Jump to content
Dogomania

Nie polecam hodowli "Kolorowe psiaki" z Czacz k/Kościana


zara0007

Recommended Posts

Witam, nie polecam hodowli z miejscowości Czacz k/ Kościana "Kolorowe psiaki". Kupiłam Buldożka F. i okazało się, że moja sunia ma krew w kale i biegunki, po badaniach wyszło, że ma cokcydiozę, gardiozę, lambliozę i jest strasznie zarobaczona. Leczę ją już drugi miesiąc.

Teraz okazało się, że na jednym z postów na FB jest więcej informacji od osób, właścicieli chorych psów, które kupiły psy z hodowli "Kolorowe psiaki". 

 

Link to comment
Share on other sites

To nie jest hodowla a co najwyżej "chodowla" czyli twór powstały by omijać ustawę. Psy kupuje się z hodowli zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP). Poszukałam z ciekawości ich ogłoszenia na necie i mają ceny za ich niby rasowe psy po ponad 1000 zł a nawet 2000 zł za tyle spokojnie kupi się psa z ZKwP.

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie polecam hodowli z miejscowości Czacz k/ Kościana "Kolorowe psiaki". Kupiłam Buldożka F. i okazało się, że moja sunia ma krew w kale i biegunki, po badaniach wyszło, że ma cokcydiozę, gardiozę, lambliozę i jest strasznie zarobaczona. Leczę ją już drugi miesiąc.

Teraz okazało się, że na jednym z postów na FB jest więcej informacji od osób, właścicieli chorych psów, które kupiły psy z hodowli "Kolorowe psiaki". 

co Ty piszesz dziewczyno, jakiej "hodowli" :)

jak ktoś rozmnaża psy dla kasy a nawet nie należy do normalnego związku to nie jest żadna hodowla tylko pseudohodowla. trzeba było kupić psa z prawdziwej hodowli a nie teraz narzekać. sama sobie jesteś winna nikt nie będzie się nad Tobą użalał.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie zgadzam się z tym że jak hodowla nie w ZKwP to już ktoś napisał -sama jesteś winna,ja dam przykład mojej znajomej która niedawno kupił Buldoga Francuskiego z okolic Poznania z metryczką ZKwP i niestety piesek miał takie same objawy.Poszła z nim znajoma do weta i okazało się że ma kokcydiozę i lamblię.Zadzwoniła do hodowcy z tą informacją a on się wyparł wszystkiego.

Sama chcę kupić BF i naprawdę się zastanawiam gdzie kupić .

Link to comment
Share on other sites

Psy z hodowli ZKwP też nie są nieśmiertelne i nigdy nie chorujące, ale jednak zakup z takiej hodowli zmniejsza to ryzyko. Ale wiadomo- hodowla hodowli nie równa. Trzeba zwracać uwagę na to w jakich warunkach żyją szczenięta i dorosłe psy, czy mają badania itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...