Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Dziewczyny, ona pojechała do tego domku do Wrocławia? Pogubiłam się totalnie, bo miałam tydzień wycięty z życiorysu.
Ja też w piątek przywiozłam bidulkę, chyba trochę w typie jamnika i nie pozjadała kotów, choć z każdym ma inną relację.
Próbowała za to zjeść MH, który waży 124 kg, a ona 4i pół. Ale już jest ok.

trzymam kciuki za Lunkę.

Link to comment
Share on other sites

Luna ma się super, koty wogóle ją nie interesują, początkowo bała się wchodzić po schodach natomiast od dzisiaj wchodzi już sama, jest bardzo spokojna, gości wita z czułością, na inne psiaki nawet nie warknie na spacerach. Pani sią śmiała, że nawet nie miała okazji usłyszeć jak szczeka:) z apetytem u niej średnio, na dniach wizyta u weta, wet ma obejrzeć okrągły brzuszek Luny i zrobić morfologię profilaktycznie. Luneczka pokazuje taki sam charakter jaki prezentowała u nas:) bardzo się cieszę, i mam nadzieję, że niedługo Pan Leszek odwiedzi nas z Lunką jak obiecał... Brakuje nam jej, zawsze witała nas wchodząc do domku, i te spacery po polach.... ale wiem, że ma dobrze i ma swoich ludzi na wyłączność, mam nadzieję że już jest i bedzię baaaaardzo szczęśliwa i kochana.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Leszek dzisiaj dzwonił, Luna jak na Gwiazdę przystało zachowuje się przyzwoicie a nawet bardzo przyzwoicie:) przenieśli jej posłanie koło swojego łóżka, ciągle domaga się czułości, z kotami nie ma problemu żadnego. Wyczuła gdzie Leszek chowa ciacha i któregoś razu sama się porządziła i wyjadła wszystkie:) Leszek wyrabia kondycję Luny, początkowo spacerowali po 3 km, Lunka jak miała dość klap na dupkę i już:) teraz robią po 4 km:) w sb jadą do weta.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę,że Lunka już nie zmieni swojego lokum,raczej się na to nie zanosi,w związku z tym pozostały pieniążki po Lunie w kwocie 362,00zł.

Chciałabym te pieniążki jeżeli nikt nie będzie miał przeciw temu, przeznaczyć dla jamniczka Maksia.Jamniś choruje na serduszko,potrzebne są spore pieniążki na leki,badania i hotelik,a także brakuje stałych deklaracji,które uzupełniamy jakoś bazarkami.

To wątek jamniczka Maksia:

http://www.dogomania.com/forum/topic/137705-maksio-jamni%C5%9B-staruszek-chudnie-i-ga%C5%9Bnie-ju%C5%BC-w-hoteliku-deklaracje-potrzebne/page-79

Link to comment
Share on other sites

A może kolejnego psiaka z Radys uratować

Np Bostona lub Odysa.

Malutki Banderas też 8 lat siedzi już w schronie.

Oczywiście mówię tylko o pieniążkach z pierwszego bazarku.

To nie wiem,w każdym razie ja przedstawiłam taką propozycję,jaki jest pies w pilnej potrzebie.Teraz zostały założone pieniążki za fakturę w kwocie 470,00zł to na dzisiaj a na jutro jeszcze będzie opłata transportu.

Szkoda by było aby te pieniądze leżały na moim koncie bezużytecznie,przecież mogą pomóc psu.Jeżeli wyciągniesz na szybko Bostona lub Odysa z Radys to te mogą pieniądze przejść na któregoś z tych psów ale muszę wiedzieć,a ja dalej będę dumać jak pomóc jamniczkowi,ponieważ prawie od roku łożę na niego.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że warto każdego z Radysaków ratować, ale trzeba mieć świadomość, że może  to być przedsięwzięcie czaso - i finansowo chłonne. I pewnie nie każdy psiak, tak szybko znajdzie domek, jak Gwiazdka.

Bazarki dla Gwiazdki (na karmę i inne potrzeby), zorganizowała i poprowadziła Anula, więc wg mnie, to Ona ma  głos decyzyjny, na jakiego potrzebującego psa należy przeznaczyć resztę pogwiazdkowej kasy :).

Link to comment
Share on other sites

Dałam tylko propozycję.

Wydaje mi się,że nie powinno się tak bardzo śpieszyć.

To jest dopiero kilka dni.

Nie wiadomo co może się przydarzyć.

Dlatego nawet myśląc o Radysiaku nie myslałam na już a raczej jak już będzie Luna po sterylce i jak będzie wszystko u niej o.k.

Was jest większość,więc decydujcie.

Myślę,ze ostatnie zdanie należy do Anuli i do Nutusi,która przecież umowę podpisała.

Nie może zostać na lodzie gdyby coś się przytrafiło.

 

Cały czas mam na mysli pieniążki z pierwszego bazarku.

Drugi wiadomo Anulka organizowała ze swoich i jej przyjaciół fantów. więc do niej należy decyzja .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...