Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

A czy ja kiedyś Ci nie mowilam zebys mi takie listy nie pisała?

Bo nie czytam. Zanudzają na śmierć.

I przestan w kolo pierdolić jak to bylo z tymi hotelami, ''nie ja zaczęlam, to ona zaczęla!''

Przedszkole.

Dobrze wiemy ze betkak pseudohotel otworzyla dzięki Tobie, co za tym idzie, że przez Ciebie wiele zwierząt cierpi i ucierpi.

Masz mnie za taką idiotkę, ze myslisz ze przekonasz? ze to nie Twoja sprawka?

Spoko, siebie miej. Pozdrawiam.

 

No i widzisz, to byla  PSEUDOkontrola.

Pies który leży, nie reaguje na nic ,żyje w innym świecie, jest wg ktozu W BARDZO DOBRYM STANIE.

Szkoda, że nie w idealnym...

 

Nie, nie zrozumialam ze jestem ignorowana.

Zrozumialam, ze te ciotki sa POZBAWIONE emocji, serca.

Zrozumialam, ze NIE chodzi im o dobro psow (i mówię również o skośnej).

 

Powtorze slowa TOPI, że elik i wiele innych, powinny miec dozywotni zakaz zzblizenia sie do zwierzat

I Ty Ayame rowniez,

poniewaz odkąd Ty tu jestes, tylko więcej psów cierpi (zachecilas betkak do otworzenia  pseudohotelu w chlewni i wpychasz tam psy, malo tego - wymądrzasz się w każdym temacie a potem żeby Ciebie nie sluchaly do konca bo nie jestes profesjonalistą- zdecyduj, albo mądrze radzisz i NIE PSUJESZ, albo siedź cicho w USA)

 

Psychiczna prostaczka. Nadaje się do leczenia zamkniętego żeby sobie i innym nie szkodziła.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że elik chodziło o to, żeby z nimi nie wchodzic w dyskusje, nie gadać. Niech sie same w swoim jadzie i smrodzie uduszą ha ha ha.

Ta doda to przygłup jakiś. Analfabeta wtórny. Takich słów używać na forum nie wolno. To totalny brak kultury i rozumu. To widać po jej postach.

Ty , używając takich słów , krytykujesz Dodę??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ty , używając takich słów , krytykujesz Dodę??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takich, to znaczy jakich ?

Od kiedy to nie wolno krytykować chamstwa ? Chamstwo należy piętnować. Adwokat diabła się znalazł.

 

Jaki jechał, taki zdybał :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takich, to znaczy jakich ?
Od kiedy to nie wolno krytykować chamstwa ? Chamstwo należy piętnować. Adwokat diabła się znalazł.
 
Jaki jechał, taki zdybał :)


Adwokat i owszem. A czy diabla to bym nie powiedziala.
A co do slów , ktore mi sie nie spodobaly to "przyglup I analfabeta".
Co do chamstwa- to jak skrytykowac I napietnowac Twoje, zebys zrozumiala?
Link to comment
Share on other sites

Adwokat i owszem. A czy diabla to bym nie powiedziala.
A co do slów , ktore mi sie nie spodobaly to "przyglup I analfabeta".
Co do chamstwa- to jak skrytykowac I napietnowac Twoje, zebys zrozumiala?

 

Tu do rozumienia nie ma nic, no chyba, że Ty masz z tym problem.

Moje słowa są właśnie krytyką wcześniejszego, wielokrotnego i wyjątkowego chamstwa.

 

Jeszcze jedna z wolnym zawodem się znalazła :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu do rozumienia nie ma nic, no chyba, że Ty masz z tym problem.
Moje słowa są właśnie krytyką wcześniejszego, wielokrotnego i wyjątkowego chamstwa.


Hmmm... Zazwyczaj rozumiem co czytam. Z Twoimi postami mam pewien problem. A ze staram sie nie zabierać glosu i nie zajmowac stanowiska w sprawach , których nie rozumiem- opuszczam ta ... konwersacje

Masz jakiś problem z moim nickiem? Obsesje mała?
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Zazwyczaj rozumiem co czytam. Z Twoimi postami mam pewien problem. A ze staram sie nie zabierać glosu i nie zajmowac stanowiska w sprawach , których nie rozumiem- opuszczam ta ... konwersacje...

No cóż, ten problem, to Twój problem.

Nie żegnam.

 

...Masz jakiś problem z moim nickiem? Obsesje mała?

 

Co Ty masz z tymi problemami, jaki znów problem z Twoim nickiem ? Masz jakąś małą obsesję ? To raczej dobrze, że mała, a nie duża :)

Link to comment
Share on other sites

Elik, ja nie obrażam ludzi, nie pomawiam, nie używam określeń obraźliwych, nie obrzucam ich najgorszymi epitetami. Dlatego nie pisz, ze zniżam się do ich poziomu. Taka sugestia jest dla mnie nieprzyjemna i jest niesprawiedliwa.
Owszem, samo podejmowanie dyskusji ma niewiele sensu i jest w pewnym sensie stratą czasu, ale jak kiedyś napisałam: Brak sprzeciwu jest zgodą na pewne rzeczy. Czasem trzeba zwyczajnie stanąć po stronie atakowanych - w tym przypadku i Twojej.

Sama widzisz jaki jest skutek. Personalne ataki, brak polemiki a jedynie kolejne inwektywy i kłamstwa. To świadczy jedynie o braku argumentów i bezsilności drugiej strony. Przekaz może i niebezpośrednio ale jest jasny.

Przy okazji: cieszę się, że pojawiła się w telewizji konkretna ocena, że przynajmniej to obrazuje w czym rzecz.

Ayame, przepraszam Cię bardzo, nie taka była moja intencja, choć, jak ponownie to czytam, przyznam, niezbyt precyzyjnie się wyraziłam. Miałam na myśli, że polemizując narażasz się na inwektywy. Myślę, że już wszyscy myślący zdążyli wyciągnąć wnioski. Każde nasze słowo, nawet nie do nich skierowane jest pożywką do coraz to nowych, a i odgrzewanych oskarżeń. Nie warto cokolwiek prostować, wyjaśniać, bo i tak na nic to się nie zda.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że elik chodziło o to, żeby z nimi nie wchodzic w dyskusje, nie gadać. Niech sie same w swoim jadzie i smrodzie uduszą ha ha ha.

Ta doda to przygłup jakiś. Analfabeta wtórny. Takich słów używać na forum nie wolno. To totalny brak kultury i rozumu. To widać po jej postach.

Aż tak bardzo Cię zdenerwowałam, Anetko (lub jej córcia) że poszłaś na dno? :D

Link to comment
Share on other sites

Kolejny wątek na który zawitały osoby szukające taniego poklasku.Bijecie pianę wyłącznie na własny użytek bo nikt Was nie traktuje poważnie.Zachowujecie się jak muchy plujki-" co zobaczę to opluję , bo to moja natura". A plujcie sobie ile chcecie skoro musicie. Maszy to już nie zaszkodzi, a dla nas lepiej ,im więcej piszecie oszczerstw tym więcej dla nas argumentów w przyszłości. Więc zachęcam Was Panie do paplania co ślina na język przyniesie. I życzę Wam miłego dnia.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

W związku z eutanazją suczki "Maszy"

przetrzymywanej w skandalicznych warunkach w pseudohotelu dla psów "U Leona" w Węgrzcach Wielkich k. Wieliczki informuję,

że dzisiaj (23.03.2015) złożyłam do Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa określonego w art. 35 ustawy o ochronie zwierząt przez właścicielkę tego przybytku Anetę Sosin.

 

 "Masza" , którą w niewyjaśnionych okolicznościach uśmiercono w zeszłą sobotę (21.03.2015 r.)

była tam więziona przez Anetę Sosin w ciasnej klatce, bez dostępu do wody.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że suczka trafiła do pseudohotelu pod koniec zeszłego roku w ciężkim stanie

i wymagała specjalistycznego leczenia.

Szokującą prawdę na temat losów "Maszy" ujawniła niezapowiedziana kontrola Agnieszki Wypych,

społecznego inspektora Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, przeprowadzona w dniu 7 lutego br.

Zdjęcia więzionej "Maszy" wykonane podczas tej kontroli stanową jeden z kluczowych dowodów w sprawie,

aczkolwiek nie jest to dowód jedyny.

Tej sprawy nie da się zamieść pod dywan.

Zdjęcia "Maszy" w klatce znajdują się w załączeniu i przypominam,

że zgodnie z art. 35 ustawy o ochronie zwierząt: " 1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1–4 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.; 1a.

Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem; 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 (...)".

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Powiem tak i całkowicie obojętne są mi ew.komentarze,że tu przyszłam na ten watek..Mnie już nie można ani skrzywdzić ani obrazić..,,

Jestem dla psów  na dogomanii i chcę się pożegnać swym wpisem z sunią i do niej skieruję wpis:

 

odpoczywaj w spokoju i wybacz tak jak tylko psy potrafią!Śpij spokojnie.

EOT
Elżbieta

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Elik. Już wczoraj - bez wiadomości jak słaba jest Masza zaczęłąm o tym myśleć. Przeglądnęłam wyniki, pomyślałam, jak jest stara i chora.

 

Zrobiłaś dla niej co się dało.

Zapewniłaś Maszy spokojne ostatnie dni: w cieple, z pełną michą i spokoju. Najpiękniejszy dar człowieka dla zwierzaka. :)

Myślę, że smutek jest naturalny, ale... Dla Maszy to był po prostu kolejny sen. Jakich wiele. A przecież tak bardzo lubiła spać i odpoczywać. 

On a nie wiedziała, że to koniec, niczego nie żałowała. Skończył się ból, skończyły niewygody - te dwunogi nie będą już nigdzie zabierać i przeszkadzać w odpoczynku.

 

Dziękuję Elik. Za wysiłek włożony w jej leczenie i za tą ostatnią decyzję. A Masza może nie była Ci wdzięczna za to co dla niej zrobiłaś, bo o tym nie myślała. Ale napewno była szczęśliwsza. 

 

Pięknie napisane, nic dodać nic ująć.

 

Żegnaj Maszeńko!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj telewizja Kraków pokazała wzorowy przykład nierzetelności informacyjnej:
http://krakow.tvp.pl/19362720/22-iii-2015-godz-1830

 

Kłamstwa Pani Boby (biuro KTOZ) na temat kontroli przeprowadzanych w hotelu

osiągnęły poziom kuriozalny,

scenografia zasługuje na nagrodę

a choreografia w wykonaniu Pani Sosin była zachwycająca

(to rzucanie pieskom zabawek naprawdę robi wrażenie).

 

ALE MAMY TEŻ SUKCES !
Pomimo tego, że zdaniem Pani Boby sześciu inspektorów zawodowych

(tu Pani Boba sprytnie nie użyła słowa "etatowych")

nie stwierdziło wcześniej żadnych nieprawidłowości w hotelu to jednak...

poprawiono los Gryzaka.
Dano mu czystą paletę, a do zdjęć nawet pontonik mu się dostał.

(ciekawe czy jeszcze go ma ?)

 

Różnicę widać na zdjęciach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Nie znam się na działaniach hotelików, więc zapytam jeszcze, z jakich powodów psy zamyka się w klatkach, a nie wychodzą sobie pochodzić? Zrobią sobie krzywdę? Może są inne powody?

Jak często wychodzą na podwórko? Jak często się do nich zagląda? Te klatki co prawda mnie trochę odpychają, ale może tak jest wszędzie?

Poproszę o odpowiedź dziewczyny, które bywały w tym hoteliku i w innych, np. u Murki.

Dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szanowna Topi, złożyłaś doniesienie, spełniłaś swój obywatelski obowiązek wobec psa, więc poczekaj na rozstrzygnięcie sprawy. Jeśli okaże się, że miałaś rację - będziesz mogła triumfować. Lecz jeśli przypadkiem Twoje oskarżenia zostaną uznane za bezpodstawne, to pewnie oskarżysz Prokuraturę Rejonową w Wieliczce o...kumoterstwo?, bezduszność? czerpanie korzyści? i jeden diabeł wie, co jeszcze. Czekając na rezultat swoich działań uspokój się, przestań rozwalać wątki, bluzgać, sadzić kupy i wywoływać awantury. Podobno jesteś osobą na poziomie (wysokim?), więc zachowuj się odpowiednio do swoich aspiracji, bo jak na razie to pokazałaś, że chamstwo jest Ci bardzo bliskie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nie znam się na działaniach hotelików, więc zapytam jeszcze, z jakich powodów psy zamyka się w klatkach, a nie wychodzą sobie pochodzić? Zrobią sobie krzywdę? Może są inne powody?
Jak często wychodzą na podwórko? Jak często się do nich zagląda? Te klatki co prawda mnie trochę odpychają, ale może tak jest wszędzie?
Poproszę o odpowiedź dziewczyny, które bywały w tym hoteliku i w innych, np. u Murki.
Dziękuję.

Maszeńka była moją podopieczną i to ja podjęłam decyzję o jej eutanazji i wyraźnie napisałam o tym na tym wątku, podając również powody podjęcia takiej decyzji, gdyż czułam się zobowiązana wobec osób, które finansowały Jej pobyt w hotelu, jak również Jej leczenie i żywo interesowały się losem Maszeńki. Tylko bardzo chory umysł, kipiący nienawiścią może oskarżać o to Makilę.
Co do klatki kenelowej, to ja dałam ją Makili, jako bezpieczne lokum dla słabej, chorej suni. Ja traktowałam ją jako dom dla suczki z maleństwem w trakcie ich pobytu u mnie jako BDT. Suczka uznała kenel za bezpieczne miejsce i sama chętnie wchodziła tam na karmienie malca i odpoczynek. Żeby sprawić im dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, kocami nakryłam kenel z boków i od góry. Zostawiłam wolną tylko jedną stronę z wejściem. Widząc jak suczka czuła się tam bezpieczna, uznałam, że Maszeńka także będzie się czuła dobrze w kenelu, zwłaszcza, że była to klatka na tyle duża, że trzy psy wielkości Maszeki mogły spokojnie w niej leżeć bez przeszkadzania sobie nawzajem.
W odkrytym legowisku mogłyby przeszkadzać jej inne psiaki. Masza, kiedy jeszcze miała na to siły wychodziła z kenela kiedy miała na to ochotę, ponieważ drzwiczki były otwarte. Zamykane tylko w razie konieczności np sprzątania.
Kenel był na parterze domu, w którym mieszka właścicielka hotelu i gdzie przebywają wszystkie psy.
Początkowo w kenelu nie było pojemnika z wodą, gdyż Makila wychodziła z założenia, że skoro klatka jest otwarta a w pomieszczeniu, gdzie się znajduje jest kilka misek z wodą, nie ma potrzeby instalowania dodatkowo pojemnika w kenelu. W trakcie jednych z moich odwiedzin Maszeńki, ustaliłyśmy, że jednak zainstaluje pojemnik z wodą wewnątrz kenela i tak też zrobiła.
Klatki kenelowe są ogólnie stosowane i nie ma nic złego w ich używaniu, jeśli tylko nie są miejscem stałego pobytu psa, bez możliwości jego opuszczenia. Maszeńka mogła wychodzić z kenela, gdy miała na to ochotę.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...