Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Papryko, mam nadzieję, że nie uraziła Cię moja wypowiedź. Miałam na myśli ustalenie wszystkich kwestii między Tobą a Ewą. Ewunia to bardzo pojemne serducho, pełne emocji :) I to dobrze, bo tacy ludzie są zwierzętom potrzebni. Brakowało postów odnośnie tych spraw formalnych ustaleń szczegółów opieki. Stąd moja uwaga. Nowy hotel to nie zły hotel w moim pojmowaniu :) Mam nadzieję, że pod Waszą opieką z tego strachulca uda się zrobić najprawdziwszego przyjaciela człowieka, czego życzę i jemu, i Wam!

absolutnie zero urazy:)) ustalenie wszystkiego jest istotne i dobrze ustalić to wczesniej zeby uniknąc nieporozumien:) info o hotelu sa istotne, dla nas tez jest to wazne i z rozwagą przyjmujemy psiaki i chcemy by trafiły do jak najlepszych domów:)

 

A jaką karmę psiaki dos

Link to comment
Share on other sites

Na facebooku hotelik ma swoją stronę. Fajnie to wygląda. Można łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwarce: hotel dla psów psia chata. Z tego wygląda, że Krabik byłby w boksie zewnętrznym. Chyba, że były inne ustalenia. Dołączę się z wpłatami, tylko ważne jest dla mnie ustalenie, kto jest osobą odpowiedzialną za psa, kto zbiera pieniądze, kto prowadzi rozmowy z hotelikiem, kto będzie prowadził watek, robił ogłoszenia... Myślę, że to jest ważne i dla właścicieli hoteliku i dla nas. 

 

ewa gonzales - osoba odpowiedzialna za psiaka

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jaksoleczki

dziekuje

 dziekuje

 czekamy z nadzieja

 ....już by się ta wiosnka przydala oj przydala ...

Ciociu Ewo, to Tobie należą się PODZIĘKOWANIA za to, że poruszyłaś niebo i ziemię żeby pomóc kolejnemu psiakowi. U mnie na razie trochę krucho z gotówką, ale wspomogę bazarkiem. Trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło pomyślnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam właśnie do Radys i zamówiłam Cyprysa. Pytałam, kto adoptował Aramisa. Dowiedziałam się, że ktoś z okolicy - "od nas".

Termin transportu, jeszcze nieustalony do końca czy 17, czy 18, bo żadne psy jeszcze nie są pozgłaszane. Ja pierwsza się zgłosiłam z Cyprysem :). Wspomniałam o Krabie i Piance, ale powiedziałam, że zainteresowane osoby zadzwonią i potwierdzą.  Jak jakiś pies ma jechać w w/w terminie, to dzwońcie do Radys i umawiajcie transport :)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!!!!  proszę kto może niech jeszcze wyśle mejla to naprawdę tylko ... minuta! a może uratowane , życie?! 

Doświadczenia na zwierzętach! więcej na wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-31

 

Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp.

 

Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz.

 

Mam większą listę adresatów:

 

[email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

 

 

Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania:

"Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych!

Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce.

Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami.

Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć.

Z poważaniem,"

Link to comment
Share on other sites

Gdzie jest ten hotelik? Jaka ma pelna nazwe? Czy to jest sprawdzony, dobry hotelik? Czy Krab ma darczyncow na utrzymanie w hoteliku? Na Fb jest dla Kraba wydarzenie, wiec te wszystkie pytania sa wazne. Prosze o odpowiedz.

 

wcześniej juz w postach zawarlismy wszystkie info dot. naszego hotelu - raz jeszcze link https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Ps%C3%B3w-PSIA-Chata/366970286783917

Link to comment
Share on other sites

Jaskoleczki już jestem już czytam

 o matko jak cudnie ze Piankama watus

 cydowna psinunia

 jest przepiekna

i Krabciu tez przepiekny

 i niepowtarzalny

 dziekuje

 dziekuje dziekuje za wszystko

 doiero 7 dziś ...a;\le się będzie dluzylo

 okropnie się będzie dluzuylo

 iskiereczki

 porobimy poczynimy bazareczki

 

dziekuje

 dziekuje

 czekamy z sercem na dloni i z modloitwa

 bo mrozy okropne

Link to comment
Share on other sites

Halinka14

 Krabun ma tr deklaracji

 w drugim poscie jest wpisane

w tym hoteliku jest już piesio z dogo

 który zyl w koszmrze

 Bezik

http://www.dogomania.com/forum/topic/143408-bezdomny-bezik-kocha-ludzi-ponad-wszystko-on-tak-nas-potrzebuje/

 

watus Bezika od cioci aury  

  mam nadzieje ze może ciutke więcej nas będzie jeszcze u Krabika

 bedzimy czynic bazarki

 wspólnie będziemy walczyc o zycie jego

 razem z sercami z dogo -  będziemy walczyc i prosić o kazdenki grosik

 jak już było wiele wiele razy

Link to comment
Share on other sites

allegro usunęło aukcję :(

 

napiszcie proszę czy Krabik ma szansę być w domu, czy docelowo ma być w boksach?

 

myślę, że tutaj chyba pierwszeństwo do wew boksu będzie miała Pianka od Florentyny - Florentyna pierwsza rezerwowała miejsce w hotelu, jest jeszcze szansa, że jeśli psiaki się dogadają to w 1 boksie wew mogą być dwa psiaki - boksy sa spore, 2x2, myślę, że się okaże wszystko na miejscu jak psiaki do nas przyjadą, no i jeszcze Florentyna musi potwierdzić na 100% czy uda się wyciągnąć Piankę

Link to comment
Share on other sites

ciociu Lida

ciociu YOLY

 poproszę Was kochane o wplaty

 ale nie teraz

 jeszcze nie teraz

 czekajmy i kciuki trzymajmy kochane

 

  dziekuje

 dziekuje pieknie

 zapraszamy na watus Pianki

http://www.dogomania.com/forum/topic/144885-pianka-jednooka-ruda-sunia-z-radys-czy-los-się-do-niej-w-końcu-uśmiechnie/

 która jest bez grosika

 jeśli się razem dogadają

 to razem wjednym boksie daw kochane cudeńka zamieszkaja

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...