Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że Ergo tak dobrze znosi chemię - dzielne psisko :) I tak dobrze, że ma miejsce na ziemi do ktorego lubi wracać.

O tym nieszczęsnym psie uwiązanym przy skrzynce myślałam ostatnimi dniami niemal bez przerwy - jak on sobie radzi w takich warunkach w upały.. ;( On i jemu podobne biedaki.. bez schronienia i wody

Link to comment
Share on other sites

Znajoma nie chciała jechać, mówiła, że to nie na jej nerwy, pojechał ze mną jej syn, zresztą mój były uczeń.Zrobiłam parę fotek, ale z okien autobusu jednak lepiej widać, jest się wyżej.

Psa już nie ma, boję się myśleć, co się z nim stało.To był duży pies, w budzie się nie mieścił.Buda na zdjęciach wygląda nieźle, ale naprawdę jest ażurowa.

P6011026.jpg

P6011027.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wkleję tylko jeszcze zdjęcia posesji, na której był Ergo.Na środku podwórka jest resztka tego, co kiedyś było jego budą.

Znajomy był przerażony liczbą kojców, a raczej klatek, w których są trzymane psy.Nie mogliśmy wchodzić na posesję, ładna pogoda, ludzie byli na zewnątrz, nie chcieliśmy awantur, więc zdjęcia tylko z okna samochodu.Postaram się zrobić z okna autobusu, podobno mogę aparat ustawić na szybkie tzw"reporterskie " robienie zdjęć.Może się uda..

Naprawdę martwię się o tego psa.To był duży, beżowy w typie mastifa psiak.

 

P6011023.jpg

P6011024.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewkar napisał:

Boję się, że pies mógł nie przeżyć.Raz go widziałam jak po kolana brodził w błocie, drugim razem był skwar piekielny.Miski z wodą nie było.Pies był większy od budy, nie mieścił się w niej.

Pewnie nie żyje, nie dał rady w takich warunkach przetrwać, nie doczekał pomocy :( :( :(  Potwory, nie ludzie! 

Link to comment
Share on other sites

Jutro zrobię rozliczenie. Dziękuję wszystkim za pomoc w formie bazarków. Leczenie Ergo to ogromne koszty, więc każda pomoc jest bardzo cenna.

Link to comment
Share on other sites

AgaG, przelałam na Twoje konto 410 zł z tego bazarku.

Proszę, potwierdź jak dolecą :)

Dziękuję Topi i agat21 za śliczne fanty i miłą bazarkową współpracę!

 

Mam jeszcze od Topi super fanty (tzn. zdjęcia). Może coś jeszcze dołożę i zrobię bazarek, bo szkoda, żeby takie śliczności czekały.Ale to dopiero jak skończę książkowy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jolantina napisał:

AgaG, przelałam na Twoje konto 410 zł z tego bazarku.

Proszę, potwierdź jak dolecą :)

Dziękuję Topi i agat21 za śliczne fanty i miłą bazarkową współpracę!

 

Mam jeszcze od Topi super fanty (tzn. zdjęcia). Może coś jeszcze dołożę i zrobię bazarek, bo szkoda, żeby takie śliczności czekały.Ale to dopiero jak skończę książkowy.

Piękny wynik. Dziękujemy pięknie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, terra napisał:

Na konto AgaG przelałam 243,50 zł. z bazarku kwiatowego. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

Brakuje jeszcze jednej wpłaty, ale osoba się nie odzywa chociaż bywa na dogo.

Jesteście kochane i niesamowite.

Link to comment
Share on other sites

Zbieramy zbieramy na Ergusia, grosz do grosza i coś z tego będzie. Dzięki najserdeczniejsze wszystkim, którzy pomagają temu dzielnemu i pogodnemu wbrew złemu losowi psu. Jest taki kochany i ufny, taki pełen życia. Oby udało nam się podarować mu jak najwięcej dobrych dni życia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...