Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Wpłynęło 40 zł od teresa118 za luty i 20 zł od agat21 za luty i marzec :) Dziękujemy :)

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II,
elficzkowa -20zł -
I, II,
Beta1 - 60zł - II,
bakusiowa - 20zł - I,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II,
Tyska - 5zł -
AlfaLS - 10zł - I,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł - II,

Ika136 - 30zł - II,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II,

hazw5 - 20zł - I, II, 

Radek - 10 zł - II,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje - 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe:

 

ALMA2 - 10 zł :)

moca35 - 20 zł :)

MikAga z Mika - 50zł :)

Agnieszka 103 - 10 zł :)

czarna kafka - 30 zł :)

zebrazebra - 15 zł :)

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny pół na pół dla Tyczki i­ Arona­ ­- 201 zł :)

 

 

Wszystkie wpłaty razem: 766 zł

 

Wydatki:

 

50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

20 zł - dopłata do transportu

 

Wydatki razem - 212 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki - 554 zł

Link to comment
Share on other sites

Ja też niestety nie dysponuje samochodem :(, przykro mi że nie moge pomóc, tylko dorzucić się troche na taksówke, dajcie znać komu.

Na szczęście Felka z Bagien pomoże, za jej bardzo dziękuję. Dystans mamy spory do pokonania, bo dom tymczasowy Tyni a gabinet na Rolnej to dwa różne krańce Krakowa. W każdym razie Felka zgarnie mnie w drodze do Tyni, pojedziemy razem i razem odwiedziemy kochaną czarnulkę do domku. 

Taksówka na takiej długiej trasie byłaby z pewnością droga, a pieniądze są potrzebne na leczenie Tyczki, więc świetnie, że się udało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście Felka z Bagien pomoże, za jej bardzo dziękuję. Dystans mamy spory do pokonania, bo dom tymczasowy Tyni a gabinet na Rolnej to dwa różne krańce Krakowa. W każdym razie Felka zgarnie mnie w drodze do Tyni, pojedziemy razem i razem odwiedziemy kochaną czarnulkę do domku. 

Taksówka na takiej długiej trasie byłaby z pewnością droga, a pieniądze są potrzebne na leczenie Tyczki, więc świetnie, że się udało.

Dziekuje Felka bardzo....:)

jestem myslami z Wami,bo juz chyba jedziecie........znowu Tynia w stresie,ale co zrobic........

Link to comment
Share on other sites

 

Jestem ze Skarpety im.Talcott, która zdecydowała o wsparciu Tyczuni kwotą 120 złotych.

Prosimy o przesłanie konta skarbnikowi - nick: asikowska - oraz o wklejenie w pierwszych postach tej informacji:

 

Obrazek5_.jpg

 

 

 

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie Tyczuni :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Felka bardzo.... :)

jestem myslami z Wami,bo juz chyba jedziecie........znowu Tynia w stresie,ale co zrobic........

Tynia była jak zwykle cudowna i grzeczna. Nie robiłam zdjęc, bo nosiłam pannę:) 

Zdjęcie karty wizyty wyślę później, oryginał zostawiłam w dt Tyni, bo doszły nowe leki i chciałam, aby pani Ewa miała wszystkie informacje od razu:)

Teraz nie mam czasu pisać, więc tylko króciutko: po lekach ciśnienie bardzo się poprawiło w obu oczkach dziś nie odbiegało od normy, co jak podkreślił doktor oznacza, że sunia poczuła ogromną ulgę od męczącego ją wcześniej bólu. :)

Został zrobiony zabieg jakiegoż czyszczenia zmian w oczach i założone soczewki gojące.

 

Nie znam się nad tym, ale konieczność założenia tych soczewek podrożyła koszt.Doktor podkreślił, że i tak nas traktuje ulgowo, za co mu bardzo podziękowałam. Zdjęcie faktury potem wyślę.

 

Gorsza sprawa, że Tynia ma cieczkę. Jeden z tymczasowiczów u pani Ewy musi być izolowany, a my musimy pomyśleć o sterylce, gdy tylko stan suni na to pozwoli. 

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam  dziś 65 zł z bazarku dla Tyczunki.

 

Jak wpłyną pieniążki to proszę o potwierdzenie na  bazarkowym wątku. :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145420-rozliczam-koniec-bazarku-książki-do-10022015-do-2000/page-1

Pieniądze są już na moim koncie. Dzięki serdeczne Alma za ten bazarek :)

Już potwierdzam na wątku :)

 

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II,
elficzkowa -20zł -
I, II,
Beta1 - 60zł - II,
bakusiowa - 20zł - I,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II,
Tyska - 5zł -
AlfaLS - 10zł - I,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł - II,

Ika136 - 30zł - II,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II,

hazw5 - 20zł - I, II, 

Radek - 10 zł - II,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje - 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe :)

 

ALMA2 - 10 zł

moca35 - 20 zł

MikAga z Mika - 50zł

Agnieszka 103 - 10 zł

czarna kafka - 30 zł

zebrazebra - 15 zł

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny pół na pół dla Tyczki i­ Arona­ ­- 201 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania.com/forum/topic/145420-rozliczam-koniec-bazarku-książki-do-10022015-do-2000/page-1 - 65 zł

 

Wszystkie wpłaty razem: 831 zł

 

Wydatki:

 

50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

20 zł - dopłata do transportu

 

Wydatki razem - 212 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki - 619 zł

Link to comment
Share on other sites

Miałam okazję poznać Tyczkę.To wspaniała sunia strasznie potraktowana przez los.Ale już będzie tylko dobrze,dzięki trosce Pani Ewy i czujnym okiem AgiG Oczywiście.

Dzięki za okazane serce,bo wszystkie psiaki są nasze.

 

Bardzo dziękujemy Wam za troskę nad Tyczunią :) 

 

Pocieszające, że psinka już nie cierpi.

Link to comment
Share on other sites

 

Dobrze, ze z Tyczunia lepiej. A bedzie mozna zrobic sterylke takiej staruszce?

 

Doktor będzie musiał zdecydować badaniami kwalifikującymi, a byc może odradzi. Nie wiem. Na pewno sytuacja jest trudna o tyle, że sunia jest w dt, przez który różne pieski przewijają się i będą się przewijać. No i nie zawsze są wykastrowane, jeden niewykatrowany np. czeka na kastrację, ale z powodów zdrowotnych nie będzie ona od razu, ale chyba za dwa tygodnie.
Nie wiem, czy ktoś z Was miał kiedyś pod dachem niewykastrowanego samca i sunię z cieczką, ale to naprawdę ciężki strasznie czas do przetrwania :(

Hmm mnie ten problem też jakoś dotyczy.. bo mam samca niewykastrowanego z powodów zdrowotnych a od dwóch tygodni maleńką sunię z OIOMU, która jest tak bardzo stara i ma tak chore serce, że narkoza jest wykluczona. I tak się zastanawiam, co to będzie, jeśli cieczkę dostanie.. :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...