Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Topi czyli Ewa Duda robi co może żeby pomóc swojej koleżance a może nie tylko jednej. Jej działania sprowadzają się do wysyłania pism z oszczerstwami gdzie się da. Sama nigdy w hotelu nie była.Większość redakcji i osób do których rozesłała pismo posłało ją do diabła gdyż jest osobą niewiarygodną.Żadna szanująca się redakcja nie zamieści informacji opartych na "działaniach" jednej osoby społ.insp KTOZ A.W. a powtarzanych jak mantrę przez pozostałe koleżanki,wbrew opiniom instytucji do tego powołanych. Oczywiscie jak można wywnioskować panie wszędzie wywęszyły spisek ( pozytywna opinia: etat.insp.KTOZ, Powiat.Lek.Wet.,a nawet materiał przedstawiony w kronice krakowskiej)uznały za nieuczciwy.Za parę dni moze sie okazać że nawet prokuratura jest w spisku.
Czy w związku z zarzutami potrafi Pani podać rozmiary tych klatek w których przebywały rzekomo zamknięte psy?Czy moze Pani podac jakiś paragraf który zabrania czasowego przetrzymywania psa w kenelu.Czy może Pani podać wymiary boksu w którym przebywa Gryz. Otóż tego Pani nie moze zrobić skoro społ.insp. (Agnieszka Wypych - Aga G.) też tego nie wie.Powoływanie się na wytyczne dot.schronisk ,co uczyniła Pani A.W.w jednym z postów na Dogo to jak przymierzanie kwiatka do kożucha.Hotel to nie schronisko, jakby na to nie patrzeć i nie da sie nagiąć żadnych przepisów.Obie Panie wiecie że klatka w której pies może swobodnie wstać, usiąść,lub się położyć jest odpowiednia do przetrzymywania każdego psa. Ciekawi mnie również stwierdzenie że psy były zamykane w klatkach na stałe.Która z Pań ma na to jakieś dowody? Ja bywam w hotelu bardzo często i z całą odpowiedzialnością oświadczam,że psy przebywały w klatkach,przy uchylonych drzwiczkach czasowo.Pani A.W. była w hotelu raz i to w określonym czasie (po 8 rano)i w dodatku krótko.Pani Wypych "ubolewa,że insp.(etatowi) nie podali, jaka powierzchnia wypada na jednego psa,zwłaszcza biorąc pod uwagę liczne schody" - cyt.z opisu kontroli , w jakich przebywają zwierzęta w hotelu w Węgrzcach Wielkich. Skoro w dniu 07.lutego Pani Wypych przewidziała z wyprzedzeniem kontrolę która była w dn.23lut.br.i do niej się odnosi to czemu nie przewidziała potrzeby zabrania metra do zmierzenia klatek,pow.domu czy ogrodu? Nie musiałaby pózniej nad niczym ubolewać.Zastanawiające jest również to że będąc jeden raz w domu Pani Sosin zauważyła jak to napisała liczne schody a na dodatek że dom jest niewielki.Bardzo mnie to rozbawiło. Prosze mi wierzyć -dołożyłam wszelkich starań żeby znalezć choćby drugie schody wewnątrz domu ale mi się to nie udało.Bo w domu są tylko jedne - z pietra na parter.I druga rewelacja " dom jest niewielki" Uwierzyłabym w tą opinię gdyby Pani Wypych mieszkała w rezydencji o pow.chćby 400m i wtedy mogłoby się jej wydawać że 240 m to niewiele,ale taka ocena w porównaniu z mieszkaniem w bloku ? Mało rzetelna. Nad pozostałymi wypocinami z opisu kontroli nie będę tu pisała bo jest tego sporo.Każde praktycznie zdanie napisane przez Panią Wypych jest do odrzucenia ale chcę żeby wszystkie krzykaczki zastanowiły się czy opierając swoje opinie na zdaniu Pani Wypych postąpiły "rozsądnie" Wszystko co napisała Pani Wypych w swoich "wypocinach pokontrolnych" to stek bzdur i pomówień jak wykazałam to wcześniej.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, nie cytuję, ale podpisuje się pod Twoim postem obiema rękami. Zawiera rzetelną prawdę o działaniach dodomaniaczki o nicku AgaG.

Jej ekipa działa, jak w tej anegdocie o słuchaczu radia Erewań:

Słuchacz zwraca się do redakcji z zapytaniem: Czy to prawda, że na Pacu Czerwonym dają zegarki ?
Rozgłośnia: Drogi słuchaczu, tak, to prawda. Z tym, że nie na Placu Czerwonym, a Newskim, nie zegarki, a rowery i nie rozdają, a kradną.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

mój Boże ..co się porobiło na tym wątku...
Maszeńko...tak mi przykro:( jednak życie nie może trwać wieki, na każdego przychodzi czas...
Byłaś w ciepłym, bezpiecznym miejscu u kresu swej wędrówki- to jest najważniejsze

Dziękuję.
Jak widać ludzka głupota, nienawiść i brak taktu, nie mają granic.
Link to comment
Share on other sites

W związku z eutanazją suczki "Maszy"

przetrzymywanej w skandalicznych warunkach w pseudohotelu dla psów "U Leona" w Węgrzcach Wielkich k. Wieliczki informuję,

że dzisiaj (23.03.2015) złożyłam do Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa określonego w art. 35 ustawy o ochronie zwierząt przez właścicielkę tego przybytku Anetę Sosin.

 

 "Masza" , którą w niewyjaśnionych okolicznościach uśmiercono w zeszłą sobotę (21.03.2015 r.)

była tam więziona przez Anetę Sosin w ciasnej klatce, bez dostępu do wody.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że suczka trafiła do pseudohotelu pod koniec zeszłego roku w ciężkim stanie

i wymagała specjalistycznego leczenia.

Szokującą prawdę na temat losów "Maszy" ujawniła niezapowiedziana kontrola Agnieszki Wypych,

społecznego inspektora Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, przeprowadzona w dniu 7 lutego br.

Zdjęcia więzionej "Maszy" wykonane podczas tej kontroli stanową jeden z kluczowych dowodów w sprawie,

aczkolwiek nie jest to dowód jedyny.

Tej sprawy nie da się zamieść pod dywan.

Zdjęcia "Maszy" w klatce znajdują się w załączeniu i przypominam,

że zgodnie z art. 35 ustawy o ochronie zwierząt: " 1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1–4 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.; 1a.

Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem; 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 (...)".

Tej to już całkiem odbiło. Chyba tylko Tworki albo Kobierzyn pomogą, ale nie na pewno.

Takie minięcie z rzeczywistością, to tylko u psycholi się zdarza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak i całkowicie obojętne są mi ew.komentarze,że tu przyszłam na ten watek..Mnie już nie można ani skrzywdzić ani obrazić..,,

Jestem dla psów  na dogomanii i chcę się pożegnać swym wpisem z sunią i do niej skieruję wpis:

 

odpoczywaj w spokoju i wybacz tak jak tylko psy potrafią!Śpij spokojnie.

EOT
Elżbieta

Zamiast ślepo wierzyć jednej AgaG (bo cała reszta tylko za nią powtarza) zapoznaj się z faktami. Inaczej będziesz narzędziem w rękach operatora, a właściwie operatorki.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mam niestety subskrypcję tego wątku i dlatego dostałam powiadomienie,że pojawił się wpis.Ustosunkuję się do tego wpisu

Wklejam:

Zamiast ślepo wierzyć jednej AgaG (bo cała reszta tylko za nią powtarza) zapoznaj się z faktami. Inaczej będziesz narzędziem w rękach operatora, a właściwie operatorki.

------------------------------------------------------------

Nie przypominam sobie abyśmy się znały czy miały jakikolwiek konflikt lub kontakt na portalu internetowym dogomania.Nie znam Ciebie ani Ty nie znasz mnie.Osobie obcej,a taką jestem w stosunku do użytkownika o niku dana121 nie należy udzielać rad szczególnie takich o które nikt nie prosił.Z tego komu wierzę i w co wierzę tłumaczyć się będę na Sądzie Ostatecznym nie przed jakimkolwiek użytkownikiem dogomanii.Także i przed dana121 bo Ty nie jesteś mi stworzona ani na doradcę moralnego ani tez na sędziego.

Miłego dnia życzę uczestnikom tego wstrętnego wątku.

I ogromnie się cieszę-nareszcie udało mi się usunąć sub.tego szamba,bo inaczej tego nazwać nie można.

Ewentualne rady lub pseudorady skierowane pod moim adresem kierować można na PW.Ja tego czytać nie będę,a nadawca sobie ulży,wyśle-a ja skasuję bez czytania.

Powodzenia,kłóćcie się dalej,ja niestety muszę wyjść,a po powrocie nie mam najmniejszego zamiaru tu zaglądać stąd rada moja powyższa.

EOT

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Topi Twoje zawiadomienie złożone do prokuratury świadczy dobitnie o Twojej inteligencji.Że też nie masz szacunku sama do siebie!!!!.Powołujesz się na wszystkie możliwe paragrafy z Ustawy o Ochronie Zwierząt ale zapomniałaś o jednym małym ale bardzo istotnym szczególiku. Otóż nigdy w kilkuletniej historii hotelu U Leona jego właścicielka Pani Aneta Sosin nie dokonała eutanazji żadnego psa ani suki.I to powinien być dla Ciebie przysłowiowy kubeł zimnej wody na głowę.
Żaden z cytowanych przez Ciebie paragrafów nie odnosi się do tego przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Elżbieta481 wyraziła swoje święte oburzenie i miała do tego prawo. Każdy ma prawo oburzać się na to, co uzna za stosowne, ale nazywać ten wątek wstrętnym, to już brak szacunku dla nie żyjącej już bohaterki tego wątku i dla osób, które są na tym wątku z potrzeby serca.
To, że spokój Maszeńki został zakłócony przez wstrętne, maniakalne istoty, nikomu się nie podoba, a mnie zdecydowanie nie odpowiada.
Wstrętne są osoby, które szkalują, obrażają i rozszerzają nieprawdziwe informacje, a nie ten wątek. Nikt tu tych osób nie zapraszał. Są tu niemile widziane z powodu ich brak kultury, taktu i umiaru.

Elżbieta481 postawiła kropkę nad "i" dla obelżywych, maniakalnych, kłamliwych zachowań.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj telewizja Kraków pokazała wzorowy przykład nierzetelności informacyjnej:http://krakow.tvp.pl/19362720/22-iii-2015-godz-1830
 
Kłamstwa Pani Boby (biuro KTOZ) na temat kontroli przeprowadzanych w hotelu
osiągnęły poziom kuriozalny,
scenografia zasługuje na nagrodę
a choreografia w wykonaniu Pani Sosin była zachwycająca
(to rzucanie pieskom zabawek naprawdę robi wrażenie).
 
ALE MAMY TEŻ SUKCES !
Pomimo tego, że zdaniem Pani Boby sześciu inspektorów zawodowych
(tu Pani Boba sprytnie nie użyła słowa "etatowych")
nie stwierdziło wcześniej żadnych nieprawidłowości w hotelu to jednak...
poprawiono los Gryzaka.Dano mu czystą paletę, a do zdjęć nawet pontonik mu się dostał.
(ciekawe czy jeszcze go ma ?)
 
Różnicę widać na zdjęciach.

Topi ( Ewa Duda) jakie mozesz miec pojęcie o hotelu i jego mieszkańcu jak nawet nie wiesz jak ma na imię.Gryzak to przez Twoją klikę nadane mu imię. W hotelu pies przebywa pod imieniem GRYZ i z takim imieniem wyszedł ze schroniska.Przydałoby się więcej rzetelności.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli człowiek jest pozbawiony wszelkich uczuć wyższych i nie ma ambicji, to przestaje być człowiekiem. Jest osobnikiem bez czci i honoru.
Powiedziały, co chciały, ale im tego mało. Muszą pleść androny i robić z siebie kompletne idiotki. Te Tworki, o których wspominała Dana 121, to chyba już się o nie upominają.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli człowiek jest pozbawiony wszelkich uczuć wyższych i nie ma ambicji, to przestaje być człowiekiem. Jest osobnikiem bez czci i honoru.
Powiedziały, co chciały, ale im tego mało. Muszą pleść androny i robić z siebie kompletne idiotki. Te Tworki, o których wspominała Dana 121, to chyba już się o nie upominają.

 

Nie masz juz wyrzutow sumieni ze Maszenka  cierpi uwieziona bez wody i bez kontaktu z swiatem ?

No ale cierpiala.

Link to comment
Share on other sites

Nie masz juz wyrzutow sumieni ze Maszenka  cierpi uwieziona bez wody i bez kontaktu z swiatem ?
No ale cierpiala.

Ta opinia o cierpiącej,pozbawionej wody Maszeńce jest opinią tylko Twoją, społ.insp.KTOZ i kilku klakierek które bez Waszych "rewelacyjnych" wpisów nie mogłyby zaistnieć na wielu watkach równocześnie. Społ.insp.Agnieszka W. coś chciała komuś udowodnić robiąc nielegalna kontrolę ( społ. insp.nie ma prawa przeprowadzać żadnej kontroli),pstrykając zdjęcia w taki sposób że tylko ślepy uwierzy ze psy są w ciasnych klatkach.Nawet nie zadała sobie trudu poznania wymiarów klatek.Zresztą cała ta kontrola to dla niej taka kompromitacja,że gorzej już nie mogła trafić.Całkowity brak profesjonalizmu, ale co można oczekiwać od społecznego inspektora.Bezprawna "kontrola" i całkowita klapa.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie masz juz wyrzutow sumieni ze Maszenka  cierpi uwieziona bez wody i bez kontaktu z swiatem ?
No ale cierpiala.


Doda zastanów się co robisz bo o ile jestem pewna że Maszeńka cierpiała tylko w Twojej głowie i wyobrazni a nie w realu,to Twoje cierpienia będą niewspółmiernie większe.Sama się o tym przekonasz,ale może być już za pózno. I żebyś nie pisała że Cie straszę - ja Cię ostrzegam.
Link to comment
Share on other sites

Doda zastanów się co robisz bo o ile jestem pewna że Maszeńka cierpiała tylko w Twojej głowie i wyobrazni a nie w realu,to Twoje cierpienia będą niewspółmiernie większe.Sama się o tym przekonasz,ale może być już za pózno. I żebyś nie pisała że Cie straszę - ja Cię ostrzegam.

 

Mam kłamać że Maszenka byla w super rękach, super opieka i miała wiadro wody?

Sorry, nie zrobię tego. Takze-ostrzegaj mnie ile chcesz.

I Jej cierpienia na pewno nie są tylko w mojej głowie.

Wy mogłyście odwrócic wzrok od zdjęć biednej Maszenki ale nie mozecie juz powiedzieć że nie wiecie, nie widzieliście.

i dlaczego dopiero w tym miesiącu zrobiono podstawowe badania?

Znaleziona byla przed wigilia!

Link to comment
Share on other sites

Pyskata przekupo, kiedy i ile razy Maszeńka miała robione badania, dowie się wolontariuszka AgaG - Duda - od prokuratora, gdy ten postawi jej zarzut świadomego wprowadzenia w błąd organów ścigania.
Świadomego, bo wie, że to ja podjęłam decyzję, o którą ona oskarża Makilę.

Wszyscy już doskonale wiedza, jak bardzo zły jest hotel Makilii że ty, AgaG i Topi jesteście jedynymi głosicielami prawdy więc daruj sobie dalsze pytlowanie na ten temat.
Jeśli jeszcze tego nie zauważyłaś, to jest wątek zmarłej Maszeńki i jeśli jesteś taką wielbicielką psów, to uszanuj śmierć jednego z nich.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co dziewczyny, Maszy już nei ma. Dla niej żadna różncica. Zostawcie ten watek, niech sobie jadą jedna po drugiej. ALbo przytakują. Jak komu wygodniej. Sam fakt, ze ktos to czyta jest pożywką do poniżania, pomiawiania i gnębienia. Hejt w czystej postaci usprawiedliwiony przed samymi hejterkami walką o większe dobro. Przecież nikt nie przyzna, ze gnębi innych bo sprawia mu to przyjemność.

Tak więc kontrole musiały byc fałszywe, reporterzy przekupieni lub wprowadzeni w błąd. Nikogo nie przekonacie.

Nie wystarczy przestać odpisywać. Trzeba przestac czytać.

Dlatego od teraz nie będę wchodzić na ten wątek, nie będę sie interesować. Po co zawracać sobie glowę bzdurami?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co dziewczyny, Maszy już nei ma. Dla niej żadna różncica. Zostawcie ten watek, niech sobie jadą jedna po drugiej. ALbo przytakują. Jak komu wygodniej. Sam fakt, ze ktos to czyta jest pożywką do poniżania, pomiawiania i gnębienia. Hejt w czystej postaci usprawiedliwiony przed samymi hejterkami walką o większe dobro. Przecież nikt nie przyzna, ze gnębi innych bo sprawia mu to przyjemność.

Tak więc kontrole musiały byc fałszywe, reporterzy przekupieni lub wprowadzeni w błąd. Nikogo nie przekonacie.

Nie wystarczy przestać odpisywać. Trzeba przestac czytać.

Dlatego od teraz nie będę wchodzić na ten wątek, nie będę sie interesować. Po co zawracać sobie glowę bzdurami?

lol lepiej kochana kasuj

dobra rada lepiej nie czxytac i nie psuc nerwow

szkoda tylko tych zaaangazowanych i tych ktorym naprawde zalezy

eh doczego dochodzi zamiast pomagac 4 noznym wojny i mieszanie bliznich z blotem :-(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co dziewczyny, Maszy już nei ma. Dla niej żadna różncica. Zostawcie ten watek, niech sobie jadą jedna po drugiej. ALbo przytakują. Jak komu wygodniej. Sam fakt, ze ktos to czyta jest pożywką do poniżania, pomiawiania i gnębienia. Hejt w czystej postaci usprawiedliwiony przed samymi hejterkami walką o większe dobro. Przecież nikt nie przyzna, ze gnębi innych bo sprawia mu to przyjemność.
Tak więc kontrole musiały byc fałszywe, reporterzy przekupieni lub wprowadzeni w błąd. Nikogo nie przekonacie.
Nie wystarczy przestać odpisywać. Trzeba przestac czytać.
Dlatego od teraz nie będę wchodzić na ten wątek, nie będę sie interesować. Po co zawracać sobie glowę bzdurami?


Masz rację Ayame. Chętnie poprosiłabym o zamknięcie wątku Maszeńki, ale teraz nie ma kogo prosić, poza tym trzeba uregulować finanse. Maszeńka nie może pozostawić po sobie długu :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...