Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Pierwszy też się może śmiać i drugi i trzeci ...
a dokładnie przysłowie brzmi
 
"ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni"
 
Jak cytujesz inteligentko to cytuj dokładnie - to po pierwsze.
 
A po drugie ja to napisałam do Usiaty na wątku Maksa już 22.03.2015 r. w poście 1856

inteligentko.


Widzę że Ci ulżyło. Ale zauważ że brak jednego wyrazu w żaden sposób nie zmienił sensu zdania. A o to przecież chodzi. Jeżeli już to pisałaś wcześniej to miałaś wystarczająco dużo czasu zeby ten cytat zastosować do siebie.
Link to comment
Share on other sites

Maszeńko [*]  :(

 

Wróciłam po chorobie i to co tu zobaczyłam przerosło moje najsmielsze oczekiwania :(

Nie, nie przeczytalam do końca tych pyskówek. Tego się nie da czytać, bo od razu widać iż to są porachunki międzyludzkie.

Chciałam tylko grzecznie przypomnieć iż jest to wątek Maszy i do tego, że Masza jest już za TM

W związku z tym tu powinna panować spokojna atmosfera. Proponuję wszelkie kłótnie przenieść na nowy wątek. Maszy należy się spokój i szacunek.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

Topi Twoje zawiadomienie złożone do prokuratury świadczy dobitnie o Twojej inteligencji.Że też nie masz szacunku sama do siebie!!!!.Powołujesz się na wszystkie możliwe paragrafy z Ustawy o Ochronie Zwierząt ale zapomniałaś o jednym małym ale bardzo istotnym szczególiku. Otóż nigdy w kilkuletniej historii hotelu U Leona jego właścicielka Pani Aneta Sosin nie dokonała eutanazji żadnego psa ani suki.I to powinien być dla Ciebie przysłowiowy kubeł zimnej wody na głowę.
Żaden z cytowanych przez Ciebie paragrafów nie odnosi się do tego przypadku.

 

a to co jest?
post 435

http://www.dogomania.com/forum/topic/131620-pepe-z-przetr%C4%85conym-kr%C4%99g%C5%82osupem-prosi-o-%C5%BCycie/page-22#entry16072213

faktura za eutanazję psa Suzi wystawiona na hotel pani j/w; sama ją wstawiła....
tylko mi nie pisz po raz kolejny, że opieram się na wątkach gdzie są bzdury...
Link to comment
Share on other sites

  

a to co jest?
post 435

http://www.dogomania.com/forum/topic/131620-pepe-z-przetr%C4%85conym-kr%C4%99g%C5%82osupem-prosi-o-%C5%BCycie/page-22#entry16072213

faktura za eutanazję psa Suzi wystawiona na hotel pani j/w; sama ją wstawiła....
tylko mi nie pisz po raz kolejny, że opieram się na wątkach gdzie są bzdury...

 

Malgoska, one juz we wszystkim sie gubią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...