Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

Przydreptałam i ja ... po banerku:) 

bardzo smutny Bulbo!  czy ktoś kontaktował się z ludźmi, którzy adoptowali Bulbo?

My jako wolontariusze nie mamy dostępu do danych osoby która go adoptowała, a czy schronisko się kontaktowało to nie wiem -takich "tajemnic" nam sie nie zdradza:)

Miejmy nadzieje że istnieje sprawiedliwośc, karma czy inne cuś na tym świecie, co im odpłaci za Bulbo.A teraz trzeba skupić się na Bulbo i szukaniu mu domu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

na razie nie mamy nic konkretnego dla Księciunia, oprócz deklaracji:(

chociaż cały czas piszemy lub dzwonimy to do tych to do kogoś jeszcze, niestety na razie bez pozytywnych skutków:( a szukamy już 3 DT, bo dla Bulbo, dla Remiego, dla Gucia, a jeszcze teraz dla Ambrożego by się przydało,

a co będzie za tydzień?????? strach myśleć

Link to comment
Share on other sites

Bulbo ma 10 lat. Opieka weterynaryjna w schronisku jest taka, jak we wszystkich schroniskach.

Bulbo szuka DT do cieplejszych dni. Ale chyba już musi zaczekać do cieplejszych dni w schronisku. Potem pojedzie do hotelu. Jego łapy obawiam się już nie będą do odratowania.

Na FB kłębiło się aż, bo szykowała się awantura. Teraz nikt tam nie zagląda, bo jest nudno.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dziś w schronie z ElaNika .Bulbo był przez ElęNikę wyprowadzony na spacer.Nagrałam filmik pokazujący jak on chodzi.Potem wkleję.

Aż żal patrzeć jak się ślizga na tylnych łapach,  kołysze,   plączą mu się bardzo, upada.  Ale na spacerze zadowolony :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...