Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Wpłynęły pieniążki od Pani Ani ze Szczekocin - 30 zł, hazw5 - 20 zł i od Radka - 10 zł :) Dziękujemy pięknie :)
Uaktualniam:

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II, III,
elficzkowa -20zł -
I, II, III,
Beta1 - 60zł - II,
bakusiowa - 20zł - I, II,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III,
Tyska - 5zł - I, II, III, IV, V, VI,
AlfaLS - 10zł - I,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł - II, III,

Ika136 - 30zł - II, III,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II,

hazw5 - 20zł - I, II, III, 

Radek - 10 zł - II, III,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje: 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe :)

 

ALMA2 - 10 zł

moca35 - 20 zł

MikAga z Mika - 50zł

Agnieszka 103 - 10 zł

czarna kafka - 30 zł

zebrazebra - 15 zł

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-do-2000/page-1 - 65 zł

wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...ie-do-10022015/ - 35 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania.../#entry16021558 - 80 zł + 20 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...ł-do-21022015r/- 28 zł

 

Wszystkie wpłaty razem: 1.334 zł

 

Wydatki:

 

  50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

  20 zł - dopłata do transportu

147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 )

  70 zł - kropelki do oczu

300 zł - opłata za dt za luty

    8 zł - dopłata do kropli do oczu

100 zł - zaliczka na wizytę u okulisty

 

Wydatki razem: 837 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki: 497 zł


 

Link to comment
Share on other sites

BiJZCpz.jpg

 

IdPHMvr.jpg

Ta biała sunia naprzeciwko to Tinka - niestety dwukrotnie zwracana z adopcji z powodu tego co wyczynia z powodu lęku separacyjnego. Jest bardzo śliczna i miła poza tym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tynia była dziś ze mną i jeszcze jedną panią (której bardzo dziękuję za transport Tyni na Rolną i  z powrotem) na wizycie kontrolnej u doktora Stefanowicza. Kartę wizyty wysłałam mailem do sharki. Sytuacja jest obecnie taka: ciśnienie w oczach jest prawidłowe.. Oko prawe jest zagojone, w lewym proces gojenia postępuje, ale wolno.Doktor mi pokazywał obszar, który poddany specjalistycznemu badaniu zabarwił się na zielono, pokazując feralne miejsce w oczku. Opinia doktora jest taka, że starszy wiek psa i jego ogólne wyniszczenie (spowodowane tyloma latami zaniedbania) może sprawiać, iż procesy regeneracji nie następują szybko, lecz powoli. Jakieś ziarninowanie powinno się dokonać, (o ile dobrze zapamiętałam słowa doktora) a niestety tylko zaczęło się na malutkim obszarze fragmentu, który jest nieprawidłowy w oku lewym.

Jedne nowe krople doktor przepisał, jedne dał w gabinecie. Pozostałe mają być stosowane tak jak do tej pory.

 

Tyniusia mimo długiego czekania nie wykazywała żadnych oznak zdenerwowania. Chyba już poznaje lecznicę, no i wie, ze potem czeka ją to, co namilsze: dom, gdzie zna już każdy kąt. Tynia sama wchodzi po schodkach, niemal biega po kuchni i pokojach. Czuje się już bardzo pewnie, poza znajomym terenem jest jednak inaczej, na smyczy nie chce iśc bidulka, no i ją niosłam dziś do autka. Coraz cięższy ten słodki ciężar :) i dobrze, lata chude ma za sobą raz na zawsze. :)

 

gdy znajdę w końcu więcej czasu, to obiecuję, że zrobię jej dłuuuga sesję zdjęciową. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


Handzia 6 marca wpłaciłam za czynsz III i IV razem 10 zł, czy wpłynęły pieniążki - sprawdź proszę :)

 

Pieniążki od Ciebie (10 zł) już od wczoraj są na moim koncie, wczoraj byłam już tak zmęczona, że nie dałam rady tu wpisać ;)

Są jeszcze inne wpłaty: od AlfaLS - 20 zł, od bakusiowej - 20 zł i od Beta1 - 60 zł :) Dziękujemy :)

 

Uaktualniam:

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II, III,
elficzkowa -20zł -
I, II, III,
Beta1 - 60zł - II, II,
bakusiowa - 20zł - I, II, III,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III,
Tyska - 5zł - I, II, III, IV, V, VI,
AlfaLS - 10zł - I, II, III,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł - II, III,

Ika136 - 30zł - II, III,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV,

hazw5 - 20zł - I, II, III, 

Radek - 10 zł - II, III,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje: 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe :)

 

ALMA2 - 10 zł

moca35 - 20 zł

MikAga z Mika - 50zł

Agnieszka 103 - 10 zł

czarna kafka - 30 zł

zebrazebra - 15 zł

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-do-2000/page-1 - 65 zł

wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...ie-do-10022015/ - 35 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania.../#entry16021558 - 80 zł + 20 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...ł-do-21022015r/- 28 zł

 

Wszystkie wpłaty razem: 1.444 zł

 

Wydatki:

 

  50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

  20 zł - dopłata do transportu

147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 )

  70 zł - kropelki do oczu

300 zł - opłata za dt za luty

    8 zł - dopłata do kropli do oczu

100 zł - zaliczka na wizytę u okulisty

 

Wydatki razem: 837 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki: 607 zł

Link to comment
Share on other sites

" Pieniążki od Ciebie (10 zł) już od wczoraj są na moim koncie, wczoraj byłam już tak zmęczona, że nie dałam rady tu wpisać  ;)"

 

 

Rozumiem, wiesz ja tylko tak zapytałam, bo na świeżo i czy przypadkiem ja czegoś nie pomyliłam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od Pani Ewy i zdjęcie paragonu za krople oraz oczywiscie zdjęcie Tyni z tarasu :) gdzie cała gromada polazła się wygrzewać - wysłałam przed chwilą sharce i handzi. Również paragon za wizytę wczorajszą wysłałam. Mam nadzieję, że w tym biegu niczego nie pomyliłam i dokumenty wszystkie poszły na maile wielbicielek Tyni :) No bo tak zapytam, czy można nie uwielbiać tak kochanej suni? tak grzecznej?

 

W kazdym razie zwrot za wizytę poproszę na moje konto, a za krople ostatnie i poprzednie zwrot dla pani Ewy :) 

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od Pani Ewy i zdjęcie paragonu za krople oraz oczywiscie zdjęcie Tyni z tarasu :) gdzie cała gromada polazła się wygrzewać - wysłałam przed chwilą sharce i handzi. Również paragon za wizytę wczorajszą wysłałam. Mam nadzieję, że w tym biegu niczego nie pomyliłam i dokumenty wszystkie poszły na maile wielbicielek Tyni :) No bo tak zapytam, czy można nie uwielbiać tak kochanej suni? tak grzecznej?

 

W kazdym razie zwrot za wizytę poproszę na moje konto, a za krople ostatnie i poprzednie zwrot dla pani Ewy :)

Ile za wizytę? Ło matko, zaczynam nieogarniać, za krople ostatnie i poprzednie? Płaciłam 78 za krople jakieś, zaraz zobacze.....

Link to comment
Share on other sites

AgaG- zapłaciła za dziś za wizytę u weterynarza. 

 

Może się mylę, ale z poprzedniej wizyty Pani Ewa ze 100zł, zapłaciła za wizytę i wykupiła kropelki do oczu, na stronie 32 są paragony, chyba musimy jeszcze dopłaci Pani Ewie za te krople - czy są już rozliczone? Przepraszam, że piszę, ale to dlatego, żeby na bieżąco pamiętać.

 

AgaG - Razem pisałyśmy :)

Alma, nie martw się, nikogo nie oszukam i o niczym nie zapomnę ;) Mam nadzieję ;) ups, staram się przynajmniej, ale Ty mnie wyprzedzasz ;)

 

Ps. po przeanalizowaniu, chylę czoła, owszem, przegapiłam....

Może chcesz być księgową? ;) Mogę przekazać pałeczkę ;)

Link to comment
Share on other sites

hG6yqo4.jpg

 

dBLl9nS.jpg

 

Dziewczyny, piszcie mi na bieżąco, przelej tyle i tyle tu i tu. Ja nie wiem czy to zaległe jakieś paragony, nie śledzę tak ciągle, bo mam swoje sprawy psie ;)

Zapytam, czy dobrze rozumiem, 100 zł przelałam na wizytę, kosztowała 67 zł. Zostało 33 zł.

Nowe krople kosztowały razem z tych paragonów 125,47 zł ( zaokrąglam, żeby nie liczyć groszaków 125 zł ;)) ? czyli mam dopłacić 92 zł?

Jestem w kontakcie z panią Ewą, szkoda, że nie zadzwoniła. Nie byłam świadoma, że z czymś tam zalegam....

 

Ps. acha i jeszcze 16,90 za ostatnie krople?

i jeszcze ile za wizytę wczorajszą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...