Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

A my z Florentyną to wszystko... "skontrolujemy" ;) :)
Nic się nie zmieniło? Będziemy ok. 9ej.

No i fotki koniecznie bardzo proszę z przejęcia przez Państwa naszej Gwiazdeczki.Mam nadzieję,że wszystko już jest zapięte na ostatni guzik.Jak ja się denerwuję to nie macie pojęcia.Nie widziałam Gwiazdki ale jestem z nią od początku całym moim sercem.

Patrycji chyba będzie brakować przez pewien czas Gwiazdki?

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdka od ok godziny już w drodze do swojego domku, na całą swoją rodznę (przyjechało 6 osób: Państwo, ich syn z żoną z 2jką dzieci) Gwiazduchna zareagowała bardzo pozytywnie, od razu witała się ze wszystkim rozdając przytulachy:) było nas trochę osób (ok 11 w sumie;) ale Gwiazdeczce nie przeszkadzało to absolutnie:) biegała swobodnie z naszymi psiakami poznając swoją nową rodzinę. Ludzie super - to moja opinia ale myślę, że dziewczyn będzie podobna, obiecane mamy zdjęcia Gwiazdki wieczorem z nowego domku. Jest duuuuża szansa by Pan przyjechał do nas w odwiedziny z Gwiazduchną w niedługim czasie, bardzo mu się u nas spodobało i nawiązał nić porozumienia z moim TZ:) Na Gwiazdkę zareagowali: "superowa jest":)) adresatka przypięta - Nutusia nawet ze sobą przywiozłą adresatkę. W samochodzie Państwo mieli ulubione ciacha Gwiazdki, myślę, że będzie miała jak w raju:) Niżej zdjęcia - lekki bałagan na nich, Nutusia pewnie będzie miała lepsze fotki i wstawi w niedługim czasie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...