Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

a i proszę ode mnie też wycałować!!!!! niestety do momentu wydania Wery do adopcji nie mogę wziąć kolejnego psiaka z Radys, bo Pani Małgosia zabiłaby mnie i miałaby rację :P nie wiem, ile Wera zostanie jeszcze, ale jest światełko w tunelu, że może niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam zarezerwować Gwiazdkę, ale już mnie ktoś ubiegł ;) Przyznać się!!! :)

 

dziewczyny, z rezerwacją Gwiazdy nie wiem, czy to ja nie wprowadziłam zamieszania.

rozmawiałam m. in. na temat transportu, który wciąż w opłakanym stanie liczebnym, i powiedziałam, że prawdopodobnie Gwiazda też będzie jechała, żeby ją wstępnie doliczyć - a ktoś zadzwoni i ją zarezerwuje oficjalnie.

Mam nadzieję, że to chodziło o tę "rezerwację", a nie o kogoś zupełnie innego? - Nutusiu, podawali ci jakieś szczegóły?

Link to comment
Share on other sites

Podczytuje wątek Gwiazdy , jest piękną sunią i cieszę się, ze ma szansę na

opuszczenie schroniska.

Sugeruję wstrzymać sie z zakupem karmy do przyjazdu Gwiazdki, ponieważ

wydaje mi się , że może mieć sporą nadwagę.

Do mnie przyjechała Sahara/teraz Lira z min. 10 kg  nadwagą, ważyła 36 kg

a powinna max. 25. Teraz jest na karmie odchudzającej.

Link to comment
Share on other sites

Podczytuje wątek Gwiazdy , jest piękną sunią i cieszę się, ze ma szansę na

opuszczenie schroniska.

Sugeruję wstrzymać sie z zakupem karmy do przyjazdu Gwiazdki, ponieważ

wydaje mi się , że może mieć sporą nadwagę.

Do mnie przyjechała Sahara/teraz Lira z min. 10 kg  nadwagą, ważyła 36 kg

a powinna max. 25. Teraz jest na karmie odchudzającej.

Masz rację,brzuszek ma okrąglutki.

Nawet ktoś pytał czy nie jest szczenna.

Z tego co wiem są na razie zbierane pieniążki.

Gwiazdka ma powyżej 4 lat ,więc nie ma problemu żeby znaleźć suchą karmę "odchudzającą"

Być może jak będzie miała więcej ruchu sama dojdzie do prawidłowej wagi.

Myślę,że Papryczka ma dostęp do hurtowni ,bo przecież zamawia karmę dla wszystkich piesków..

Niestety u dużych psów trzeba bardzo zwracać uwagę na wagę ze względu na obciążenie kości.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam z domu, bo mi nieoczekiwanie nadprogramowa tymczasia wpadła od jutra, więc najwyższy czas wysłać zlecenie na ogłoszenie tej, która tkwi u mnie od września ;)

 

Nic mi nie powiedzieli, w sensie kto zarezerwował. Pani powiedziała tylko, że nie do DS i że na 90%. Upewniłam się tylko, że rezerwacja na transport do Marek.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam z domu, bo mi nieoczekiwanie nadprogramowa tymczasia wpadła od jutra, więc najwyższy czas wysłać zlecenie na ogłoszenie tej, która tkwi u mnie od września ;)

 

Nic mi nie powiedzieli, w sensie kto zarezerwował. Pani powiedziała tylko, że nie do DS i że na 90%. Upewniłam się tylko, że rezerwacja na transport do Marek.

 

Wpadam z domu, bo mi nieoczekiwanie nadprogramowa tymczasia wpadła od jutra, więc najwyższy czas wysłać zlecenie na ogłoszenie tej, która tkwi u mnie od września ;)

 

Nic mi nie powiedzieli, w sensie kto zarezerwował. Pani powiedziała tylko, że nie do DS i że na 90%. Upewniłam się tylko, że rezerwacja na transport do Marek.

 

To chyba teraz Nutusiu może zadzwonisz i zarezerwujesz już na 100% Gwiazdeczkę:)))) Bo wygląda na to że dziewczyna na 100% opuści schronisko:))

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej sugerowałam aby ktoś,kto będzie odbierał Gwiazdę zadzwonił do Schroniska i potwierdził odbiór Gwiazdy w Markach.Trzymam kciuki za Gwiazdkę.Do Pani Aliny wysłałam mail.czekam na odpowiedź.

Bazaruś cegiełkowy jakoś idzie do przodu.Jeszcze muszę do jakiegoś moderatora napisać prośbę aby udostępnił mi post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, że to ja (wespół w zespół z Florentyną, Mazowszanką i Marysią O.) ;) będę odbierać Gwiaduchnę z Marek. Do schroniska oczywiście mogę zadzwonić jeszcze raz, tylko mi to potwierdźcie, żebyśmy większego zamieszania nie narobiły niż dotychczas!

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, że to ja (wespół w zespół z Florentyną, Mazowszanką i Marysią O.) ;) będę odbierać Gwiaduchnę z Marek. Do schroniska oczywiście mogę zadzwonić jeszcze raz, tylko mi to potwierdźcie, żebyśmy większego zamieszania nie narobiły niż dotychczas!

 

Dziewczyny zadzwoncie proszę i zarezerwujcie Gwiazdke!!! tyle wysiłku poszło w wyciągnięcie jej ze schronu!! bylibysmy spokojniejsi jakby byla informacja ze Gwiazdka zarezerwowana na 18.01... i mozna od razu dopytac o ten transport czy jest czy nie

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziłam, że Gwiazdka ma być pasażerką niedzielnego transportu do Marek :) W sobotę mam dzwonić po informację o której mamy się stawić na miejscu zbiórki ;)
Dzwoniłam pod podany w pierwszym poście nr (ten na 513). Pani mnie o nic nie pytała - podałam tylko swoje nazwisko, przedstawiając się na wstępie :)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziłam, że Gwiazdka ma być pasażerką niedzielnego transportu do Marek :) W sobotę mam dzwonić po informację o której mamy się stawić na miejscu zbiórki ;)
Dzwoniłam pod podany w pierwszym poście nr (ten na 513). Pani mnie o nic nie pytała - podałam tylko swoje nazwisko, przedstawiając się na wstępie :)

 

Cudownie:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...