Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

9 godzin temu, jolantina napisał:

AgaG, przelałam na Twoje konto 410 zł z tego bazarku.

Proszę, potwierdź jak dolecą :)

Dziękuję Topi i agat21 za śliczne fanty i miłą bazarkową współpracę!

 

Mam jeszcze od Topi super fanty (tzn. zdjęcia). Może coś jeszcze dołożę i zrobię bazarek, bo szkoda, żeby takie śliczności czekały.Ale to dopiero jak skończę książkowy.

jolantina, jeszcze raz, serdecznie Ci dziękuję !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo dziękuję za bazarki. Dziś zrobię rozliczenie. Wczoraj mieliśmy rodzinne święto, więc nie zdążyłam. :) A dziś to chyba wszystkie tu na wątku możemy świętować, bo otrzymałam właśnie wieści od doktora, które są bardzo dobre:

Ergo NIE MA w tej chwili żadnych komórek nowotworowych w łapieI. To, co wykazały badania histopatologiczne, to bliznowiec oraz łagodna postać zapalenia skóry, stąd jego  reakcja w postaci lizania. Wszystkie wyniki odbiorę w przyszłym tygodniu.  Doktor dodał, że chemia podawana obecnie powinna zwalczyć ewentualne komórki tuczne rozsiane po organizmie, natomiast po tej chemii nie będzie już konieczności stosowania następnej. Doktor rozpisał dokładnie, kiedy Ergo musi mieć jeszcze wykonane kontrolne usg.

Tak więc jest duży powód do radości :) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Podaję rozliczenie bardzo wielu wplat, za które bardzo dziękuję: :

15 maja było 247 zł a doszły wpłaty takie:

 

jolantina bazarek 410 zł

 agat bazarek puzzlowy kolejnej kobietki 25 zł 

asiuniab 10 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

głuchypies 10 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

elficzkowa 10 zl bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

topi 10 zl bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

Dulska 20 zl

pani Ania ze Szczekocin 30 zł deklaracja stała

bakusiowa 50 zl bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

Eva2406 10 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

AgaG 10 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

bela51 10 zl bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

renatka_s 15 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

Razem Ergo ma 867 zł obecnie.

Murko, ile długu ma obecnie Ergo wraz z opłatą za nocleg twojego męża w Krakowie itd? Bo chcę przelew zrobić

 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Murka napisał:

Dług wynosił -492 zł

-240 zł transport do Krakowa

-120 zł nocleg 

+100 zł mar.gajko

Razem wychodzi do zapłaty: -752 zł

Kasiu już robię przelew. Ergowi zostaje jeszcze + 115 :) wspaniale, bałam się, że dług będzie.

mar. gajko wielkie dzięki za Twoją wpłatę.

 

Link to comment
Share on other sites

Hurra! Jaka dobra wieść! CUDNIE! Ergo psiaczku, dziś również i twoje święto :)

Aga, jeszcze doślę Ci niebawem za mój drugi zakup puzzli Kolejnej kobietki 50 złociszy, więc jeszcze trochę większy plus zostanie Ergusiowi :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Hurra! Jaka dobra wieść! CUDNIE! Ergo psiaczku, dziś również i twoje święto :)

Aga, jeszcze doślę Ci niebawem za mój drugi zakup puzzli Kolejnej kobietki 50 złociszy, więc jeszcze trochę większy plus zostanie Ergusiowi :)

Dziękuję Ci bardzo. Całe szczęście, że Erguś zabezpieczony.

jeszcze trochę plakatów dodrukowałam i parę osób pomaga w ich wieszaniu. Tak bym chciała, by znalazł dom w Krakowie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu? Bo ja dostałam maila od dr i się umówiłam z wetem na środę:

 

Sz.Pani,

Przyszło rozpoznanie materiału pobranego ze zmiany i nie stwierdzono obecności MCT ( guza komórek tucznych).  W załączeniu.


W zwiazku z tym zmieniamy postepowanie dotyczace miejsca operowanego - ochrona tylko opatrunkiem, miejscowe leki przeciwzapalne i przeciwświądowe; no Cortavance miejscowo w aerozolu.

Prosze o wykonanie badania  USG śledziony i wtedy zdecydujemy o dalszym podawaniu lub nie  Masivetu.



Z poważaniem

JGawor

 

Biopsja:

492ec0a0023e9e23.jpg

 

Także to na łapie to nie nowotwór:)

Cortavance już mam (nasz wet miał na stanie), koszt 74 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/dd991233611bc1c6

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie nie Murko, pewnie że moze być w srodę. Chodziło o to, by nie póxniej niż w przyszłym tygodniu. :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, ewkar napisał:

Co w sumie dolega Ergo?

Jestem laikiem w tych sprawach, więc jeżeli piszę głupstwa skorygujcie mnie!

Zmiany na łapie były zmianami nowotworowymi, ale zostały skutecznie usunięte podczas poprzednich zabiegów. W tej chwili w wycinkach pobranych z miejsc pooperacyjnych nie stwierdzono komórek nowotworowych. Namiętne lizanie spowodowane jest miejscowym stanem zapalnym.

Nie wiadomo, czy komórki nowotworowe "nie krążą" gdzieś po organizmie i dlatego Ergo dostaje chemię. Co dalej zadecyduje wet po usg śledziony, z którego coś wyczyta. Oby wiadomości były dalej dobre!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jolantina napisał:

Jestem laikiem w tych sprawach, więc jeżeli piszę głupstwa skorygujcie mnie!

Zmiany na łapie były zmianami nowotworowymi, ale zostały skutecznie usunięte podczas poprzednich zabiegów. W tej chwili w wycinkach pobranych z miejsc pooperacyjnych nie stwierdzono komórek nowotworowych. Namiętne lizanie spowodowane jest miejscowym stanem zapalnym.

Nie wiadomo, czy komórki nowotworowe "nie krążą" gdzieś po organizmie i dlatego Ergo dostaje chemię. Co dalej zadecyduje wet po usg śledziony, z którego coś wyczyta. Oby wiadomości były dalej dobre!

jolantina, mogę Ci tylko powiedzieć na przykładzie doswiadczeń z moimi psami które miały złośliwe zmiany nowotworowe. Zazwyczaj jakiś czas po usunięciu z powodzenem zmiany zaleca się usg jamy brzusznej i okresowe powtarzanie badań kontrolnych Mój Homerek, który miał zmianę złośliwą pod ogonem ,co jakiś czas poddawany jest takiemu usg. No i zawsze moi weci doradzają, by obserwować czy jakieś nowe objawy, bolesność itd się nie pojawiają. Ja jestem dobrej myśli, bo wszystko wskazuje na to, że zmiana która pojawiła się na łapie Ergusia została dobrze usunięta, dokładnie.

Skoro mój Dziaduś sobie żyje już dwa latka po bardzo poważnej operacji, to i Erguś zapewne ma lata życia przed sobą :) .   

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 3.06.2016 o 21:27, terra napisał:

Na konto AgaG przelałam 243,50 zł. z bazarku kwiatowego. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

Brakuje jeszcze jednej wpłaty, ale osoba się nie odzywa chociaż bywa na dogo.

Na konto AgaG przelałam 33 zł. zaległej wpłaty z bazarku roślinnego.

Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podaję na bieżąco kolejne rozliczenie, bo dużo wpłat przyszło dla Ergusia, za co bardzo dziękuję :)

4 czerwca Ergo miał 115 zł a doszło od

mdk8 10 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

agat21 50 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

Topi 40 zł deklaracja za czerwiec 

terra 243, 50 bazarek kwiatowy terra

olena84 5 zł bazarek puzzlowy kolejnej kobietki

 

Obecnie Erguś ma + 463, 50 zł  

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...