Jump to content
Dogomania

Jestem nowym ogarkiem na forum!!!!


ogarek

Recommended Posts

Witaj Ogarku. Napisz cos więcej o sobie i swojm piesku. Jak się pies nazywa i z jakiej hodowli, skąd jesteście, skąd pomysł na ogara, czy wizytujecie wystawy... itd. itp. Słowem wszystko lub prawie wszystko.

Na forum jest nas raptem kilkoro z ogarami, więc tym milej, że grono się powiększa.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Przyjrzałam się dobrze i stwierdzam, że......

koniecznie muszę udać się do okulisty i sprawić sobie okulary. Po przeprowadzeniu drobiazgowego śledztwa i porównaniu śladów z posiadanymi w zbiorach własnych stwierdzam, że bliżej znamy jednego ogarka, który pasuje podanemu rysopisowi:

_206185_n.jpg

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Mało nas, ogarków, to musimy robić dużo szumu, żeby nas zauważono.

Do Katowic Poświata jedzie tylko z pańciem. Za wcześnie trzeba wyjechać żebyśmy ciągali dzieciaki ze sobą, a że nie ma z kim ich zostawić to i ja nie jadę - niestety. Wojtek liczy na dotrzymanie towarzystwa i na pomoc (np. w robieniu zdjęć). Pożyczycie może aparat cyfrowy (ten co mieliście w Sopocie), byłoby cudownie. Z dogomanii będzie nas trochę i przydałyby się zdjęcia pamiątkowe. A Ty jedziesz sam, czy z Asią?

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla dzieciaczków i dla Was, a przede wszystkim piątka dla Poświaty :fadein:

Ogarek

Dziękujemy za pozdrowienia.

A za co piątka dla Poświaty? Czym sobie zasłużyła?

No i cieszę się, że Wojtek nie będzie w Katowicach samotny (bedzie miał go kto przypilnować :B-fly: )

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla dzieciaczków i dla Was, a przede wszystkim piątka dla Poświaty :fadein:

Ogarek

%7Boption%7DDziękujemy za pozdrowienia.

A za co piątka dla Poświaty? Czym sobie zasłużyła?

No i cieszę się, że Wojtek nie będzie w Katowicach samotny (bedzie miał go kto przypilnować :B-fly: )

No ,nie wiem....

Ja tam już będę musiał nawiać :scared: z Wawy gdzieś tak koło środy ,aby się w Katowicach nieco zaaklimatyzować (przydałoby się jakoweś lokum... - może jakaś Dogomaniaczka ma wolną miejscówkę w motelu etc,..). :lilangel:

Poza tym,jak przeczytałem w potwierdzeniu z Odziału Katowice - to trzeba zostać do niedzieli ,coby brać udział w wyscigu o BIS !.

:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy dziś potwierdzenie, które zresztą zostało wysłane z katowic 01.03. a dziś mamy 09.03 - poczta ekspress.

No i tam napisali cytuję:

... W szyscy Zwycięzcy Grup z piątku i soboty, tj. grup II, III, IV, V, VI, VII, VIII proszeni są o pozostanie do niedzieli celem dokonania wyboru "Best in Show"...

No a reszta to pobożne życzenia Wojtka... :roflt:

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ha, Wojtecki po prostu zakłada, że wygra rasę! Podobno takie myślenie bardzo zwiększa szansę wygrania

Wojtecki raczej nic nie zakłada, tylko kombinuje jakie alibi wymyśleć i przedłużyć sobie weekend :BIG: . Poza tym w zeszłym roku najlepszy fart na ringu mieli wtedy gdy była z nimi pańcia, a tu niestety jadą sami.

A Wilno to już w tą niedzielę? Trzymamy kciuki.

Haniu znasz wyniki z Jarosławia? Pogrom na ringu.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...