Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Szczęśliwego Nowego Roku.

17 godzin temu, agat21 napisał:

Niedawno minął kolejny rok od akcji ratowania Ergusia i tak sobie powspominałam trochę ten szalony dzień :) Cieszę się, że Ergo żyje sobie spokojnie i dostatnio wśród ludzkich i psich przyjaciół :) Cieszę się, że mu się udało :)

Pod kątem bazarku pomyślę znowu też o jakichś ciekawych fantach, poza tym styczeń za chwilę i znowu podeślę jakąś kaskę dla niego. Daj mu Mureczko jeszcze te probiotyki co masz, wcześniej to pomogło,  może zaraz uda się dozbierać kasy na następne ewentualne..

Dobrego nowego roku kochani!

Ja też pamiętam te dni - grudzień 2014r. Gdyby nie dwie Panie A........ no to byłoby źle :(

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2017 o 20:06, Topi napisał:

Murka, kup Ergowi probiotyk - zwracam kasę.

Na razie jeszcze daję mu kapsułki. Nie widzę, aby teraz interesował się koopami, ale napadało sporo śniegu więc może nie może się dogrzebać;)

 

Dziś w końcu mam Urinomet (jutro wrzucę rachunek); hurtownia chyba na koniec roku miała jakieś braki, zwodziła weta i w końcu nie dostarczyła mu preparatu. Zakupiłam więc w ubiegły piątek na allegro i dziś już mam:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2016 o 11:07, AgaG napisał:
  • (Po rozliczeniu zrobionym przez Murkę 15. 12 . 2016 dług Ergo za hotel i leczenie wynosił 429 zł.  O 235 złotych zmniejszył się bo przelałam pieniądze które zostały uzbierane przez darczyńców Suma, który ma już dom. W dniu 18.12. Ergo miał dług -194 złotych.
  • Po wysłaniu dziś 150 zł z ostatnich wpłat dla Ergo dług Ergo to 44 zł.

Bardzo dziękuję darczyńcom.

Podaję rozliczenie:

30 grudnia 2015 roku  dług Ergo wynosił 44 zł. zł

Podaję nowe wpłaty:

 

Topi 40 zł deklaracja za styczeń

Olena84 20 zł deklaracja za styczeń i luty.

 

Od razu wysyłam Murce wszystko co jest dla Ergo. 

Ergo na plusie + 16 zł, choć bardziej teoretycznie, bo ostatnio Murka dużo leków kupowała dla niego :) więc i tę "nadwyzkę od razu wysyłam"

 

Obfocę fanty, które są u mnie może nawet dziś lub jutro :) bo widziałam, że piękny bazarek jolantina zrobiła dla Ergusia.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, agat21 napisał:

Rzeczywiście fajne rzeczy na bazarek się już szykują :) Fajnie też by było, gdyby to była prawdziwa licytacja bez opcji KT - myślę, że uzyskane ceny będą większe ;)

 

16 godzin temu, jolantina napisał:

Będzie tylko CW a reszta w rękach rynku :)

No wiecie co:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AgaG napisał:

Obfocę fanty, które są u mnie może nawet dziś lub jutro :) bo widziałam, że piękny bazarek jolantina zrobiła dla Ergusia.
 

Super!!! Będzie chyba gigabazar a nie kramik :)

2 godziny temu, Olena84 napisał:

 

No wiecie co:(

Coś nie tak :) Jesteśmy elastyczni, spełniamy wszystkie życzenia klientów :)  - no prawie wszystkie;)

Link to comment
Share on other sites

Erguś ma dom! cudowny, sprawdzony, znany mi, bo wiele lat temu wydałam tam innego psa, który zmarł jako sędziwy staruszek w grudniu dwa lata temu. 

dziękuję ogromnie wszystkim, którzy przyczynili się do obecnego szczęścia Ergo: zaczynając w kolejności chronologicznej ewkar, terra, które zaczęły alarmowac o jego losie, agat, która jechała ze mną na interwencyjny odbiór psa. Dziękuję PRZEOGROMNIE Murce i jej mężowi za wspaniałą opiekę, za profesjonalizm w tej opiece i za serce :). Ergo - jego obecna kondycja, piękno, zadbanie to najlepsza dla mnie wizytówka hotelu Murków i pies miał ogromne szczęścia, że trafił do ludzi takich właśnie. Został wspaniale przygotowany do adopcji, wyglądał przecudnie dziś: czyściutki, wyczesany, odżywiony, zadowolony, radosny, kontaktowy. :) Przyjechał ze wspaniale prowadzoną książeczkę zdrowia, pełną dokumentacją medyczną, rozpiską leków i torbą tychże leków. TAK powinien postępować każdy hotel dla psów. 

Będą zdjęcia i filmy, Ale najpwier od Murków, by wydarzenia ostatnich dni uzyskały chronologiczną dokumentację.

Dziękuję wszystkim deklarowiczom, darczyńcom i wszystkim prawdziwym przyjaciołom Ergo, którzy życzliwie interesowali się jego losami, doradzali itd. byli na wątku by wesprzeć mnie i innych przyjaciół Ergo dobrym słowem. . 

Nie podaję nicków, bo tyle ich jest... ale jolantinę i terrę i ewkar mar gajko  to jednak muszę

 wyróznić za ich trudy bazarkowe dla Ergusia i agat i topi i inne osoby za piekne fanty, za obecność, Dziękuję z całego serca, tym bardziej, że mając w domu gromadę chorych psich staruszków nie dałabym rady sama tych bazarków ogarnąć. :).   Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Dziś świętujemy w gronie przyjaciół ten wspaniały dzień.  Ergo od dziś w domu, :)

 

 

Ergusiu wiem, że będziesz szczęśliwy. Tego właśnie chciałam dla Ciebie. :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, AgaG napisał:

Erguś ma dom! cudowny, sprawdzony, znany mi, bo wiele lat temu wydałam tam innego psa, który zmarł jako sędziwy staruszek w grudniu dwa lata temu. 

dziękuję ogromnie wszystkim, którzy przyczynili się do obecnego szczęścia Ergo: zaczynając w kolejności chronologicznej ewkar, terra, które zaczęły alarmowac o jego losie, agat, która jechała ze mną na interwencyjny odbiór psa. Dziękuję PRZEOGROMNIE Murce i jej mężowi za wspaniałą opiekę, za profesjonalizm w tej opiece i za serce :). Ergo - jego obecna kondycja, piękno, zadbanie to najlepsza dla mnie wizytówka hotelu Murków i pies miał ogromne szczęścia, że trafił do ludzi takich właśnie. Został wspaniale przygotowany do adopcji, wyglądał przecudnie dziś: czyściutki, wyczesany, odżywiony, zadowolony, radosny, kontaktowy. :) Przyjechał ze wspaniale prowadzoną książeczkę zdrowia, pełną dokumentacją medyczną, rozpiską leków i torbą tychże leków. TAK powinien postępować każdy hotel dla psów. 

Będą zdjęcia i filmy, Ale najpwier od Murków, by wydarzenia ostatnich dni uzyskały chronologiczną dokumentację.

Dziękuję wszystkim deklarowiczom, darczyńcom i wszystkim prawdziwym przyjaciołom Ergo, którzy życzliwie interesowali się jego losami, doradzali itd. byli na wątku by wesprzeć mnie i innych przyjaciół Ergo dobrym słowem. . 

Nie podaję nicków, bo tyle ich jest... ale jolantinę i terrę i ewkar mar gajko  to jednak muszę

 wyróznić za ich trudy bazarkowe dla Ergusia i agat i topi i inne osoby za piekne fanty, za obecność, Dziękuję z całego serca, tym bardziej, że mając w domu gromadę chorych psich staruszków nie dałabym rady sama tych bazarków ogarnąć. :).   Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Dziś świętujemy w gronie przyjaciół ten wspaniały dzień.  Ergo od dziś w domu, :)

 

 

Ergusiu wiem, że będziesz szczęśliwy. Tego właśnie chciałam dla Ciebie. :)

Aga, wiedziałam już wcześniej co się szykuje a jednak dzisiaj się poryczałam....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest wspaniałe, że są na świecie Ludzie, którzy potrafią otworzyć swoje serca i dom dla niemłodego psiaka po przejściach, który wymaga dalszej opieki wet.

Przecież mogliby wziąć młodego i zdrowego i żyliby długo i szczęśliwie.

Ergo łobuzie bądź grzeczny, nie przynieś nam wstydu :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Zdębiałam jak zobaczyłam tytuł wątku. Ja tu zazwyczaj cichaczem, ale zaglądałam. Jak ja się cieszę, że Erguś ma dom!
Aż mam ochotę DS wyściskać bardzo mocno :)

Bo to dalszy ciąg noworocznych cudów!! Dzikuski zaczęły. One też domów się doczekają.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, jolantina napisał:

One też domów się doczekają.

Oby Twoje słowa były prorocze :).
Jeszcze nie są gotowe na adopcje, ale wierzę, że kiedyś ktoś zakocha się w ich mądrych oczach (albo szalonych, jeśli mówimy o Likuni, hihi).


Ale tak się cieszę ze szczęścia Ergo, że coś niesamowitego! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...