochana:) Ja myślałam akurat o Państwu z Poznania:) ale u Ciebie tez przeciez schodki, wiadome wszystko.....

dla Krabusia potrzebny dom z ogródkiem choć malutkim, chciałabym ogromnie, żeby taki domek się dla niego znalazł. Odnawiam ogłoszenia, ale cisza:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...