Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Dzwoniłam do pana, już mam adres, nawet sobie w necie okolicę domu oglądnęłam. :) Wizyta jutro. Oby to był dobry dom!

 

ps. Murko czy Ergo ma tendencję do przeskakiwania wysokich ogrodzeń? Jak wysokie powinno być twoim zdaniem ogrodzenie na posesji dla tak duzego psa?

Link to comment
Share on other sites

No trzymam mocno, najmocniej.

Aguś a w jakiej okolicy ten domek?

To obrzeża Gliwic. Okolica ładnych zadbanych domków. Nie jest to wieś na szczęście. W granicach miasta, lecz nie w centrum. Obok domku porządnie ogrodzonego dwa inne, w ogóle sporo domków. Takie osiedle domków, to dobrze. nie lubię wydawać psa na jakieś odludzie. Wokół dużo terenów spacerowych. Erguś miałby gdzie na spacery chodzić

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pana, już mam adres, nawet sobie w necie okolicę domu oglądnęłam. :) Wizyta jutro. Oby to był dobry dom!

 

ps. Murko czy Ergo ma tendencję do przeskakiwania wysokich ogrodzeń? Jak wysokie powinno być twoim zdaniem ogrodzenie na posesji dla tak duzego psa?

 

U nas jest płot standardowy 1,20 m i Ergo ani razu się nawet do niego nie zamierzył. Jest za ciężki, żeby przeskoczyć.

Jak go na początku zostawiałam samego na terenie to głównie jojczał pod bramą ;) Długo baliśmy się go zostawiać na dłużej, ale od niedawna biega sobie swobodnie godzinę i dłużej i nic absolutnie nie kombinuje.

 

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Ja nie lubię takich domków "tiutających", czyli "jaki śliczny piesek, jaki był biedny..itd".Nie umiem tego jakoś wyrazić, ale wiadomo, o co chodzi.Lubię sensownych ludzi, nie okazujących zbytnio emocji, konkretnych.Pies nie ma mieć kokardek wiązanych na ogonie, wcale nie musi spać na kanapie, mieć wypasione zabawki i obrożę z cyrkoniami.Ma dostawać dobrą karmę, być pod opieką weta, chodzić na długie spacery, to jest najważniejsze.Zwykle ludzie, którzy stracili psiego przyjaciela i którzy chcą adoptować nowego są świadomi, że pies może coś zniszczyć, wykopać dół w ogrodzie..itd i im to nie przeszkadza.Myślę, że Doman pojechał do takiego właśnie domku.Zaakceptowali psa takim jakim jest i już.Oby i Ergo tak dobrze trafił.Jestem dobrej myśli,naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Ja nie lubię takich domków "tiutających", czyli "jaki śliczny piesek, jaki był biedny..itd".Nie umiem tego jakoś wyrazić, ale wiadomo, o co chodzi.Lubię sensownych ludzi, nie okazujących zbytnio emocji, konkretnych.Pies nie ma mieć kokardek wiązanych na ogonie, wcale nie musi spać na kanapie, mieć wypasione zabawki i obrożę z cyrkoniami.Ma dostawać dobrą karmę, być pod opieką weta, chodzić na długie spacery, to jest najważniejsze.Zwykle ludzie, którzy stracili psiego przyjaciela i którzy chcą adoptować nowego są świadomi, że pies może coś zniszczyć, wykopać dół w ogrodzie..itd i im to nie przeszkadza.

też tak mam ;) nie tiutiam ani kotów, ani do psów, ani do dzieci ;)

2wna6ns.jpg
Link to comment
Share on other sites

Niestety, nic z tego. Pan napisał sms, że jak się właśnie dowiedział pracę będzie miał tylko do 30.06 a w jego wieku (jest po 50-tce) znalezienie kolejnej pracy może potrwać i że w tej sytuacji musi zrezygnować z Ergo.

Mam dość,,, bo wstąpiła we mnie nadzieja, a tu nic :(

 

Ps, poza tym trochę w to nie wierzę, że akurat teraz dopiero się dowiedział itd... Sądzę, że przestraszył się wizyty przedadopcyjnej. Choć ja go o nic telefonicznie nie wypytywałam.

Link to comment
Share on other sites

Trudno szukamy dalej. Niestety nie pierwszy raz mi się zdarza, że ktoś tuż przed wizytą pa odwołuje spotkanie i w ogóle rezygnuje.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Ergo nic sobie z tego nie robi. Jemu dobrze tam gdzie jest :D

 

No właśnie, biega po ogrodzie i ma w nosie niepokoje, dzięki Bogu.

 

Z drugiej trony to lepiej, że nie zdazwonił w sierpniu, po adopcji, że nie ma pracy i Ergusia zabrać trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...