Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

A ja wklejam jeszcze prościej - naciskam lewy klawisz myszki i przeciągam po banerku tak, że robi się podświetlony (taki niebieskawy), potem klikam na ten podświetlonym banerku prawą stroną myszy i wyskakuje formatka - zaznaczam Kopiuj - potem otwieram sygnaturkę, a potem już tylko daję wklej i zapisz na koniec.

Popróbuj :)

Link to comment
Share on other sites

A ja wklejam jeszcze prościej - naciskam lewy klawisz myszki i przeciągam po banerku tak, że robi się podświetlony (taki niebieskawy), potem klikam na ten podświetlonym banerku prawą stroną myszy i wyskakuje formatka - zaznaczam Kopiuj - potem otwieram sygnaturkę, a potem już tylko daję wklej i zapisz na koniec.

Popróbuj :)

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_origoba sposoby po kilka razy próbowałamk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,011_Wv_orig

Obrazek się pojawiał,znikał i znowu pojawiał.

Zapisywałam ,wracałam na stronkę i obrazek jest ale nie podlinkowanyk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,028_z7_orig

Trudno,matoł jestem i już

Link to comment
Share on other sites

 Jestem u Gwiazdki. Rzeczywiście, śliczna dziewczynka :)

 

 No, to popracujmy nad tekstem :)

 

 Piękna i smutna Gwiazda z Radys szuka domu

 

Smutna, tęskniąca za człowiekiem Gwiazda, czeka na swojego człowieka w schronisku w Radysach. Ma cztery lata i nie powinna nadal tkwić w  schroniskowym boksie, tylko biegać lub  tulić się do swojego człowieka z radosnym uśmiechem na piegowatym pyszczku. Gwiazda, jak na dużego kudłacza przystało, jest spokojną, zrównoważoną sunią. Jest w niej dużo z poczciwego niufa, trochę z bordera. Prosi o miłość i o dom - najlepiej od zaraz. Nie zostanie wydana na łańcuch.

 

Jej obecny adres:  KOJEC: IV - 45 NR: 3747

Gwiazda przebywa w Radysach, ale istnieje możliwość transportu do nowego domku.
Kontakt: [email protected] (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 513-83-55-80 ; 506-99-23-13

Link to comment
Share on other sites

Może faktycznie spróbować ogłoszeń bez określania rasy - Gwiazda jest tak uroczą sunią, że powinna się spodobać :)

Następną partię ogłoszeń można już ukierunkować na konkretną rasę.

dokladnie, moim zdaniem tak dziewczynka rzuca sie w oczy bo ma inna urode, ze osoba ktora od razu ja pokocha sie odezwie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Podpytałam Fundację, która zaopiekowała się wcześniej Bertą z Radys - Berta znalazła domek stały i myślą o tym, żeby wziąć do siebie Gwiazdę :)

 

 Florentyno, w jednym poście podajesz dwie wspaniałe wiadomości  :)

 Wspaniały pomysł miałaś z tym "podpytaniem " :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...