Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

 

KTO TU KŁAMIE ?????
- w załączeniu protokół z kontroli w hotelu u Makili
sprzed niespełna miesiąca,
który stwierdza, że oprócz Gryzaka i Maksa
"pozostałe psy W BARDZO DOBRYM STANIE".

KTO TU KŁAMIE PYTAM
Was zakłamane oszustki ?

 

No i widzisz, to byla  PSEUDOkontrola.

Pies który leży, nie reaguje na nic ,żyje w innym świecie, jest wg ktozu W BARDZO DOBRYM STANIE.

Szkoda, że nie w idealnym...

 

O, znowu się zrobiło ciekawie. A tak nudno było. Wszyscy byli zgodni, więc cała wielka trójca się zjawiła, żeby się przebić i wątek zaspamować.

Czyżby Doda zrozumiała, jak totalnie jest ignorowana? To znaczy, że jest dla niej jeszcze nadzieja. Może kiedyś zrozumie, że wieczną zadymą nic nie osiągnie. Ale czuję, że to jeszcze potrwa. Na razie się nie wykazała i sprowadziła tak samo niepoważnie traktowanych popleczników. Zero mnożone przez trzy to wciąż zero...

 

Nie, nie zrozumialam ze jestem ignorowana.

Zrozumialam, ze te ciotki sa POZBAWIONE emocji, serca.

Zrozumialam, ze NIE chodzi im o dobro psow (i mówię również o skośnej).

 

Powtorze slowa TOPI, że elik i wiele innych, powinny miec dozywotni zakaz zzblizenia sie do zwierzat

I Ty Ayame rowniez,

poniewaz odkąd Ty tu jestes, tylko więcej psów cierpi (zachecilas betkak do otworzenia  pseudohotelu w chlewni i wpychasz tam psy, malo tego - wymądrzasz się w każdym temacie a potem żeby Ciebie nie sluchaly do konca bo nie jestes profesjonalistą- zdecyduj, albo mądrze radzisz i NIE PSUJESZ, albo siedź cicho w USA)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i widzisz, to byla  PSEUDOkontrola.

Pies który leży, nie reaguje na nic ,żyje w innym świecie, jest wg ktozu W BARDZO DOBRYM STANIE.

Szkoda, że nie w idealnym...

 

 

Nie, nie zrozumialam ze jestem ignorowana.

Zrozumialam, ze te ciotki sa POZBAWIONE emocji, serca.

Zrozumialam, ze NIE chodzi im o dobro psow (i mówię również o skośnej).

 

Powtorze slowa TOPI, że elik i wiele innych, powinny miec dozywotni zakaz zzblizenia sie do zwierzat

I Ty Ayame rowniez,

poniewaz odkąd Ty tu jestes, tylko więcej psów cierpi (zachecilas betkak do otworzenia  pseudohotelu w chlewni i wpychasz tam psy, malo tego - wymądrzasz się w każdym temacie a potem żeby Ciebie nie sluchaly do konca bo nie jestes profesjonalistą- zdecyduj, albo mądrze radzisz i NIE PSUJESZ, albo siedź cicho w USA)

 

 

Doda, tak, twoje zaczepki są ignorowane, już wcześniej pisałam dlaczego. Zachowujesz się jak psychopatka. Zasłaniając się dobrem psa manipulujesz faktami by osiągnąć swój cel - zgnojenie innych. Tylko to o czym wiem to była najpierw Angelika, później Beata, teraz Makila. Nikt już w twoje wrzaski, pogrubienia i pisane na czerwono linijki nie zagląda. 

 

Czytając twoje posty - jak ostatni z groźbami rozesłania filmów ciężko się oprzeć wrażeniu, że to nie i dobro psów a o dowartościowanie się Dody chodzi w tym wszystkim.

 

Co zaś do zakazu zbliżania się do zwierząt, to nie ty o tym decydujesz i nie Topi. Zabawne, bo mam podobne odczucia co do waszego udziału w publicznych dyskusjach. Nie jestem szalona, by twierdzić, że świadomie i celowo krzywdzicie zwierzęta, więc z analogicznym wnioskiem tutaj ani nigdzie indziej nie wystąpię.  Ale jeśli ty jesteś pewna swoich przekonań, to powinnaś wystąpić na drogę sądową by dopiąć swego. W przeciwnym wypadku jesteś współwinna swojemu wyimaginowanemu krzywdzeniu zwierząt przez Elik, bo nie robisz nic by temu zapobiec. Jak ktoś kto stoi i nagrywa zwierzę z atakiem padaczki w klatce zamiast mu jakkolwiek pomóc. Skąd mi przyszło to głowy to porównanie? A, juz wiem! Tak już ktoś kiedyś postąpił!

 

Co do mojego braku profesjonalizmu, to ja zwyczajnie się do tego przyznaję i tłumaczę dlaczego sugeruję tylko najłagodniejsze sposoby. Nie znaczy to, ze nie mam wiedzy i doświadczenia. Całkiem spora liczba psów wyszła dobrze na moich radach, a nie pogorszył się stan żadnego. Ty w przeciwieństwie do nie bezczelnie podważasz opinie fachowców nazywając weterynarzy nieukami. I robisz to bez obciachu, sama nie mając bladego pojęcia o weterynarii. 

Zaiste, godna podziwu postawa. 

Link to comment
Share on other sites

Doda, tak, twoje zaczepki są ignorowane, już wcześniej pisałam dlaczego. Zachowujesz się jak psychopatka. Zasłaniając się dobrem psa manipulujesz faktami by osiągnąć swój cel - zgnojenie innych. Tylko to o czym wiem to była najpierw Angelika, później Beata, teraz Makila. Nikt już w twoje wrzaski, pogrubienia i pisane na czerwono linijki nie zagląda. 

 

Czytając twoje posty - jak ostatni z groźbami rozesłania filmów ciężko się oprzeć wrażeniu, że to nie i dobro psów a o dowartościowanie się Dody chodzi w tym wszystkim.

 

Co zaś do zakazu zbliżania się do zwierząt, to nie ty o tym decydujesz i nie Topi. Zabawne, bo mam podobne odczucia co do waszego udziału w publicznych dyskusjach. Nie jestem szalona, by twierdzić, że świadomie i celowo krzywdzicie zwierzęta, więc z analogicznym wnioskiem tutaj ani nigdzie indziej nie wystąpię.  Ale jeśli ty jesteś pewna swoich przekonań, to powinnaś wystąpić na drogę sądową by dopiąć swego. W przeciwnym wypadku jesteś współwinna swojemu wyimaginowanemu krzywdzeniu zwierząt przez Elik, bo nie robisz nic by temu zapobiec. Jak ktoś kto stoi i nagrywa zwierzę z atakiem padaczki w klatce zamiast mu jakkolwiek pomóc. Skąd mi przyszło to głowy to porównanie? A, juz wiem! Tak już ktoś kiedyś postąpił!

 

Co do mojego braku profesjonalizmu, to ja zwyczajnie się do tego przyznaję i tłumaczę dlaczego sugeruję tylko najłagodniejsze sposoby. Nie znaczy to, ze nie mam wiedzy i doświadczenia. Całkiem spora liczba psów wyszła dobrze na moich radach, a nie pogorszył się stan żadnego. Ty w przeciwieństwie do nie bezczelnie podważasz opinie fachowców nazywając weterynarzy nieukami. I robisz to bez obciachu, sama nie mając bladego pojęcia o weterynarii. 

Zaiste, godna podziwu postawa. 

 

A czy ja kiedyś Ci nie mowilam zebys mi takie listy nie pisała?

Bo nie czytam. Zanudzają na śmierć.

I przestan w kolo pierdolić jak to bylo z tymi hotelami, ''nie ja zaczęlam, to ona zaczęla!''

Przedszkole.

Dobrze wiemy ze betkak pseudohotel otworzyla dzięki Tobie, co za tym idzie, że przez Ciebie wiele zwierząt cierpi i ucierpi.

Masz mnie za taką idiotkę, ze myslisz ze przekonasz? ze to nie Twoja sprawka?

Spoko, siebie miej. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Już dość bólu i cierpienia miała w swoim życiu......

 

Nie zamierzam komentować bełkotu ludzi bez czci i honoru, bo to nie ma najmniejszego sensu. Jak podłym trzeba być człowiekiem, jak nisko trzeba upaść, żeby żerować na bólu drugiego człowieka.

 

Elik, masz 100% racji. Nie było najmniejszego sensu próbować leczenia czy transfuzji.  Po co? Żeby dalej siedziała w klateczce?  Myślę, że uśpienie było jedyną , dobrą humanitarną decyzją.  Uśpienie zamiast klatki- tu sie z Tobą w 100% zgadzam. Męczenie jej dla TAKIEGO życia to byłoby barbarzyństwo. 

 

Co do zdania o komentowaniu- też sie zgadzam, dlatego nie skomentuje bełkotu o ropomaciczu, hormonach i czerwonych krwinkach.  Odważna teoria. 

Link to comment
Share on other sites

Elik, masz 100% racji. Nie było najmniejszego sensu próbować leczenia czy transfuzji.  Po co? Żeby dalej siedziała w klateczce?  Myślę, że uśpienie było jedyną , dobrą humanitarną decyzją.  Uśpienie zamiast klatki- tu sie z Tobą w 100% zgadzam. Męczenie jej dla TAKIEGO życia to byłoby barbarzyństwo. 

 

Co do zdania o komentowaniu- też sie zgadzam, dlatego nie skomentuje bełkotu o ropomaciczu, hormonach i czerwonych krwinkach.  Odważna teoria. 

 

O! Właśnie!

Uśpienie czy KOSZMARNE ŻYCIE w klatce bez wody, rzadki kontakt z człowiekiem, samotność ?

Może elik złapały wyrzuty sumienia, a ponieważ nie mogla do siebie zabrać, to uśpiła.. żeby już tak nie cierpiała w  TYM HOTELU ''U LEONA''.

Link to comment
Share on other sites

Inwektywy, pomówienia, szkalowanie - nieustannie od 07 lutego br., a dzisiaj jest 22 marca br. - widać że niektórzy nie mają co robić z wolnym czasem. 

 

Czy ktoś z Krakowa może powiedzieć, co to było w dzisiaj o 18.30 w Kronice w tv.pl / Kraków? jeszcze nie opublikowali na stronie, stąd moje pytanie

Link to comment
Share on other sites

Ayame, proszę, nie zniżaj się do ich poziomu.

Szkoda, że nie mogłaś oglądnąć przed chwilą krótkiej, ale treściwej relacji w TV Kronika Krakowska na temat wymyślonych złych warunków w hotelu Makili. Żałuj, czułabyś się usatysfakcjonowana.
Ale myślę, że masz jeszcze szanse znaleźć w necie stronę, na której są archiwalne wydania Kroniki Krakowskiej. Warto poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

Mam wielka prośbę do Tych, właściwie oceniają sytuację, nie zabierajcie głosu. Wiem co czujecie i co myślicie i to mi wystarczy.
Jeśli ktoś zachowuje się jak menel i swołocz, należy go traktować tak, jak się zachowuje.
Ja z wyrzutkami nie rozmawiam i Was proszę o to samo.

 

Elu szanując Twoją prośbę ....... nic nie napiszę 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Inwektywy, pomówienia, szkalowanie - nieustannie od 07 lutego br., a dzisiaj jest 22 marca br. - widać że niektórzy nie mają co robić z wolnym czasem.

Czy ktoś z Krakowa może powiedzieć, co to było w dzisiaj o 18.30 w Kronice w tv.pl / Kraków? jeszcze nie opublikowali na stronie, stąd moje pytanie

AgaG, oczywiście w otoczeniu swoich pupili wylała po raz kolejny swoje zarzuty pod adresem hotelu Makili. Kierowniczka biura KTOZu powiedziała o dwóch kontrolach etatowych inspektorów KTOZu, które nie potwierdziły zarzutów stawianych przez inspektora społecznego i kontrolach weterynarzy, które nie wniosły zastrzeżeń. Na zakończenie swojej wypowiedzi stwierdziła, że gdyby miała opowiedzieć się za którąś ze stron, to opowiedziałaby się za zdaniem inspektorów etatowych. Na zakończenie była relacja z hotelu. Był pokazany NORMALNIE, a nie tendencyjnie boks z Gryzem wewnątrz, psy bawiące się na trawniku przed domem. Pani redaktor zapytała Makilę o co chodzi, czemu są tak sprzeczne zdania. Makila stwierdziła, że nie wie, ale chyba są to prywatne animozje pani Wypych.
Na zakończenie pani redaktor stwierdziła, że psy na pewno mają lepiej w hotelu niż w schronisku.
Kolejna postronna osoba stwierdza, że nie ma się do czego przyczepić, ale są takie, które wiedzą lepiej.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

AgaG, oczywiście w otoczeniu swoich pupili wylała po raz kolejny swoje zarzuty pod adresem hotelu Makili. Kierowniczka biura KTOZu powiedziała o dwóch kontrolach etatowych inspektorów KTOZu, które nie potwierdziły zarzutów stawianych przez inspektora społecznego kontrolach weterynarzy, które nie wniosły zastrzeżeń. Na zakończenie swojej wypowiedzi stwierdziła, że gdyby miała opowiedzieć się za którąś ze stron, to opowiedziałaby się za zdaniem inspektorów etatowych. Na zakończenie była relacja z hotelu. Był pokazany NORMALNIE, a nie tendencyjnie boks z Gryzem wewnątrz, psy bawiące się na trawniku przed domem. Pani redaktor zapytała Makilę o co chodzi, czemu są tak sprzeczne zdania. Makila stwierdziła, że nie wie, ale chyba są to prywatne animozje pani Wypych.
Na zakończenie pani redaktor stwierdziła, że psy na pewno mają lepiej w hotelu niż w schronisku.
Kolejna postronna osoba stwierdza, że nie ma się do czego przyczepić, ale są takie, które wiedzą lepiej.

 

a można to gdzieś zobaczyć - jakbyście dały radę wrzucić lik ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kolejna kontrola w hoteliku nie wykazuje zaniedbań to dlaczego nikt, czyli właścicielka hotelu oraz osoby szkalowane tych chorych bab skrzeczących tu na forum, na fb i w tv nikt nie pozwie? Dlaczego im nie ukróci? Sprawa w sądzie i odszkodowania na rzecz potrzebujących zwierząt.

A wy wariatki byście się wstydziły! Bo nawet jeśli macie racje to idźcie to udowodnić, a nie rozwalacie całe forum i wątki psiaków. Albo won na swoje wątki. Jesteście żenujące i po prostu tępe. Czyja strona by nie była winna to wy Dodusie srodusie robicie z siebie idiotki. Odpychacie ludzi od Dogo i pomocy psom!!! Tak trudno tępe przekupy zrozumieć?

 

Dzięki wszystkim normalnym, mam nadzieję, że będziecie dalej pomagać psom, ja się żegnam z tym chorym forum, chorą atmosferą i psychicznymi ludźmi.

 

A wy szuje zapamiętajcie sobie, karma wraca!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

a można to gdzieś zobaczyć - jakbyście dały radę wrzucić lik ....

Na stronie wydanie Kroniki pojawia się z opóźnieniem. Dzisiaj jest wczorajsze. Trzeba poczeka na dzisiejsze, ale prawdopodobnie będzie jeszcze dzisiaj.
Rewelacje AgaG są mniej więcej w środku trwania Kroniki.
To link do strony na której są poszczególne wydania Kroniki Krakowskiej

http://krakow.tvp.pl/19305608/kronika
Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kolejna kontrola w hoteliku nie wykazuje zaniedbań to dlaczego nikt, czyli właścicielka hotelu oraz osoby szkalowane tych chorych bab skrzeczących tu na forum, na fb i w tv nikt nie pozwie? Dlaczego im nie ukróci? Sprawa w sądzie i odszkodowania na rzecz potrzebujących zwierząt.

A wy wariatki byście się wstydziły! Bo nawet jeśli macie racje to idźcie to udowodnić, a nie rozwalacie całe forum i wątki psiaków. Albo won na swoje wątki. Jesteście żenujące i po prostu tępe. Czyja strona by nie była winna to wy Dodusie srodusie robicie z siebie idiotki. Odpychacie ludzi od Dogo i pomocy psom!!! Tak trudno tępe przekupy zrozumieć?

 

Dzięki wszystkim normalnym, mam nadzieję, że będziecie dalej pomagać psom, ja się żegnam z tym chorym forum, chorą atmosferą i psychicznymi ludźmi.

 

A wy szuje zapamiętajcie sobie, karma wraca!

 

Olimpijko, oczywiście że - sprawa przeciwko pomawianiu, zniesławianiu jest w toku. Tylko,  że te procedury nie działają błyskawicznie, niestety. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Olimpijko, oczywiście że - sprawa przeciwko pomawianiu, zniesławianiu jest w toku. Tylko,  że te procedury nie działają błyskawicznie, niestety. 

Świetnie, niech zwycięży sprawiedliwość.

 

Do zobaczenia na moim wątku i na PW.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na stronie wydanie Kroniki pojawia się z opóźnieniem. Dzisiaj jest wczorajsze. Trzeba poczeka na dzisiejsze, ale prawdopodobnie będzie jeszcze dzisiaj.
Rewelacje AgaG są mniej więcej w środku trwania Kroniki.
To link do strony na której są poszczególne wydania Kroniki Krakowskiej

http://krakow.tvp.pl/19305608/kronika

 

dziekuję

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Po obejrzeniu dodam tylko, że Pani atakująca sama wygląda jakby potrzebowała pomocy specjalisty brrrr.

 

Już uciekam :P

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kolejna kontrola w hoteliku nie wykazuje zaniedbań to dlaczego nikt, czyli właścicielka hotelu oraz osoby szkalowane tych chorych bab skrzeczących tu na forum, na fb i w tv nikt nie pozwie? Dlaczego im nie ukróci? Sprawa w sądzie i odszkodowania na rzecz potrzebujących zwierząt.

A wy wariatki byście się wstydziły! Bo nawet jeśli macie racje to idźcie to udowodnić, a nie rozwalacie całe forum i wątki psiaków. Albo won na swoje wątki. Jesteście żenujące i po prostu tępe. Czyja strona by nie była winna to wy Dodusie srodusie robicie z siebie idiotki. Odpychacie ludzi od Dogo i pomocy psom!!! Tak trudno tępe przekupy zrozumieć?

 

Dzięki wszystkim normalnym, mam nadzieję, że będziecie dalej pomagać psom, ja się żegnam z tym chorym forum, chorą atmosferą i psychicznymi ludźmi.

 

A wy szuje zapamiętajcie sobie, karma wraca!

 

Pięknie. Po prostu kwintesencja pomagania psom przez pewne kręgi.

 

Na pozew za w/w nie licz (mimo , że to  również do mnie). Musisz jeszcze dużo chleba zjeść , żeby cokolwiek zrozumieć . (A tak naprawde to mi sie nie chce)

Link to comment
Share on other sites

Ayame, proszę, nie zniżaj się do ich poziomu.

Szkoda, że nie mogłaś oglądnąć przed chwilą krótkiej, ale treściwej relacji w TV Kronika Krakowska na temat wymyślonych złych warunków w hotelu Makili. Żałuj, czułabyś się usatysfakcjonowana.
Ale myślę, że masz jeszcze szanse znaleźć w necie stronę, na której są archiwalne wydania Kroniki Krakowskiej. Warto poszukać :)

 

Elik, ja nie obrażam ludzi, nie pomawiam, nie używam określeń obraźliwych, nie obrzucam ich najgorszymi epitetami. Dlatego nie pisz, ze zniżam się do ich poziomu. Taka sugestia jest dla mnie nieprzyjemna i jest niesprawiedliwa.

Owszem, samo podejmowanie dyskusji ma niewiele sensu i jest w pewnym sensie stratą czasu, ale jak kiedyś napisałam: Brak sprzeciwu jest zgodą na pewne rzeczy. Czasem trzeba zwyczajnie stanąć po stronie atakowanych - w tym przypadku i Twojej. 

 

Sama widzisz jaki jest skutek. Personalne ataki, brak polemiki a jedynie kolejne inwektywy i kłamstwa. To świadczy jedynie o braku argumentów i bezsilności drugiej strony. Przekaz może i niebezpośrednio ale jest jasny. 

 

Przy okazji: cieszę się, że pojawiła się w telewizji konkretna ocena, że przynajmniej to obrazuje w czym rzecz.  

Link to comment
Share on other sites

Elik, ja nie obrażam ludzi, nie pomawiam, nie używam określeń obraźliwych, nie obrzucam ich najgorszymi epitetami. Dlatego nie pisz, ze zniżam się do ich poziomu. Taka sugestia jest dla mnie nieprzyjemna i jest niesprawiedliwa.

Owszem, samo podejmowanie dyskusji ma niewiele sensu i jest w pewnym sensie stratą czasu, ale jak kiedyś napisałam: Brak sprzeciwu jest zgodą na pewne rzeczy. Czasem trzeba zwyczajnie stanąć po stronie atakowanych - w tym przypadku i Twojej. 

 

Sama widzisz jaki jest skutek. Personalne ataki, brak polemiki a jedynie kolejne inwektywy i kłamstwa. To świadczy jedynie o braku argumentów i bezsilności drugiej strony. Przekaz może i niebezpośrednio ale jest jasny. 

 

Przy okazji: cieszę się, że pojawiła się w telewizji konkretna ocena, że przynajmniej to obrazuje w czym rzecz.  

 

Kto rzuca inwektywy? Zobacz parę postów wyżej. Olimpijka.... Pochwalasz?

Link to comment
Share on other sites

Elik, ja nie obrażam ludzi, nie pomawiam, nie używam określeń obraźliwych, nie obrzucam ich najgorszymi epitetami. Dlatego nie pisz, ze zniżam się do ich poziomu. Taka sugestia jest dla mnie nieprzyjemna i jest niesprawiedliwa.

Owszem, samo podejmowanie dyskusji ma niewiele sensu i jest w pewnym sensie stratą czasu, ale jak kiedyś napisałam: Brak sprzeciwu jest zgodą na pewne rzeczy. Czasem trzeba zwyczajnie stanąć po stronie atakowanych - w tym przypadku i Twojej. 

 

Sama widzisz jaki jest skutek. Personalne ataki, brak polemiki a jedynie kolejne inwektywy i kłamstwa. To świadczy jedynie o braku argumentów i bezsilności drugiej strony. Przekaz może i niebezpośrednio ale jest jasny. 

 

Przy okazji: cieszę się, że pojawiła się w telewizji konkretna ocena, że przynajmniej to obrazuje w czym rzecz.  

Myślę, że elik chodziło o to, żeby z nimi nie wchodzic w dyskusje, nie gadać. Niech sie same w swoim jadzie i smrodzie uduszą ha ha ha.

Ta doda to przygłup jakiś. Analfabeta wtórny. Takich słów używać na forum nie wolno. To totalny brak kultury i rozumu. To widać po jej postach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pięknie. Po prostu kwintesencja pomagania psom przez pewne kręgi.

 

Na pozew za w/w nie licz (mimo , że to  również do mnie). Musisz jeszcze dużo chleba zjeść , żeby cokolwiek zrozumieć . (A tak naprawde to mi sie nie chce)

Ty zapewne do tych pomagających kręgów nie należysz, bo waleniem w klawiaturkę niczego dobrego dla psów nie zdziałasz, a wręcz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...