Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam. Przepraszam, że dopiero teraz ale troche sie dzieje i czasu nie mialam. Zdjęcia podeslalam Pani Marii. Mialam nadzieje ze je prześle dalej. 

Rysiek ma się bardzo dobrze. Sierść na dupce odrasta, o operacji juz zapomniał. Mamy wrazenie ze jest mu chyba troche lepiej bez tego ogona. W jakis sposób musialo mu to bol sprawiać bo wydaje sie teraz zywszy i szczesliwszy. 

Ja niestety zdjęć tutaj zalaczyc nie mogę. Prosze podeslac mi maila to wyśle fotki Ryśka zaraz po operacji jak i aktualne.:-)

Link to comment
Share on other sites

O ‎10‎/‎8‎/‎2016 o 13:21, Tyś napisał:

Ja też z utęsnieniem czekam na zdjęcia.

Nie rozumiem dlaczego mi sie to cytuje I nie moge usunac :( Koszmar jakis.

Tysiu, bardzo dziekuje za wstawienie zdjec Rysia. Troche dziwnie bez ogonka ale najwazniejsze ze Rysiu ma sie dobrze I nic go nie boli .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Witam! Pisac do nas nie trzeba, juz zdaje relacje:)

Rysko zadowolony, troszke nam przytyl, ale wiosna idzie, wiec znowu zaczniemy dluzsze spacery uskuteczniac:) jest juz calkowicie przyzwyczajony do nas. Taka przylepa z niego, jak siedzimy w domu, czy jak znajomi przychodza to pierwszy do glaskania, traca nosem zeby o sobie przypomniec. I swietny stroz z niego, jak tylko domofon zadzwoni lub ktos przyjdzie to Rysio juz szczeka!:D a glos ma donosny. 

Po operacji jest juz dawno dupka zarosnieta, brakujacego ogona w ogole nie widac. :)

Postaram sie dorzucic pare zdjec:) jesli sa jakies pytania odnosnie Ryska to prosze pytac. Postaram sie czesciej tu zaglądac!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...