Jump to content
Dogomania

DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

Ja,ale nie mogę wrzucić informacji  na pw wyskakuje mi error już napisałam do moderatora

Romciu jeśli Ty to ja - chociaż już nie miałam teraz robić bazarku ale jak zobaczyłam Dulcie i Mambę to nie mogę najwyżej będę musiała wziąść fanty ze sobą i od córki wysyłać :/ - zrobię dla nich jutro wspólny bazarek. Będzie na dołożenie do transportu a dla małej coś pieniążków na DT bo przecież karmę i inne potrzeby będą.

Czyli mogłyby iść wpłaty na Twoje konto a później byśmy się rozliczyły z kosztów wysyłek i pakowania? 

 

PS A może masz za dużo wiadomości na PW i przez to nie chce wysyłać PW ?

Link to comment
Share on other sites

Romciu jeśli Ty to ja - chociaż już nie miałam teraz robić bazarku ale jak zobaczyłam Dulcie i Mambę to nie mogę najwyżej będę musiała wziąść fanty ze sobą i od córki wysyłać :/ - zrobię dla nich jutro wspólny bazarek. Będzie na dołożenie do transportu a dla małej coś pieniążków na DT bo przecież karmę i inne potrzeby będą.

Czyli mogłyby iść wpłaty na Twoje konto a później byśmy się rozliczyły z kosztów wysyłek i pakowania? 

 

PS A może masz za dużo wiadomości na PW i przez to nie chce wysyłać PW ?

OCZYWIŚCIE!!! Dziękuję bardzo! :)  Konto moje pewnie też masz zaczyna się od 08 i jest w mBanku.

 

Nie mam dużo wiadomości,to forum tak działa.

Link to comment
Share on other sites

OCZYWIŚCIE!!! Dziękuję bardzo! :)  Konto moje pewnie też masz zaczyna się od 08 i jest w mBanku.

 

Nie mam dużo wiadomości,to forum tak działa.

Romko kiedyś miałam ...ale PW usunęłam i ....musisz mi znowu podesłać ;)

Strasznie się cieszę , ze dziewczyny są już bezpieczne  i teraz tylko jazda w świat do swoich domów. Mam nadzieję że Mamba szybko znajdzie swój domek :)

Link to comment
Share on other sites

Romko kiedyś miałam ...ale PW usunęłam i ....musisz mi znowu podesłać ;)

Strasznie się cieszę , ze dziewczyny są już bezpieczne  i teraz tylko jazda w świat do swoich domów. Mam nadzieję że Mamba szybko znajdzie swój domek :)

Nie mogę wysyłać PW,wyskakuje mi error,mój nr konta ma Bogusik,napisz bardzo proszę do niej.Jest na wątku transportowym

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie ze względu na trudności w organizacji dowiezienia suń jutro do Warszawy, Dulcia i Mamba zostały dzisiaj zabrane do hoteliku Sylwii, gdzie poczekają do piątku lub soboty.

Pojadę po nie i przywiozę , musimy tylko znaleźć transport z Łowicza na piątek lub sobotę.

Sylwia  zabrała dziewczynki i zaopiekuje się nimi przez te parę dni.

Kamień spadł mi z serca bo martwiłam się,że są w schronisku.

Sylwia nie wiem jak Ci dziękować :):) :):)

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie ze względu na trudności w organizacji dowiezienia suń jutro do Warszawy, Dulcia i Mamba zostały dzisiaj zabrane do hoteliku Sylwii, gdzie poczekają do piątku lub soboty.

Pojadę po nie i przywiozę , musimy tylko znaleźć transport z Łowicza na piątek lub sobotę.

Sylwia  zabrała dziewczynki i zaopiekuje się nimi przez te parę dni.

Kamień spadł mi z serca bo martwiłam się,że są w schronisku.

Sylwia nie wiem jak Ci dziękować :):) :):)

Ja również Wam dziewczyny dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

WSZYSTKIM,KTÓRZY POMOGLI MI W OPUSZCZENIU SCHRONISKA PRZEZ TE DWIE MALIZNY,BARDZO DZIĘKUJĘ!!!   :) 

 

Powodzenia dziewczynki...

 

 

Mam jeszcze niespodziankę. :) 

Dzięki Kropce wiemy jak wygląda teraz nasza mała Lula teraz Luna,siostrzyczka małej Mamby:

 

 

d3756480ba842ae95065ac0dc2fac101,10,19,0

 

Jak podaje Kropka,malutka jest oczkiem w głowie swojej pani.Jej opiekunka obiecała Kropce zdjęcia Luny...a my już nie możemy się doczekać  :)   :)   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...