Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Właśnie...na zdjęciach...A byłaś tam i widziałaś wylewkę, która się podniosła, a płytki nie dość, że nie są ruchome i nie odkleiły się, to możesz językiem jeździć po krawędzi i nawet gdybym chciała się pociąć, to nie dałabym rady? A że na zdjęciach tak to wygląda, no cóż...ja wierzę własnym oczom i palcom, a nie zdjęciom. I nie wiesz, że zdjęcia można robić z różnej perspektywy i wnętrze w zależności od tego jak jest fotografowane wygląda na mniejsze lub większe niż w rzeczywistości? Widziałaś boks? Byłaś? Chory Gryzak...tak, wiem...woła Cię...Ja należę do tych osób, co odpowiadają na wołanie. Przywoziłam Gryzowi różne rodzaje leczniczej karmy, jestem u Anety często, pomagam-tak odpowiadam na wołanie...
I z czystym sumieniem oddałabym tam swoje psy.
I w przypadku Maszy (gdyby była moim psem) podjęłabym taką samą decyzję jak elik i wet.
A co do prawnika Anety, to nie dość, że śpi dobrze, to boki zrywa ze śmiechu


Nie bylam. Daleko mam. I , badzmy szczerzy, nikt by mnie nie wpuscil. Ale uwazam ze po to są zdjęcia, żeby pokazać jak dane miejsce(czy rzecz ) wygląda. Zdjecia są tylko AgiG. Pani A.S. Swoich nie udostepnila. Na filmie boks Gryzaka jaki byl maly na zdjeciach, taki jest nadal. A plytek lizać nie zamierzam. I wole jak nie odstaja. Tak mam.
Wierze temu co widzę. Na zdjęciach i filmie.
Gryzak- czemu on tak dziwnie trzyma ogon? Boli go cos? Co do pomocy Gryzakowi- uwazam , ze potrzebuje porządnej diagnostyki i leczenia. Z calym szacunkiem- próbki karm , bez porzadnie ustawionego leczenia to trochę tak jak strzelanie z procy do czolgu. Pomoc powinna byc przemyślana, a nie hurra i do przodu. Bo Gryzak moze i leczony jest, ale efekty tego leczenia są delikatnie mówiąc, malo zadowalające. Beznadziejne są, po prostu!
Co do Maszy- nie wypowiem sie. Pozwole sobie na luksus milczenia. Bo juz sie wypowiedzialam....
A poczucie humoru prawnika A.S. jest jego prywatna sprawa. Choćby bylo nie wiem jak wysublimowane...
Link to comment
Share on other sites

Wierze, ze prawnik pani A.S. nie spi i wcale sie nie dziwie.
Jeśli uwazasz , ze im wiecej "oszczerstw" (choć ja nazywam je faktami) to mogę powtórzyć to co juz niejednokrotnie pisalam- nie oddalabym tam psa: brudna, niebezpieczna paleta, odklejone plytki, male boksy, chory Gryzak. Wszystko to widoczne na zdjęciach AgiG. Innych , z wnętrza , nie ma. Czesc poprawiona do "filmu". Oprócz Gryzaka , który nadal wygląda zalosnie.
Zal mi Gryzaka, który nigdy nie opuści tej piwnicy. Nie dostanie szansy. On moze byc trudny , bo jest chory. Ale o tym nigdy sie nie dowiemy. Bo NIE! Bo opiekun ma prawo skazać go na wegetacje.

 

Aniu, czy mogę prosić o przytoczenie FAKTÓW, o których piszesz?  

Wg mnie - nie ma obligatoryjnego obowiązku hotelowania psów w jakimkolwiek hotelu, prawda?

Masz prawo do swojej opinii i nie zamieszczania psów w jakimkolwiek hotelu, jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, prawda?

Pytanie - czy uważasz, że masz prawo bezkarnego publicznego, wielokrotnego szkalowania i pomawiania jakiegokolwiek hotelu - bo nie spełnia Twoich oczekiwań? jeśli zauważyłaś, że łamane są przepisy prawa to dlaczego jeszcze nie postąpiłaś zgodnie z prawem, i nie zgłosiłaś tego powołanym ku temu organom?  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Może zakończmy tę bezsensowną, nie służącą absolutnie nikomu, tym bardziej dobru psiakom, dyskusję. Co miało się stać w realu to się stało, albo się stanie, bo inwencji niektórym, nie brakuje - ale róbmy to, wedle prawa.

A na Dogomanii skupmy się na pomocy psiakom, ok?  i tak już wiele osób tutaj nie zagląda bo ma dosyć utarczek, i trudno się dziwić 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nie bylam. Daleko mam. I , badzmy szczerzy, nikt by mnie nie wpuscil. Ale uwazam ze po to są zdjęcia, żeby pokazać jak dane miejsce(czy rzecz ) wygląda. Zdjecia są tylko AgiG. Pani A.S. Swoich nie udostepnila. Na filmie boks Gryzaka jaki byl maly na zdjeciach, taki jest nadal. A plytek lizać nie zamierzam. I wole jak nie odstaja. Tak mam.
Wierze temu co widzę. Na zdjęciach i filmie.
Gryzak- czemu on tak dziwnie trzyma ogon? Boli go cos? Co do pomocy Gryzakowi- uwazam , ze potrzebuje porządnej diagnostyki i leczenia. Z calym szacunkiem- próbki karm , bez porzadnie ustawionego leczenia to trochę tak jak strzelanie z procy do czolgu. Pomoc powinna byc przemyślana, a nie hurra i do przodu. Bo Gryzak moze i leczony jest, ale efekty tego leczenia są delikatnie mówiąc, malo zadowalające. Beznadziejne są, po prostu!
Co do Maszy- nie wypowiem sie. Pozwole sobie na luksus milczenia. Bo juz sie wypowiedzialam....
A poczucie humoru prawnika A.S. jest jego prywatna sprawa. Choćby bylo nie wiem jak wysublimowane...

 
A nie wiesz, że Gryz w tym boksie tylko śpi? I że Gryz był diagnozowany i że badania kosztowały fortunę? Efekty leczenia nie są beznadziejne-na FB jest link do wydarzenia Gryza, gdzie opisany jest poprzedni stan psa... A jeśli nawet leczenie okazałoby się mało skuteczne, to nie znasz przypadków chorób nieuleczalnych? Albo takich, gdzie można tylko łagodzić objawy? Nie przekonała Cię Noelle, która widziała Gryza? Wylewka rani uczucia estetyczne, ale nie zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu psów, więc nic się nie stanie, jeśli będzie skuta w lecie...Ale Ciebie woła Gryz (nomen omen)...trudno, słuchaj wołania...
Link to comment
Share on other sites

Aniu, czy mogę prosić o przytoczenie FAKTÓW, o których piszesz?  
Wg mnie - nie ma obligatoryjnego obowiązku hotelowania psów w jakimkolwiek hotelu, prawda?
Masz prawo do swojej opinii i nie zamieszczania psów w jakimkolwiek hotelu, jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, prawda?
Pytanie - czy uważasz, że masz prawo bezkarnego publicznego, wielokrotnego szkalowania i pomawiania jakiegokolwiek hotelu - bo nie spełnia Twoich oczekiwań? jeśli zauważyłaś, że łamane są przepisy prawa to dlaczego jeszcze nie postąpiłaś zgodnie z prawem, i nie zgłosiłaś tego powołanym ku temu organom?

Nie szkaluje. Omawiam zdjecia i film.
Fakty są na zdjęciach i filmie.
Mozesz mi wskazać , gdzie napisalam cokolwiek o lamaniu prawa? (gdzie wogole pisalam o prawie, nie w kontekście prawnika pani A.)?
Kilka dni temu pytalas czy chce sie tlumaczyc, czy bardzo chce? Co mialas na myśli? (Nadmieniam ze jestem osoba strachliwa i latwowierna, wierze w to co mi sie mówi,biore to na serio i obawiam sie , ze zamiar dojdzie do skutku. Ba! Boje sie wrecz) Co mialas na myśli? Wiesz o czym mowie, prawda?
Link to comment
Share on other sites

 
 
A nie wiesz, że Gryz w tym boksie tylko śpi? I że Gryz był diagnozowany i że badania kosztowały fortunę? Efekty leczenia nie są beznadziejne-na FB jest link do wydarzenia Gryza, gdzie opisany jest poprzedni stan psa... A jeśli nawet leczenie okazałoby się mało skuteczne, to nie znasz przypadków chorób nieuleczalnych? Albo takich, gdzie można tylko łagodzić objawy? Nie przekonała Cię Noelle, która widziała Gryza? Wylewka rani uczucia estetyczne, ale nie zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu psów, więc nic się nie stanie, jeśli będzie skuta w lecie...Ale Ciebie woła Gryz (nomen omen)...trudno, słuchaj wołania...

Znam choroby nieuleczalne. Dobrze znam. Bardzo dobrze znam.
I Ty wiesz , ze je znam.
1:0 dla Ciebie.
Nie będę z Toba wiecej rozmawiac. Wygrałaś.
Od tej chwili jestes w ignorowanych, wiec nie pisz do mnie wiecej.
Link to comment
Share on other sites

Może zakończmy tę bezsensowną, nie służącą absolutnie nikomu, tym bardziej dobru psiakom, dyskusję. Co miało się stać w realu to się stało, albo się stanie, bo inwencji niektórym, nie brakuje - ale róbmy to, wedle prawa.
A na Dogomanii skupmy się na pomocy psiakom, ok? i tak już wiele osób tutaj nie zagląda bo ma dosyć utarczek, i trudno się dziwić

Ok.
Link to comment
Share on other sites

Topi ( Ewa Duda) jakie mozesz miec pojęcie o hotelu i jego mieszkańcu jak nawet nie wiesz jak ma na imię.Gryzak to przez Twoją klikę nadane mu imię. W hotelu pies przebywa pod imieniem GRYZ i z takim imieniem wyszedł ze schroniska.Przydałoby się więcej rzetelności.


Gabrysia2424,
Ty jako osoba wzywana przez właścicielkę hotelu jako advocatus diaboli na wszystkie kontrole nie wypowiadaj się tu o rzetelności zanim nie pojmiesz znaczenia tego słowa.
Link to comment
Share on other sites


Jeśli człowiek jest pozbawiony wszelkich uczuć wyższych i nie ma ambicji, to przestaje być człowiekiem. Jest osobnikiem bez czci i honoru.
Powiedziały, co chciały, ale im tego mało. Muszą pleść androny i robić z siebie kompletne idiotki. Te Tworki, o których wspominała Dana 121, to chyba już się o nie upominają.


Jaka piękna samokrytyka !
Link to comment
Share on other sites

Zawiado

elik,
zawiadomienie które złożyła Topi ( Ewa Duda) może również jej przysporzyć sporo kłopotów. Jeżeli treść tego zawiadomienia jest taka jak zamieściła na stronie to jest duża szansa (a o to postara się już prawnik) zeby ta pani została oskarżona o składanie fałszywych zawiadomień.Pierwszym pytaniem będzie "skąd Pani o tym wie, że pies został zamordowany" I tu klapa - od koleżanki,znajomej czyli nic pewnego. Prokurator jeżeli w ogóle się tym zajmie to pierwsze przesłucha Panią Dude. W przypadku słabych dowodów sprawa do umorzenia od zaraz.Anety prawnik nie śpi o wszystkim jest na bieżąco informowany. A my dołożymy wszelkich starań żeby ta pani ( i jej koleżanki) nikomu już nie szkodziły.
Zresztą muszę Ci powiedzieć że im więcej takich oszczerstw to dla nas lepiej, bo już tego nie można potraktować jako znikomą szkodliwość czynu, ani nie da się tego już zatrzymać.
Mam nadzieje ze pani Duda spisała sobie wszystkie adresy pod które wysyła oszczerstwa, bo bedzie jej to potrzebne w niedalekiej przyszłości.


No to już chyba zaczynam się bać skoro nawet gabrysia2424 dokształciła się z wiedzy prawniczej u wujka google.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda_, nazwanie Cię hieną to zaszczyt dla ciebie, a ujma dla hieny. Tyle podłości w jednym, marnym ciele :(


Cytuję,
bo post wart jest uwagi.

Wszystkie posty tej autorki dotychczas ignorowałam bo z
prymitywną i arogancką młodzieżą nie dyskutuję.
Ale ten post zachowam bo przebił wszystkie poprzednie.
Link to comment
Share on other sites

Nie bylam. Daleko mam. I , badzmy szczerzy, nikt by mnie nie wpuscil. Ale uwazam ze po to są zdjęcia, żeby pokazać jak dane miejsce(czy rzecz ) wygląda. Zdjecia są tylko AgiG. Pani A.S. Swoich nie udostepnila. Na filmie boks Gryzaka jaki byl maly na zdjeciach, taki jest nadal. A plytek lizać nie zamierzam. I wole jak nie odstaja. Tak mam.
Wierze temu co widzę. Na zdjęciach i filmie.
Gryzak- czemu on tak dziwnie trzyma ogon? Boli go cos? Co do pomocy Gryzakowi- uwazam , ze potrzebuje porządnej diagnostyki i leczenia. Z calym szacunkiem- próbki karm , bez porzadnie ustawionego leczenia to trochę tak jak strzelanie z procy do czolgu. Pomoc powinna byc przemyślana, a nie hurra i do przodu. Bo Gryzak moze i leczony jest, ale efekty tego leczenia są delikatnie mówiąc, malo zadowalające. Beznadziejne są, po prostu!
Co do Maszy- nie wypowiem sie. Pozwole sobie na luksus milczenia. Bo juz sie wypowiedzialam....
A poczucie humoru prawnika A.S. jest jego prywatna sprawa. Choćby bylo nie wiem jak wysublimowane...


Jeżeli nie byłaś i nie widziałaś to uczciwość i honor nakazuje żeby o tym czego sie nie widziało o tym nie pisać.A zwłaszcza zle. Opisy i zdjęcia nie zawsze pokazują rzeczywistość. Mogę Ci pokazać zdjęcia tych samych psów podczas pobytu na Hawajach i w dodatku w strojach kąpielowych. Tylko po co? tylko co tym udowodnię. Gdyby relacja Pani Wypych z przeprowadzonej nielegalnie "kontroli "( społ.insp.nie ma uprawnień do przeprowadzania żadnych kontroli) była rzetelna oparta o przepisy i to Pani Wypych wykazałaby w protokole pokontrolnym -którego zresztą do dziś nie przedstawiła- całej tej "afery" by nie było.Wykazałaby,że kenel jest za mały bo ma taki wymiar a pies jest tego wzrostu i długości i w żaden sposób nie mieści sie swobodnie do klatki,nie może w niej stać usiąść itd, ze pies przebywa w nim stale....I Przedstawiłaby paragraf który w związku z tym został naruszony to nie ma dyskusji.To samo odnosi sie do boksu Gryza. W jaki sposób będąc jeden raz ( po 8 rano w sobote ) Pani Wypych chce udowodnić że kenel był zamkniety? Skoro ona sama zamkneła go do zdjęć. A czy nie zastanawia Cię to że Pani Wypych zrobiła "kontrolę" na prośbę swojej koleżanki Dody bez powiadomienia swoich zwierzchników,nie mając zielonego pojęcia o sposobie przeprowadzania kontroli i obowiązkach z tego wynikających.Czy jakiemukolwiek inspektorowi wolno zamieszczać zdjęcia opatrzone tendencyjnym opisem wykonane bez zgody właścicielki na społecznosciowych stronach w internecie.Czy to uczciwa relacja z kontroli czy chęć zniszczenia nieznanej wcześniej osoby ,na prośbe koleżanki? Każda kontrola musi zakończyć się spisaniem protokołu a kopię musi dostać osoba kontrolowana żeby wiedziała, co trzeba poprawić, w jakim terminie i miała możliwość ustosunkowania sie do stawianych zarzutów.
Niestety działania Pani Wypych dobitnie świadczą o tym ,że jej głównym celem było "coś znalezć i zniszczyć hotel.

Biorąc pod uwagę, że przyjechała na "niezapowiedzianą kontrolę sama to też świadczy o jej zamiarach.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wierze, ze prawnik pani A.S. nie spi i wcale sie nie dziwie.
Jeśli uwazasz , ze im wiecej "oszczerstw" (choć ja nazywam je faktami) to mogę powtórzyć to co juz niejednokrotnie pisalam- nie oddalabym tam psa: brudna, niebezpieczna paleta, odklejone plytki, male boksy, chory Gryzak. Wszystko to widoczne na zdjęciach AgiG. Innych , z wnętrza , nie ma. Czesc poprawiona do "filmu". Oprócz Gryzaka , który nadal wygląda zalosnie.
Zal mi Gryzaka, który nigdy nie opuści tej piwnicy. Nie dostanie szansy. On moze byc trudny , bo jest chory. Ale o tym nigdy sie nie dowiemy. Bo NIE! Bo opiekun ma prawo skazać go na wegetacje.


Aniu całkowity brak rzetelności.Nie będę na tego posta odpisywała skoro nawet nie wiesz jak ma na imię pies.Ta cała Twoja wiedza jest taka sama.
Link to comment
Share on other sites

Nie tylko może, ale na pewno przyniesie i to nie tylko kłopoty. Ona świadomie wprowadziła w błąd prokuraturę, a to już nie przelewki. Świadomie, bo wie kto podjął decyzję o eutanazji, ale oskarża o to Anetę. Nie mnie ? A dlaczego nie mnie ? No bo ja tą grupkę wspaniałych obrońców zwierząt nie interesuję. To wyraźnie wskazuje na to, że one polują na Anetę. Ale to był strzał do własnej bramki.


Ja bym powiedziała- gwózdz do trumny.
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie byłaś i nie widziałaś to uczciwość i honor nakazuje żeby o tym czego sie nie widziało o tym nie pisać.A zwłaszcza zle. Opisy i zdjęcia nie zawsze pokazują rzeczywistość. Mogę Ci pokazać zdjęcia tych samych psów podczas pobytu na Hawajach i w dodatku w strojach kąpielowych. Tylko po co? tylko co tym udowodnię. Gdyby relacja Pani Wypych z przeprowadzonej nielegalnie "kontroli "( społ.insp.nie ma uprawnień do przeprowadzania żadnych kontroli) była rzetelna oparta o przepisy i to Pani Wypych wykazałaby w protokole pokontrolnym -którego zresztą do dziś nie przedstawiła- całej tej "afery" by nie było.Wykazałaby,że kenel jest za mały bo ma taki wymiar a pies jest tego wzrostu i długości i w żaden sposób nie mieści sie swobodnie do klatki,nie może w niej stać usiąść itd, ze pies przebywa w nim stale....I Przedstawiłaby paragraf który w związku z tym został naruszony to nie ma dyskusji.To samo odnosi sie do boksu Gryza. W jaki sposób będąc jeden raz ( po 8 rano w sobote ) Pani Wypych chce udowodnić że kenel był zamkniety? Skoro ona sama zamkneła go do zdjęć. A czy nie zastanawia Cię to że Pani Wypych zrobiła "kontrolę" na prośbę swojej koleżanki Dody bez powiadomienia swoich zwierzchników,nie mając zielonego pojęcia o sposobie przeprowadzania kontroli i obowiązkach z tego wynikających.Czy jakiemukolwiek inspektorowi wolno zamieszczać zdjęcia opatrzone tendencyjnym opisem wykonane bez zgody właścicielki na społecznosciowych stronach w internecie.Czy to uczciwa relacja z kontroli czy chęć zniszczenia nieznanej wcześniej osoby ,na prośbe koleżanki? Każda kontrola musi zakończyć się spisaniem protokołu a kopię musi dostać osoba kontrolowana żeby wiedziała, co trzeba poprawić, w jakim terminie i miała możliwość ustosunkowania sie do stawianych zarzutów.
Niestety działania Pani Wypych dobitnie świadczą o tym ,że jej głównym celem było "coś znalezć i zniszczyć hotel.

 

Piszesz bardzo dużo o prawach, sposobach kontroli, raportach. Przpraszam , ale mnie to nie obchodzi. Dla Ciebie to może być interesujące- skoro sie tym zajmujesz.  Ja patrze na zdjecia (jedyne jakie są- innych z wnętrza nie ma) i film. I mi wystarcza. I nic mnie nie obchodzi wymiar klatki, protokoły. Jakbym chciała sie dokształcać z prawa , kupiłabym sobie "Prawo na weekend" albo poszła na przyspieszony kurs, albo na studia. Możliwości są. A zalogowałam sie na Dogo nie w celu tropienia niedociągnieć proceduralnych. I z całym szacunkiem dla prawa (które w moim domu istnieje od pokoleń) , interesują mnie tu psy. 

Link to comment
Share on other sites

Znam choroby nieuleczalne. Dobrze znam. Bardzo dobrze znam.
I Ty wiesz , ze je znam.
1:0 dla Ciebie.
Nie będę z Toba wiecej rozmawiac. Wygrałaś.
Od tej chwili jestes w ignorowanych, wiec nie pisz do mnie wiecej.


To jest jedyny sposób tej grupki pań jak zabraknie argumentów w dyskusji. I w ten sposób pokazują swój poziom intelektualny i całkowicie się kompromitują.
Link to comment
Share on other sites

W odniesieniu do "strasząco-karcących" postów gabrysia2424 skierowanych do mnie

chciałabym odpowiedzieć:

"krowa która ryczy mało mleka daje "

ale już któraś naganiaczka użyła tego przysłowia a ja po byle kim nie powtarzam.

 

Powtórzę więc za klasykiem (JIS):

"Łatwiej ryknąć niż być lwem"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piszesz bardzo dużo o prawach, sposobach kontroli, raportach. Przpraszam , ale mnie to nie obchodzi. Dla Ciebie to może być interesujące- skoro sie tym zajmujesz.  Ja patrze na zdjecia (jedyne jakie są- innych z wnętrza nie ma) i film. I mi wystarcza. I nic mnie nie obchodzi wymiar klatki, protokoły. Jakbym chciała sie dokształcać z prawa , kupiłabym sobie "Prawo na weekend" albo poszła na przyspieszony kurs, albo na studia. Możliwości są. A zalogowałam sie na Dogo nie w celu tropienia niedociągnieć proceduralnych. I z całym szacunkiem dla prawa (które w moim domu istnieje od pokoleń) , interesują mnie tu psy.


Zachowujesz się jak koń z klapkami na oczach.W jednym kierunku i za wszelką cenę do przodu. To cecha osób mało inteligentnych ale wybór zawsze należy do Ciebie.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W odniesieniu do "strasząco-karcących" postów gabrysia2424 skierowanych do mnie

chciałabym odpowiedzieć:

"krowa która ryczy mało mleka daje "

ale już któraś naganiaczka użyła tego przysłowia a ja po byle kim nie powtarzam.

 

Powtórzę więc za klasykiem (JIS):

"Łatwiej ryknąć niż być lwem"

Proponuję takie:

 

Zerwał się jak lew, usiadł jak mucha.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W odniesieniu do "strasząco-karcących" postów gabrysia2424 skierowanych do mnie
chciałabym odpowiedzieć:
"krowa która ryczy mało mleka daje "
ale już któraś naganiaczka użyła tego przysłowia a ja po byle kim nie powtarzam.
 
Powtórzę więc za klasykiem (JIS):
"Łatwiej ryknąć niż być lwem"


Znowu złą interpretacja nie "strasząco-karcących" ale ostrzegających a to spora różnica.
A jeśli tak chetnie przytaczasz przysłowia to powiem Ci,że "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...