Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Nie to, że nie zbyt chętny, tylko już dwa tymczasy mamy. Do tego nasz 17-letni pies, jeden kot, drugi odszedł miesiąc temu na zapalenie płuc. TZ zawsze ponarzeka, ale potem nie ma problemu z psami. No i finanse też się trochę rozbija - TZ na emeryturze, ja nie pracuję, dziecko w szkole - nie jest lekko.

Na pewno teraz nie mogłabym jej wziąść do domu, tylko do budy, która stoi pusta, bo tymczasowicz Remik nią wzgardził i od roku śpi pod drzwiami. Jak przychodzą mrozy to zabieram go pod piec do piwnicy, ale wcale mu się to nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

To naprawdę proste - dasz radę :)

Pozwoliłam sobie przekleić z bazarku banerkowego - dziękuję Ziutce za instrukcję :)

 

na banerku trzeba kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać to co najbardziej przypomina "kopiuj adres obrazka". 

Potem trzeba kliknąć na górze strony taki napis jak masz nick i wybrać "moje ustawienia".

Następnie poszukać po lewej stronie "Zmień sygnaturkę"

Poniżej tego okna co się pojawi jest edytor do wpisywania sygnaturki.

 

klikamy w tym edytorze ikonkę obrazka i w pole co się pojawi wklejamy (ctr V) to co wkleiliśmy i ENTER

(jesteśmy już w połowie w umieszczaniu banerków). 

 

Teraz najprościej będzie otworzyc NOWE okno w przeglądarce (te z banerkiem musimy sobie zostawić). Wpisujemy adres dogomanii. Logujemy się na nasze własne prywatne konto. Klikamy na wątek do którego ma nas przenieść po kliknięciu na banerek. Kopiujemy adres tej strony (z przeglądarki).

Wracamy do okna z banerkiem - klikamy na obrazku (banerku), a następnie klikamy ikonkę łańcucha. W oknie w którym się pojawi wklejamy to co skopiowaliśmy (ctrl V) i ENTER

 

Na dole klikamy zapisz i już jest banerek gotowy. 

 

Ta metoda działa zawsze.

 

Są jeszcze inne łatwiejsze przy założeniu, że przeglądarka to Internet Explorer. Wówczas należy skopiować banerek ze strony i wkleić w polu sygnaturki w "moje ustawienia" i Zapisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...