Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

No proszę - jaki fan jazdy samochodowej :)))) A ileśmy się z nim naszarpały z Agą próbując go pierwszy raz wsadzić do samochodu - to wie tylko nasza trójka ;)

Cieszę się bardzo bardzo, że Ergo tak się zmienił i takiego domu doczekał. Nie wierzyłam już, że jeszcze jakis człowiek na wyłączność jest mu pisany :) Cuda cuda na początku roku! To musi być świetny rok! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Agnieszka jest dzisiaj w rozjazdach i poprosiła mnie o przekazanie wieści z domku :)

Erguś bardzo ładnie i grzecznie się zachowuje. Załatwia się poza domem. Ewidentnie trochę tęskni za Murkami bo troszkę popiskuje. Ale jak już pani jest w innym pomieszczeniu to już za nią patrzy i szuka po mieszkaniu. Już bardzo się jej trzyma. Jest bardzo miły i kontaktowy. Mile przywitał się z 5 letnim dzieckiem sąsiadów. Nie ma problemów z jeżdżeniem windą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jolantina napisał:

Kawał pieska z niego :)

A to niewdzięcznik - on się cieszy, że jedzie do domu :) A buzi chociaż dał na pożegnanie?

popiskiwał troche dziś za Murkami :) a buzi daje ślicznie jak to miły Misiowy pies. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Z jednym tylko się nie mogę zgodzić Murko - Erguś był u Was 2 lata, a nie 3... chyba, że z moją pamięcią jest już całkiem źle :D :D 

Tak, machnęłam się przez te emocje:) zmylił mnie rok już 2017. Już poprawiłam:)

Cieszę się bardzo, że Erguś grzeczny:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kolejna kobietka napisał:

Agnieszka jest dzisiaj w rozjazdach i poprosiła mnie o przekazanie wieści z domku :)

Erguś bardzo ładnie i grzecznie się zachowuje. Załatwia się poza domem. Ewidentnie trochę tęskni za Murkami bo troszkę popiskuje. Ale jak już pani jest w innym pomieszczeniu to już za nią patrzy i szuka po mieszkaniu. Już bardzo się jej trzyma. Jest bardzo miły i kontaktowy. Mile przywitał się z 5 letnim dzieckiem sąsiadów. Nie ma problemów z jeżdżeniem windą.

Tak się cieszę! To naprawdę słodki i mądry pies. Tyle lat na łańcuchu, a proszę jaki kulturalny i miejski pies się okazuje :)))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Tak, machnęłam się przez te emocje:) zmylił mnie rok już 2017. Już poprawiłam:)

Cieszę się bardzo, że Erguś grzeczny:)

No ale trafił w grudniu 2014 ... No to chyba trzy lata jednak? :)

ktoś mi podpowiada, że jednak dwa :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Był na spacerku dziś już o 5 rano. :) wybieg mu się podoba, Odetchnęłam,  bo wybieg ma tylko jedną bramkę wejsciową i jest b. solidnie ogrodzony. Niedługo będzie sobie na nim szalał.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Murko wraz z mężem - jestem pod wrażeniem Waszej PASJI walczenia o dobro bezdomnych psiaków, choć teoretycznie możnaby podciągnąć ją, jako zawodowy obowiązek. Ale tak nie jest.

Wbrew pozorom, bardzo się cieszę, że Ergo znalazł dom, jest w dobrych rękach i będzie kochany, i słowo "Erguś" będzie słyszał codziennie, a nie od święta.
I jeśli w życiu Erga zjawi się Mikołaj chcący zrobić Mu badania, to zostaną wykonane bo dobro zwierzęcia ZAWSZE powinno być nadrzędne.

Trzymam kciuki Ergo, za Twoją przyszłość i zdrowie :)  

  • Upvote 3
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Usiata napisał:

Murko wraz z mężem - jestem pod wrażeniem Waszej PASJI walczenia o dobro bezdomnych psiaków, choć teoretycznie możnaby podciągnąć ją, jako zawodowy obowiązek. Ale tak nie jest.

Wbrew pozorom, bardzo się cieszę, że Ergo znalazł dom, jest w dobrych rękach i będzie kochany, i słowo "Erguś" będzie słyszał codziennie, a nie od święta.
I jeśli w życiu Erga zjawi się Mikołaj chcący zrobić Mu badania, to zostaną wykonane bo dobro zwierzęcia ZAWSZE powinno być nadrzędne.

Trzymam kciuki Ergo, za Twoją przyszłość i zdrowie :)  

Oby Erguś żył jak pączek w masełku. Zdrowy, szczęśliwy i obyśmy mogli oglądać jego piękne zdjęcia z kanap

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Usiata napisał:

Murko wraz z mężem - jestem pod wrażeniem Waszej PASJI walczenia o dobro bezdomnych psiaków, choć teoretycznie możnaby podciągnąć ją, jako zawodowy obowiązek. Ale tak nie jest.

Wbrew pozorom, bardzo się cieszę, że Ergo znalazł dom, jest w dobrych rękach i będzie kochany, i słowo "Erguś" będzie słyszał codziennie, a nie od święta.
I jeśli w życiu Erga zjawi się Mikołaj chcący zrobić Mu badania, to zostaną wykonane bo dobro zwierzęcia ZAWSZE powinno być nadrzędne.

Trzymam kciuki Ergo, za Twoją przyszłość i zdrowie :)  

I Ty możesz zostać św. Mikołajem - zapraszam na bazarek.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Usiata napisał:

Murko wraz z mężem - jestem pod wrażeniem Waszej PASJI walczenia o dobro bezdomnych psiaków, choć teoretycznie możnaby podciągnąć ją, jako zawodowy obowiązek. Ale tak nie jest.

Wbrew pozorom, bardzo się cieszę, że Ergo znalazł dom, jest w dobrych rękach i będzie kochany, i słowo "Erguś" będzie słyszał codziennie, a nie od święta.
I jeśli w życiu Erga zjawi się Mikołaj chcący zrobić Mu badania, to zostaną wykonane bo dobro zwierzęcia ZAWSZE powinno być nadrzędne.

Trzymam kciuki Ergo, za Twoją przyszłość i zdrowie :)  

Usiata, bądź łaskawa nie mieszać się do życia Erga. 

On naprawdę nie potrzebuje opieki osób Twojego pokroju. 

Zajmij się tymi zwierzętami, którym osoby przez Ciebie mocno wspierane szykują życie w klatkach kennelowych umieszczanych w chlewach, piwnicach i innych podobnych miejscach.

Zajmij się też sobą - zrób dla siebie coś co przyniesie Ci radość, odprężenie  i dowartościuje bardziej niż uprawiany obecnie hejt internetowy.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Usiata napisał:

Ja zawsze chętnie, tylko nie dostawałam od Ciebie zaproszenia, nie wiedzieć czemu :) 

Wysyłam zaproszenia tylko do osób, które są na liście - nie wie, czy ktoś życzy sobie dostawać zaproszenia, czy też nie.

Link w moim podpisie - zapraszam.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Topi napisał:

Usiata, bądź łaskawa nie mieszać się do życia Erga. 

On naprawdę nie potrzebuje opieki osób Twojego pokroju. 

Zajmij się tymi zwierzętami, którym osoby przez Ciebie mocno wspierane szykują życie w klatkach kennelowych umieszczanych w chlewach, piwnicach i innych podobnych miejscach.

Zajmij się też sobą - zrób dla siebie coś co przyniesie Ci radość, odprężenie  i dowartościuje bardziej niż uprawiany obecnie hejt internetowy.

 

 

 

 

Topciu, każdy ma prawo tutaj pisać. Podobnie jak ty mieszasz się do zycia ludz, których nie znasz i uprawiasz swój hejt, tak każdymoże tu napisać. Szczególnie, że życzenia aby Ergowi było dobrze w nowym domu, są zwyczajnie dobrymi życzeniami a nie próbą zdyskredytowania kogoś przed innymi ludźmi. To znane ci dobrze standardy, prawda?

Ja także życzę dobrze Ergowi. Dużo przeszedł, wymaga porządnego leczenia i mam nadzieję, że będzie miał już tylko dobrze i będziemy cieszyć oczy pięknymi zdjęciami uśmiechniętej mordki:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Topi napisał:

Usiata, bądź łaskawa nie mieszać się do życia Erga. 

On naprawdę nie potrzebuje opieki osób Twojego pokroju. 

Zajmij się tymi zwierzętami, którym osoby przez Ciebie mocno wspierane szykują życie w klatkach kennelowych umieszczanych w chlewach, piwnicach i innych podobnych miejscach.

Zajmij się też sobą - zrób dla siebie coś co przyniesie Ci radość, odprężenie  i dowartościuje bardziej niż uprawiany obecnie hejt internetowy.

 

 

 

 

Topi, nie wiem, czy zauważyłaś, ale z Tobą nie rozmawiam od dawna więc bądź łaskawa nie wypowiadać się w imieniu Erga, chyba że masz jego pełnomocnictwo.

Btw - jestes ostatnim nickiem na Dogomanii, który może zwracać uwagę KOMUKOLWIEK  na wątkach, po tym co wcześniej czyniłaś. Bądź łaskawa zamilknąć, bo potrafię cytować Twoje wpisy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, jolantina napisał:

Wysyłam zaproszenia tylko do osób, które są na liście - nie wie, czy ktoś życzy sobie dostawać zaproszenia, czy też nie.

Link w moim podpisie - zapraszam.

Tu masz rację Jolantino, dlatego zajrzałam na bazarek :) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Usiata napisał:

Topi, nie wiem, czy zauważyłaś, ale z Tobą nie rozmawiam od dawna więc bądź łaskawa nie wypowiadać się w imieniu Erga, chyba że masz jego pełnomocnictwo.

Btw - jestes ostatnim nickiem na Dogomanii, który może zwracać uwagę KOMUKOLWIEK  na wątkach, po tym co wcześniej czyniłaś. Bądź łaskawa zamilknąć, bo potrafię cytować Twoje wpisy.

Usiata idź do lekarza bo nie pamietasz co robiłaś dwa dni temu - chyba, że kłamiesz i manipulujesz z pełna świadomoscią, ale wtedy nie dziw się, że nie chcemy mieć z Tobą nic wspólnego.

66666 obciete z wykreśleniem.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aleście bombę walnęły na początek roku! Genialnie!

rewelacyjne wieści, normalnie oczy miałam jak spodki przy czytaniu zmienionego tytułu wątku. Zwłaszcza, że dom dla psa z potencjalną chorobą, dużego, nie najmłodszego, to wiemy, że rzadkość jest.

Jeden problem - wysoko ustawiona poprzeczka na cały rok... ;-). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sleepingbyday napisał:

Aleście bombę walnęły na początek roku! Genialnie!

rewelacyjne wieści, normalnie oczy miałam jak spodki przy czytaniu zmienionego tytułu wątku. Zwłaszcza, że dom dla psa z potencjalną chorobą, dużego, nie najmłodszego, to wiemy, że rzadkość jest.

Jeden problem - wysoko ustawiona poprzeczka na cały rok... ;-). 

Prawda, że bomba ?

Ale spoko.

Ergo ma wspaniały dom i silną grupę przyjaciół

a w niej tego jednego, najważniejszego, niezawodnego

i odpowiedzialnego przyjaciela - AgaG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...