Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Halo Pułtusk!Halo!Mazowieckie!!!


Guest Elżbieta481

Recommended Posts

Już pisałam, że gmina Winnica ma umowę ze schronem w Nasielsku. Wiem to od faceta z urz. gminy Winnica on chyba wie z kim mają podpisaną umowę.
Dane w Monitorze są z 2013 roku. Jutro będę dzwonić do urz. gminy to się jeszcze raz dopytam.

Link to comment
Share on other sites

KŚ (czyli Koci Świat) to nie jest schronisko. Na miau napisały dziewczyny, że Kasia Strzelecka (czyli Koci Świat) nie pomoże, bo mają swoją gromadkę zwierzaków i nie mają sprzętu do łapania. Czyli jednak pozostaje Chrcynno, przy którym Radysy to zdaje się jest super SPA! Na miau doczytałam, że dziś dziewczyny jadą podejmować kolejną próbę łapania psiaków. Mam nadzieję, że się uda... Niesamowicie sprawnie to wszystko na miau idzie - tylko pozazdrościć!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dziad z urzędu gminy potwierdził, że mają umowę z Chrcynnem. Zapytany dlaczego wczoraj mówił, że z Nasielskiem, powiedział, że tak się u nich przyjęło bo Chrcynne jest koło Nasielska wrrrrredota !!!

Powiedziałam co myślę o Chrcynnem (on ma oczywiście inne zdanie) i prosiłam, żeby, gdy oni odłowią te pieski, nie wysyłali ich do tej mordowni, żeby je przetrzymali i żeby do mnie zadzwonił, a ja zorganizuję odbiór tych piesków. Po dłuższej wymianie zdań i zapewnieniu, że na pewno psy zostaną od nich zabr4ane, zanotował mój nr telefonu i obiecał, że zadzwoni do mnie jeśli jego ludzie złapią psiaki. Dla nich to jest korzystniejsze, bo nie będą musieli płacić schronisku za przetrzymanie.

Czy znacie kogoś z Nasielska, żeby powiadomić go, jeśli gmina złapie psiaki ?

Edit

Dopiero teraz przeczytałam, że jeden psiak już złapany. Fantastycznie :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kierowniczka dz. ochrony środowiska, który zajmuje się bezdomnymi zwierzętami i usiłowałam wydusić na nich zwrot choćby za odrobaczenie i odpchlenie, co będzie konieczne na 100 %. Może uda mi się skontaktować z osobą, która złapała tego pieska. Chcę jej przekazać, że w tej chwili ktoś z ramienia gminy szuka psiaka (oni upierają się, że jest jeden) i żeby się z nim skontaktowała.

Link to comment
Share on other sites

Tak oba psiaki są złapane, dzwonił do mnie ten urzędnik z gminy. Prosiłam żeby dał słuchawkę Dorci, która łapała te psiaki. Powiedziałam Jej, że gmina zobowiązała się do zwrotu kosztów odrobaczenie i odpchlenia, z tym, że ostateczne zdanie w tej sprawie będzie miała księgowa. Po rozmowie ze mną miały się tam udać.

W sprawie DT napisałam do dziewczyny, która pod zdjęciem psiaka na grobie napisała, że da mu dom, tylko żeby ktoś go do niej przywiózł, bo ona nie ma samochodu.
Zobaczymy co odpowie.

Elik - dzielna kobieto! :)...

Dzielne to są te dziewczyny, które pojechały tam i łapią psiaki :)
Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że biedaki złapane, i że nie trafią do tej mordowni, z którą urzędasy z Winnicy podpisały umowę. Życzę tym ludziom, żeby kiedyś ktoś ich tak potraktował, jak oni traktują zwierzęta, za które są odpowiedzialni i na które dostają pieniądze z naszych podatków, a ładują je do kiesy mordercy i oszusta. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że biedaki złapane, i że nie trafią do tej mordowni, z którą urzędasy z Winnicy podpisały umowę. Życzę tym ludziom, żeby kiedyś ktoś ich tak potraktował, jak oni traktują zwierzęta, za które są odpowiedzialni i na które dostają pieniądze z naszych podatków, a ładują je do kiesy mordercy i oszusta.

Jak się dowiedziałam, że Winnica ma podpisaną umowę z Chrcynnem, a nie jak facet początkowo twierdził, z Nasielskiem, to powiedziałam mu wprost, że to mordownia i że jak tam psiaki trafią, to wkrótce nie będzie ich na tym łez padole.
Stwierdził, że oddał tam w ciągu ostatnich kilku lat około 10 psów i wszystkie nadal żyją, bo sam tam był i widział je. Jeśli to prawda, to chyba wyjątek, albo może dlatego, że z tej gminy ich kontrolują.
Ale prawdę powiedziawszy nie wierzę w to, że ten facet był w Chrcynnem !!!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...