Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Pyskata przekupo, kiedy i ile razy Maszeńka miała robione badania, dowie się wolontariuszka AgaG - Duda - od prokuratora, gdy ten postawi jej zarzut świadomego wprowadzenia w błąd organów ścigania.
Świadomego, bo wie, że to ja podjęłam decyzję, o którą ona oskarża Makilę.

Wszyscy już doskonale wiedza, jak bardzo zły jest hotel Makilii że ty, AgaG i Topi jesteście jedynymi głosicielami prawdy więc daruj sobie dalsze pytlowanie na ten temat.
Jeśli jeszcze tego nie zauważyłaś, to jest wątek zmarłej Maszeńki i jeśli jesteś taką wielbicielką psów, to uszanuj śmierć jednego z nich.

 

Widze , ze cisnienie w gore poszlo :D

Eutanazja Maszenki niesttety byla do przewidzenia. W tym hotelu stare psiaki ktore $ nie przynosza nagle sa ciezko chore na tyle, ze ostatni zastrzyk jest ''''konieczny''''' . Oczywiscie na podstawie badan krwi stwierdzono, ze nie ma ratunku dla niej....

Link to comment
Share on other sites

Dodziu Kochana, produkuj się dalej, proszę :) Jeszcze kilka wpisów, dasz radę :) Ale jeśli nie masz już siły, to Ci ulżę- już nic nie musisz-tego, co jest wystarczy aż nadto :)
I zastanawiam się jak możesz spojrzeć w lustro-wiedziałaś (według Twoich słów), że Maszeńka cierpi, ma drgawki i nic nie zrobiłaś? Weta nie wezwałaś? Tylko filmik kręciłaś? A to peszek...;)

Link to comment
Share on other sites

Doda_, zostaw wątek psa, którego już nie ma. Uszanuj decyzję osoby, która najlepiej wie jakie badania miała zrobione i wiedziała,że zrobiła wszystko co w ludzkiej mocy,żeby ją ratować. Uszanuj wątek i ludzi, którzy wspierali Maszę i elik w bardzo trudnym czasie.

 

Maszeńko, biegaj szczęśliwa za TM 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam kłamać że Maszenka byla w super rękach, super opieka i miała wiadro wody?
Sorry, nie zrobię tego. Takze-ostrzegaj mnie ile chcesz.
I Jej cierpienia na pewno nie są tylko w mojej głowie.
Wy mogłyście odwrócic wzrok od zdjęć biednej Maszenki ale nie mozecie juz powiedzieć że nie wiecie, nie widzieliście.
i dlaczego dopiero w tym miesiącu zrobiono podstawowe badania?
Znaleziona byla przed wigilia!


Doda cały czas udowadniasz,że głównym celem jaki Ci przyświeca to robienie zadymy.Nie zadałas sobie trudu przeczytania całego wątku tylko wyskakujesz pod koniec "jak diabeł z pudełeczka". Tu jest dowód na to że znowu coś piszesz ale o czym - tego nie wiesz.
Sunia trafiła do hotelu w dniu 27.12. a 29.12 miała robione badania.

Napisany 29 grudzień 2014 - 17:31
Makila dzwoniła, że sunia jest już po badaniu.
Ząbki w bardzo złym stanie - dużo kamienia. Sunia ma już początki katarakty, ale jeszcze widzi, natomiast jest problematyczne, czy słyszy. Makila ma robić próby Uszy czyste.
Srom jest wg wetki nienaturalnie duży. Czy ilość miotów ma na to wpływ, czy ropoomacicze, będzie wiadomo, gdy będą znane wyniki analizy krwi - będą jutro.
O przyczynie słabych tylnych łapek też będzie coś wiadomo po zbadaniu krwi.
Za wizytę Makila zapłaciła osiemdziesiąt kilka złotych. Mówiła, ale wyleciało mi z głowizny. Będzie wklejona faktura.

I co głupio Ci teraz.A powinno, bo znowu kłamiesz,zresztą jak zawsze.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hope-Doda nie rozumie, że to opiekun psa wie ile razy pies był u lekarza, jakie badania miał robione...Doda nie rozumie, że nie ma potrzeby pisać na wątku o każdej wizycie u lekarza. Doda nie rozumie tego, że opiekun prawny jest w posiadaniu CAŁEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ. Doda wielu rzeczy nie rozumie, ale zrozumie...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Wklejam link z Fb, który warto przeczytac. Nasza niezawodna i niestrudzona Pani społ.insp.KTOZ oskarża redaktor A.N.o udział w spisku i przedstawienie nieprawdziwych informacji w Kronice Krakowskiej o hotelu. Tych "spiskowców" już całkiem sporo i wszyscy kłamią a jedynie Pani Agnieszka Wypych przedstawia "najprawdziwszą" prawdę.Na szczęście tylko ona w to wierzy.

https://www.facebook.com/events/433410960156243/permalink/440334532797219/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Wklejam link z Fb, który warto przeczytac. Nasza niezawodna i niestrudzona Pani społ.insp.KTOZ oskarża redaktor A.N.o udział w spisku i przedstawienie nieprawdziwych informacji w Kronice Krakowskiej o hotelu. Tych "spiskowców" już całkiem sporo i wszyscy kłamią a jedynie Pani Agnieszka Wypych przedstawia "najprawdziwszą" prawdę.Na szczęście tylko ona w to wierzy.

https://www.facebook.com/events/433410960156243/permalink/440334532797219/

Ale jest plus, Pani pisze o swoich domysłach u siebie, a nie na wątkach psich i chwała za to. Żeby tak wszyscy robili.

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

   
Problem polega na tym, że Pani już wątki zdążyła nawiedzić ;)

Ale przestała chyba? Bo ja widziałam chyba raz tylko. A ostatnio wszelkie niusy odnośnie hoteliku umieszcza na swoim FB. Tak powinno być, albo na wątku oddzielnym na Dogo i byłoby znów fajnie. Kto się interesuje sprawą walczyłby w odpowiednim miejscu, a reszta skupiłaby się na dalszym wspieraniu piesków :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ale przestała chyba? Bo ja widziałam chyba raz tylko. A ostatnio wszelkie niusy odnośnie hoteliku umieszcza na swoim FB. Tak powinno być, albo na wątku oddzielnym na Dogo i byłoby znów fajnie. Kto się interesuje sprawą walczyłby w odpowiednim miejscu, a reszta skupiłaby się na dalszym wspieraniu piesków :)

 
Masz absolutną rację, ale problem w tym, że mamy do czynienia (chyba) z Trójcą Nieświętą i to, że Jedna z Postaci mówi niewiele, nie znaczy wcale, że milczy, albo że inny nie mówi w czyimś imieniu..Pomijam fakt, że ktoś się daje w to wciągnąć, bo są to osoby pełnoletnie i nie są ubezwłasnowolnione, ale...
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[quote name="Doda_" post="16144339" timestamp="1427219874"]Widze , ze cisnienie w gore poszlo :D
Eutanazja Maszenki niesttety byla do przewidzenia. W tym hotelu stare psiaki ktore $ nie przynosza nagle sa ciezko chore na tyle, ze ostatni zastrzyk jest ''''konieczny''''' . Oczywiscie na podstawie badan krwi stwierdzono, ze nie ma ratunku dla niej....[/quote
Doda już Ci wyjaśniałam ale widzę że móżdżek za mały żeby to ogarnąć. Eutanazji nie dokonuje hotel ani nawet właściciel psa tylko lekarz weterynarii. Wbij sobie to do głowy żebyś więcej głupot nie pisała. I jeszcze jedna informacja dla Ciebie - środek do usypiania psów - Morbital jest pod ścisłą kontrolą.Lekarze muszą sie z niego rozliczać i żaden nie da go na wynos.Zapamiętaj!!!!!!!!!
Chciałabym zobaczyć minę prokuratora jak przeczyta zarzut że Masze uśmiercono w niewyjaśnionych okolicznościach.chyba że sugerujesz że zrobil to lek wet żeby zoszczedzic ma morbitalu? Powtarzasz głupoty za innymi. No coż z kim sie zadajesz takim sie stajesz - to cała prawda.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hope-Doda nie rozumie, że to opiekun psa wie ile razy pies był u lekarza, jakie badania miał robione...Doda nie rozumie, że nie ma potrzeby pisać na wątku o każdej wizycie u lekarza. Doda nie rozumie tego, że opiekun prawny jest w posiadaniu CAŁEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ. Doda wielu rzeczy nie rozumie, ale zrozumie...

 

może rozumek za mały ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Doda cały czas udowadniasz,że głównym celem jaki Ci przyświeca to robienie zadymy.Nie zadałas sobie trudu przeczytania całego wątku tylko wyskakujesz pod koniec "jak diabeł z pudełeczka". Tu jest dowód na to że znowu coś piszesz ale o czym - tego nie wiesz.
Sunia trafiła do hotelu w dniu 27.12. a 29.12 miała robione badania.

Napisany 29 grudzień 2014 - 17:31
Makila dzwoniła, że sunia jest już po badaniu.
Ząbki w bardzo złym stanie - dużo kamienia. Sunia ma już początki katarakty, ale jeszcze widzi, natomiast jest problematyczne, czy słyszy. Makila ma robić próby Uszy czyste.
Srom jest wg wetki nienaturalnie duży. Czy ilość miotów ma na to wpływ, czy ropoomacicze, będzie wiadomo, gdy będą znane wyniki analizy krwi - będą jutro.
O przyczynie słabych tylnych łapek też będzie coś wiadomo po zbadaniu krwi.
Za wizytę Makila zapłaciła osiemdziesiąt kilka złotych. Mówiła, ale wyleciało mi z głowizny. Będzie wklejona faktura.

I co głupio Ci teraz.A powinno, bo znowu kłamiesz,zresztą jak zawsze.

 

kamienie na zabkach

problemy z wzrokiem i sluchem

I TO WYSTARCZY ZEBY STWIERDZIC ZE NIE MA RATUNKU DLA NIEJ ??????????

i krew miala robioną jak nie raz ,  to 2x

 

i na podstawie TAKICH badan uśpiono psa?!

anemia przez zaburzenia hormonalne... ja nie wiem czy to powiedzial WET czy jakiś dzieciak  z piaskownicy?

 

Tak, glupio mi. Ze rozmawiam z glupcami.

Jasne, panna marple ma rację. Ja nigdy nie zrozumiem. Jak można kilka mcy trzymać psa w klatce bez wody i czekać aż ''odmłodnieje i sam stan się poprawi albo zastrzyk''

 

Pamietacie psa u siostry missieek ? Azira ?

Kilka miesięcy leżał , nie reagujac na otoczenie ani na nic

zadnych dokladnych badan, zeby dokladnie stwierdzic CO MU JEST, tak samo jak z maszeńką - nie wiadomo co dokladnie jej bylo. Same ''moze ma to przez to, tamto'' ''chyba ma to czy tamto''' ''anemia przez zaburzenie hormonalne'''

Azirowi oczywiscie zycie ciągnięto

dlaczego ? KASA.

Maszeńka byla zamknięta w klatce, bez wody,

I TO SKANDAL ZEBY POBIERAĆ PIENIĄZKI !!!

Okrucienstwo wobec psa który na otoczenie nie reaguje !!!! dając takie warunki, ze chyba świnie w chlewni mają lepiej!!

I wy mowicie ze Aneta Sosin ma serce...

Chyba czarne z czerwonymi rogami.

 

Żeby uśpić psa, trzeba WIEDZIEĆ CO MU DOKLADNIE JEST, CZY NA PEWNO NIE MA RATUNKU, CZY CIĄGNAC ZYCIE TYLKO MĘCZYMY PSA.

Z maszeńką tak nie było.

Od 7 lutego wstawialysmy fotki, że z maszeńką źle

Nic nie zrobiono

jak zaczelo byc wokol glosno, to nagle ze nie jest do uratowania i zastrzyk

 

To bylo do przewidzenia. Jak to na FB mowia - dobrze ze Maksiu zostal wyciagniety. Bo pewnie tez czekalby go zastrzyk w tym hotelu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kamienie na zabkach
problemy z wzrokiem i sluchem
I TO WYSTARCZY ZEBY STWIERDZIC ZE NIE MA RATUNKU DLA NIEJ ??????????
i krew miala robioną jak nie raz ,  to 2x
 
i na podstawie TAKICH badan uśpiono psa?!
anemia przez zaburzenia hormonalne... ja nie wiem czy to powiedzial WET czy jakiś dzieciak  z piaskownicy?
 
Tak, glupio mi. Ze rozmawiam z glupcami.
Jasne, panna marple ma rację. Ja nigdy nie zrozumiem. Jak można kilka mcy trzymać psa w klatce bez wody i czekać aż ''odmłodnieje i sam stan się poprawi albo zastrzyk''
 
Pamietacie psa u siostry missieek ? Azira ?
Kilka miesięcy leżał , nie reagujac na otoczenie ani na nic
zadnych dokladnych badan, zeby dokladnie stwierdzic CO MU JEST, tak samo jak z maszeńką - nie wiadomo co dokladnie jej bylo. Same ''moze ma to przez to, tamto'' ''chyba ma to czy tamto''' ''anemia przez zaburzenie hormonalne'''
Azirowi oczywiscie zycie ciągnięto
dlaczego ? KASA.
Maszeńka byla zamknięta w klatce, bez wody,
I TO SKANDAL ZEBY POBIERAĆ PIENIĄZKI !!!
Okrucienstwo wobec psa który na otoczenie nie reaguje !!!! dając takie warunki, ze chyba świnie w chlewni mają lepiej!!
I wy mowicie ze Aneta Sosin ma serce...
Chyba czarne z czerwonymi rogami.
 
Żeby uśpić psa, trzeba WIEDZIEĆ CO MU DOKLADNIE JEST, CZY NA PEWNO NIE MA RATUNKU, CZY CIĄGNAC ZYCIE TYLKO MĘCZYMY PSA.
Z maszeńką tak nie było.
Od 7 lutego wstawialysmy fotki, że z maszeńką źle
Nic nie zrobiono
jak zaczelo byc wokol glosno, to nagle ze nie jest do uratowania i zastrzyk
 
To bylo do przewidzenia. Jak to na FB mowia - dobrze ze Maksiu zostal wyciagniety. Bo pewnie tez czekalby go zastrzyk w tym hotelu.


Po tym co tu napisałaś to zastanawiam się czy jesteś aż tak głupia,czy chcesz się "jakoś" obronić pisząc głupoty z takim uporem. Napiszę Ci to dużymi literami bo widze że u Ciebie od oczu do mózgu zbyt długa droga!!!
HOTEL NIE PODDAJE PSÓW EUTANAZJI.ROBI TO LEKARZ WETERYNARII,I TYLKO ON ODPOWIADA ZA UŚPIENIE PSA.
Jezeli masz jakieś podejrzenia w tym kierunku to zwróć sie do niego z prośbą o uzasadnienie eutanazji(jego nazwisko nie jest objęte tajemnicą i jest znane Twojej koleżance która przeprowadziła nielegalna kontrolę w dodatku jednoosobowo,bez spisania protokołu itd.).Ale nie masz żadnego prawa na forum internetowym podważać jego autorytetu ani uczciwości
Nie dorastasz mu do pięt ani wiedza ani pozycją społeczną. Pisałam Ci juz nie raz zanim coś chlapniesz -przemyśl. Myślenie jest złotym środkiem na brak kłopotów.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu lepiej bym tego nie ujęła.
Po co to pytluje sto razy to samo. Jest złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Teraz tylko czekać na decyzję prokuratora.
Ale to chyba jedyna okazja, żeby zaistnieć. Innych nie ma więc korzysta z tego co się uda.

 

Wyniki badań, jakim poddana była Maszeńka:

 

Wynik z badania krwi zrobionego w dniu 29.12.2014 r. - wg Dody pierwszy raz badanie krwi zrobione było pod koniec marca 2015 r.

 

Wynik badania histopatologicznego wycinka pobranego podczas operacji ropomacicza wykonanego w dniu 2.01.2015 r.

 

Opis wizyty w związku z problemami tylnych łapek przy chodzeniu  (wypadnięty dysk) - 5.02.2015 r.

 

 

c.d. w uzupełnianiu

Link to comment
Share on other sites

Zawiado

Gabrysiu lepiej bym tego nie ujęła.
Po co to pytluje sto razy to samo. Jest złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Teraz tylko czekać na decyzję prokuratora.
Ale to chyba jedyna okazja, żeby zaistnieć. Innych nie ma więc korzysta z tego co się uda.



elik,
zawiadomienie które złożyła Topi ( Ewa Duda) może również jej przysporzyć sporo kłopotów. Jeżeli treść tego zawiadomienia jest taka jak zamieściła na stronie to jest duża szansa (a o to postara się już prawnik) zeby ta pani została oskarżona o składanie fałszywych zawiadomień.Pierwszym pytaniem będzie "skąd Pani o tym wie, że pies został zamordowany" I tu klapa - od koleżanki,znajomej czyli nic pewnego. Prokurator jeżeli w ogóle się tym zajmie to pierwsze przesłucha Panią Dude. W przypadku słabych dowodów sprawa do umorzenia od zaraz.Anety prawnik nie śpi o wszystkim jest na bieżąco informowany. A my dołożymy wszelkich starań żeby ta pani ( i jej koleżanki) nikomu już nie szkodziły.
Zresztą muszę Ci powiedzieć że im więcej takich oszczerstw to dla nas lepiej, bo już tego nie można potraktować jako znikomą szkodliwość czynu, ani nie da się tego już zatrzymać.
Mam nadzieje ze pani Duda spisała sobie wszystkie adresy pod które wysyła oszczerstwa, bo bedzie jej to potrzebne w niedalekiej przyszłości.
Link to comment
Share on other sites

Zawiadoelik,zawiadomienie które złożyła Topi ( Ewa Duda) może również jej przysporzyć sporo kłopotów. Jeżeli treść tego zawiadomienia jest taka jak zamieściła na stronie to jest duża szansa (a o to postara się już prawnik) zeby ta pani została oskarżona o składanie fałszywych zawiadomień.Pierwszym pytaniem będzie "skąd Pani o tym wie, że pies został zamordowany" I tu klapa - od koleżanki,znajomej czyli nic pewnego. Prokurator jeżeli w ogóle się tym zajmie to pierwsze przesłucha Panią Dude. W przypadku słabych dowodów sprawa do umorzenia od zaraz.Anety prawnik nie śpi o wszystkim jest na bieżąco informowany. A my dołożymy wszelkich starań żeby ta pani ( i jej koleżanki) nikomu już nie szkodziły.Zresztą muszę Ci powiedzieć że im więcej takich oszczerstw to dla nas lepiej, bo już tego nie można potraktować jako znikomą szkodliwość czynu, ani nie da się tego już zatrzymać.Mam nadzieje ze pani Duda spisała sobie wszystkie adresy pod które wysyła oszczerstwa, bo bedzie jej to potrzebne w niedalekiej przyszłości.


Wierze, ze prawnik pani A.S. nie spi i wcale sie nie dziwie.
Jeśli uwazasz , ze im wiecej "oszczerstw" (choć ja nazywam je faktami) to mogę powtórzyć to co juz niejednokrotnie pisalam- nie oddalabym tam psa: brudna, niebezpieczna paleta, odklejone plytki, male boksy, chory Gryzak. Wszystko to widoczne na zdjęciach AgiG. Innych , z wnętrza , nie ma. Czesc poprawiona do "filmu". Oprócz Gryzaka , który nadal wygląda zalosnie.
Zal mi Gryzaka, który nigdy nie opuści tej piwnicy. Nie dostanie szansy. On moze byc trudny , bo jest chory. Ale o tym nigdy sie nie dowiemy. Bo NIE! Bo opiekun ma prawo skazać go na wegetacje.
Link to comment
Share on other sites

Właśnie...na zdjęciach...A byłaś tam i widziałaś wylewkę, która się podniosła, a płytki nie dość, że nie są ruchome i nie odkleiły się, to możesz językiem jeździć po krawędzi i nawet gdybym chciała się pociąć, to nie dałabym rady? A że na zdjęciach tak to wygląda, no cóż...ja wierzę własnym oczom i palcom, a nie zdjęciom. I nie wiesz, że zdjęcia można robić z różnej perspektywy i wnętrze w zależności od tego jak jest fotografowane wygląda na mniejsze lub większe niż w rzeczywistości? Widziałaś boks? Byłaś? Chory Gryzak...tak, wiem...woła Cię...Ja należę do tych osób, co odpowiadają na wołanie. Przywoziłam Gryzowi różne rodzaje leczniczej karmy, jestem u Anety często, pomagam-tak odpowiadam na wołanie...
I z czystym sumieniem oddałabym tam swoje psy.
I w przypadku Maszy (gdyby była moim psem) podjęłabym taką samą decyzję jak elik i wet.
A co do prawnika Anety, to nie dość, że śpi dobrze, to boki zrywa ze śmiechu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

elik,
zawiadomienie które złożyła Topi ( Ewa Duda) może również jej przysporzyć sporo kłopotów.


Nie tylko może, ale na pewno przyniesie i to nie tylko kłopoty. Ona świadomie wprowadziła w błąd prokuraturę, a to już nie przelewki. Świadomie, bo wie kto podjął decyzję o eutanazji, ale oskarża o to Anetę. Nie mnie ? A dlaczego nie mnie ? No bo ja tą grupkę wspaniałych obrońców zwierząt nie interesuję. To wyraźnie wskazuje na to, że one polują na Anetę. Ale to był strzał do własnej bramki.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...