Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Halo Pułtusk!Halo!Mazowieckie!!!


Guest Elżbieta481

Recommended Posts

Dorotko, jak rozmawiałam z Tobą w ubiegłą sobotę - uzbrój się w cierpliwość, proszę, bo sa ferie w mazowieckiem, bo jest zima, bo nie jest łatwo wyadoptowac dwa psiaki. I tak, jak obiecałam Ci telefonicznie - po wypłacie (może juz jutro?) ponowię ogłoszenia chłopców i niektóre wyróżnię. Niestety, do wszystkiego potrzebna jest cierpliwość :)

Link to comment
Share on other sites

Godzina czy półtora po lesie to dla nich pikuś ,ja mało nie padłam ,a te gadziny dalej i dalej i szybciej icon_lol.gif Lolo chodził po lesie bez smyczy ,świetnie się pilnuje ,jednak bałyśmy się że pogoni za psem i nawet przepyszne parówki icon_wink.gif nie zatrzymają urwisa ,i wrócił na smycz.
Bawiły się tak jak nigdy ,nawet naumiały bawić się plecionką sznurkową ,pierwszy raz z tym szalały .

 

ff8be4bcba6bf375med.jpg

 

 

fb081c7313f2dc0fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś wie dlaczego założycielka tego wątku choć jest na dogo tu nie wchodzi? Prosiliśmy o zmianę tytułu, o nie zamykanie wątku a tymczasem zero reakcji. Trudno zachęcać do wejścia na wątek który ma w tytule  "do zamknięcia". Psy szukają domu, sprawa ciągle jest aktualna...

Link to comment
Share on other sites

Witam kochani ,niestety na zmianę tytułu nic nie mogę poradzić ,wielokrotnia była prośba ,ale bez echa :(

założyłam psiakom nowy wątek ,ale zostałam przekierowana do tego ...i tak czekam zmiłowania tz. zmiany tytułu .

Psiaki za to rozkwitają ,są pierwsze zabawy ,można dać smakołyk z ręki bez konsekwencji że połkną z ręką ;)

 

Niestety nadal nikt ich nie chce ,minął miesiąc ,psy czuję się jak u siebie w domu.

W następnym tygodniu będą szczepione na wirusówki ,teraz zamówiłam im obroże Bayer p.kleszczom .

Dziewczyny z miau zrobiły bazarek ,wpłynęło 95 zł. ich pierwsze pieniążki :loveu:

dziękuję że staracie się aby wątek nie umarł ..:)

Link to comment
Share on other sites

Hej.... no to rzeczywiście przenieśmy się na ten drugi wątek. Skoro nie powiodło się zamknięcie tego ani przepisanie go na inną osobę, to zmieńmy miejsce! Wszystko na bieżąco można przenieść z miau i będzie czytelnie. Bo ten wątek raczej nie przyciąga... :(

 

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...