Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Dogo nas zaskakuje coraz to nowymi "udogodnieniami" i nie mają one nic wspólnego z umiejętnościami użytkowników.

Tak, że pozostaje nam tylko przeczekać, bo nic innego nie możemy zrobić :)

 

Chyba wiosna idzie dużymi krokami, moje zwierzaki też zaczęły linieć na potęgę.

Ciekawe czy Ergo daje się szczotkować?

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam naszego czarnego łobuza! :)

Problem w tym, że NIC nie mogę kliknąć, nic napisać, ani nawet obejrzeć zdjęć.Dopiero wieczorem to dziadostwo znika.Idzie spać, czy co?Ja komputerowym idiotą jestem i nie umiem sobie z tym poradzić.

To dziadostwo wieczorem przychodzi do mnie. Czyste wariactwo co Dogo ( zwłaszcza wieczzorem)  u mnie wyczynia.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam naszego czarnego łobuza! :)

To dziadostwo wieczorem przychodzi do mnie. Czyste wariactwo co Dogo ( zwłaszcza wieczzorem)  u mnie wyczynia.

Wygląda to tak

[url=http://naforum.zapodaj.net/779b943089f3.jpg.html]779b943089f3.jpg[/url]

Nie ma krzyżyka, nie da się zamknąć, tylko czasem.Pomaga "odśwież", ale nie zawsze.Co to jest? ???

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że NIC nie mogę kliknąć, nic napisać, ani nawet obejrzeć zdjęć.Dopiero wieczorem to dziadostwo znika.Idzie spać, czy co?Ja komputerowym idiotą jestem i nie umiem sobie z tym poradzić.

 

 

Nie masz jakiejś wtyczki do odtwarzania programu z filmami. W pracy też nie mogę się tego pozbyć a w domu wyświetla się filmik i krzyżyk jest aktywny, mogę go zamknąć bez problemu

Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie wiadomo, abym miała jakąś wtyczkę.Nie oglądam filmów na komputerze.

W poniedziałek jadę do Tarnobrzega, zobaczę, czy na podwórku nie ma innego psa na miejscu Ergo.Jakby był, to oczywiście zawiadomię jedną z okolicznych fundacji ( to sarkazm, oczywiście).

A na temat działalności kolejnej miałabym coś do powiedzenia, tłucze mnie bardzo, ale nie chcę zaśmiecać wątku.Chyba mam alergię na słowo"fundacja".Ktoś zna jakąś porządną, chciałabym się odczulić.

Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie wiadomo, abym miała jakąś wtyczkę.Nie oglądam filmów na komputerze.

W poniedziałek jadę do Tarnobrzega, zobaczę, czy na podwórku nie ma innego psa na miejscu Ergo.Jakby był, to oczywiście zawiadomię jedną z okolicznych fundacji ( to sarkazm, oczywiście).

A na temat działalności kolejnej miałabym coś do powiedzenia, tłucze mnie bardzo, ale nie chcę zaśmiecać wątku.Chyba mam alergię na słowo"fundacja".Ktoś zna jakąś porządną, chciałabym się odczulić.

 

Na to jest tylko jedna rada. Załóż swoją Fundację :)

Będzie porządna, a my będziemy mieli do kogo dzwonić w tej okolicy, jakby co :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wygląda to tak
779b943089f3.jpg
Nie ma krzyżyka, nie da się zamknąć, tylko czasem.Pomaga "odśwież", ale nie zawsze.Co to jest? ???

Hmmm, takich tekstów nie miałam. Za to codziennie mam coś nowego. Ale już z tym nie walczę, bo moja (i nie tylko moja) wiedza informatyczna wyczerpała się.
Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie wiadomo, abym miała jakąś wtyczkę.Nie oglądam filmów na komputerze.

W poniedziałek jadę do Tarnobrzega, zobaczę, czy na podwórku nie ma innego psa na miejscu Ergo.Jakby był, to oczywiście zawiadomię jedną z okolicznych fundacji ( to sarkazm, oczywiście).

A na temat działalności kolejnej miałabym coś do powiedzenia, tłucze mnie bardzo, ale nie chcę zaśmiecać wątku.Chyba mam alergię na słowo"fundacja".Ktoś zna jakąś porządną, chciałabym się odczulić.

Do każdego programu są wtyczki i czasem któraś się zepsuje.

Ale jeśli ten komunikat pojawia Ci się tylko kiedy jesteś na dogo, to się nie przejmuj. Każdy z nas "doświadcza" jakiś "siupów" na tej nowej dogomanii.

Zauważyłam, że wcześniej czy później wszystko się zmienia. Jak napisała chyba jolantina, przechodzą na innych ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, pojawia się tylko na dogo, czasem przez cały dzień nie mogę czytać wątku, o pisaniu nie ma mowy.A dzisiaj jest OK, nie ma problemu.

Szkoda, że nikt nie interesuje się Ergo.To taki ładny, fajny pies.Jest duży, to prawda, a wiele osób woli chyba mniejsze, prawda? Nie jestem bardzo zorientowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...