Jump to content
Dogomania

Renia w domuuuuuuu :)


Agnieszka.D

Recommended Posts

Poznajcie Rrrreeenięęę! - 20 kg chodzącej poczciwości... :)


10913700_876979315668332_590929084_n.jpg


Do schroniska trafiła na 2 dni przed Mikołajkami - 4.12.2014
Ściągnięta z ulicy przez straż miejską.
Ma czipa, który nie jest zarejestrowany w żadnej bazie...


Jest kochana!


Ma ok 5-6 lat, na spacerach bawi się jak dzieciak. Patyczki, zabaweczki, zaczepianie kolegów. To jest TO! Dziś pierwszy raz biegała bez smyczy z Reksem i Punią i była bardzo posłuszna. Spuszczenie jej ze smyczy równało się z eksplozją radości u naszej RENIFERKI.

W mig zaczęła reagować na swoje nowe imię.
Pięknie siada i podaje łapkę na komendę. :smile:

Zaczynamy wspólne perypetie :) marzymy o adopcji.


Nie jest specjalnie przepadzita, ale z pewnością spacerowe towarzystwo ją rozkręci w tej kwestii i w jej oczach będą migały parówki... Właściwie to już zaczęli... Oto dzisiejszy zezik "DAJ PARÓWKĘ CIOCIU MI! MI! MI!"

10884807_781157208587866_1298352403_n.jp


Cóż jeszcze mogę powiedzieć o przytulaśnej Renacie... Kocha ludzi. Bardzo szybko załapuje kontakt, chętnie się wita i przyjmuje przytulaski . Dwa spacery a ona już piszczy i rozgląda się za ciotkami, gdy któraś się oddali. Z psami dogaduje się bardzo ładnie, chociaż raz czy dwa zdarzyło się, że kłapała zębami, ale raczej gdy druga strona pokazała ząbki jako pierwsza. Generalnie jest bardzo otwarta na nowe psie znajomości. :D


no jak tam na tyłach? halo halo?! idzieta?
10872533_781157161921204_243627176_n.jpg


witam Cię ciociu!

10904105_781157215254532_1505718633_n.jp


znalazłam seer, znalazłam ser!

10913672_781157171921203_2090725485_n.jp


Za dobry to on nie jest. No naprawdę. Jakiś keczup masz? hę?

10888193_781157211921199_259028421_n.jpg


Coo tam mówisz?
Coo się z tym nie robi?
No jak nie patyczek, jak patyczek!?

10904699_781157205254533_1207236265_n.jp

numer schroniskowy Reni: 890/14
waga: ~20kg
cm: -
wiek: 5-6 lat
zaszczepiona,odrobaczona,zaczipowana
Link to comment
Share on other sites

Opis Reni:

Suczka
ok 5-6 lat
20kg

odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana

średniej wielkości

 

Wyjątkowo urocza, pozytywnie nastawiona do świata, owczarkowata sunia. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, uwielbia wspólne zabawy, szybko przywiązuje się do opiekuna. Renia jest energicznym psem, uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Na spacerach posłuszna, przybiega na zawołanie. Chętnie zaczepia inne psy do zabawy, nie pogardzi rzucaniem patyczków czy zabawek. Siada i podaje łapę na komendę. Jest delikatna, niełapczywa. Kocha życie i widać było to już przy pierwszym spotkaniu z wolontariuszem. Ważne, aby znalazła dom, zanim jej radość zacznie znikać za kratami schroniskowego boksu.

I bardzo proszę o zmianę zdjęcia na stronkach na poniższe :)

10913700_876979315668332_590929084_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak czułam, że ciocia choba tak powie :D ale nie, to nie Renia :P ona użyczyła sobie kijaszek gdy już wszystko było rozłożone na części pierwsze przez kogoś innego :D

Czyli muszę szukać innego winnego? No dooobra... Jak ja takiego dorwę... :P

Link to comment
Share on other sites

Jestem, Reniu. :)

Agnieszko, dostałam dziś link od Patrycji. 

Zobaczyłam Renię wczoraj na fotkach ze spaceru Puni. Napisałam, że Renia ma poczciwą mordeczkę. ;)

A teraz widzę ze zdjęc na wątku i opisu, że właśnie tak jest. 

Słodka sunia. Jak napisała kiedyś LILUtosi... TYLKO BRAC I KOCHAC. :)

Renia tak niedawno trafiła do schroniska i życzę jej, żeby ten wątek był bardzo krótki i szczęśliwie się zakończył.

Kochającym Domem dla Renatki. :)

 

A z czipami to już nie pierwszy raz czytam, że prowadzą donikąd. :(

Link to comment
Share on other sites

Renia jako pies w typie renifera uwielbia śnieg. Bardzo emocjonalnie podchodzi do zabawy na białym puchu :D wydaje z siebie takie dźwięki, że ciężko mi je określić :D
Zachowuje się jak dzieciak. Jest cudowna! Na wybiegu znów biegała ze swoim gumowym serkiem i zaczepiała Reksa do zabawy :-) dziś chciała za patyczek obrać sobie metalowe kije z toru, ale powiedziałam jej że ciocia choba ją skrzyczy, to zostawiła :D :D :D
W sobotę znów się widzimy i Renia pohasa sobie troszkę :)

Link to comment
Share on other sites

dziś chciała za patyczek obrać sobie metalowe kije z toru, ale powiedziałam jej że ciocia choba ją skrzyczy, to zostawiła :D :D :D

Oj, już nie rób ze mnie takiego potwora :P A tak serio, to jeszcze by sobie albo komuś mogła tym krzywdę zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...