Jump to content
Dogomania

Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!


Ayam1980

Recommended Posts

Dobrze sie kreci :Cool!: a ja mam jeszcze jedna dobra wiadomosc od Murki: Kaktus ma zapewniony boks wewnetrzny wiec bedzie mu cieplutko, Murko, wielkie dzieki :Rose:

Z kastracja nie bedzie problemu, zalatwimy w hoteliku - Murka ma stalego weta.

Teraz niech sie znajdzie szybko super DS albo niech juz bedzie po Nowym Roku :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Konfirm. Niestety wydarzenia na FB mają to do siebie, że jak za często je urządzasz i zapraszasz ciągle znajomych, to przestaje to mieć moc. Wydarzenie Fridy było pierwszym, jakie w życiu utworzyłam. No i odzew był całkiem spory. Myślę niestety, że z każdym kolejnym wydarzeniem ludziom to powszednieje :(

 

No ale trzeba próbować.

Link to comment
Share on other sites

Dla tych, co nie facebookowi :)

 

Kochani - sprawa Kaktusa nabiera tempa. Ale to jakiego!!!!! Sznaucery do Adopcji udostępniły nam swoje konto do rozliczeń wpłat i wydatków Kaktusa za co im bardzo, bardzo dziękujemy
Wpłaty prosimy kierować na:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA
ul. Kawęczynska 16 lok 42a
03-772 Warszawa
68 2030 0045 1110 0000 0255 8420

w tytule wpłaty: "darowizna Kaktus"

Dane do przelewów zagranicznych:
SWIFT: GOPZPLPW
IBAN: PL68 2030 0045 1110 0000 0255 8420

 

Link to comment
Share on other sites

dusje post 17 będę wpisywać rozliczenie. Kontakt z modem jest podobno trudny, więc szkoda czasu. Proponowałabym sobie darować i tak to zorganizować. Nr konta zorganizowała dziewczyna, która prowadzi stronę Psy z Radys - uzgodnię z nią szczegóły przesyłania rozliczeń.

 

Teraz najważniejszy jest transport. Kaktus już mógłby być w hotelu. Potrzeba chętnego do przewiezienia Kaktusa z Radys do hotelu.

 

EDIT: czyli kwestia wpisywania rozliczeń nieaktualna. Malawaszka będzie je podawać tutaj również :)

Link to comment
Share on other sites

O matenko! malawaszko,nie skojarzylam Ciebie z kontem fundacji Viva :oops: No to wszystko cacy.Fajnie ze tu jestes :bigcool:

Florentyna, pewnie ze byloby fajnie gdyby Kaktus dojechal do Murki jeszcze przed swietami.

Gdybym byla w PL, to pojechalabym po niego nawet jutro. Moze jednak ktos da rade, bylam na transportowym ale nie widze nic w potrzebnym kierunku. Moze by pati-c zapytac? No i jest jeszcze Guciek -obiezyswiat/ka/

 

EDIT: wlasnie przeczytalam na wydarzeniu ze w sobote pani Malgorzata Hrynowiecka moglaby zabrac Kaktusa z Olsztyna do W-wy.

Link to comment
Share on other sites

TZ mógłby pojechać za zwrotem kosztów, tylko nie wiem czy da radę do samych Radys (od nas to ponad 400 km w jedną stronę) - teraz jest u psiaków, jak wróci to z nim ustalę. 

 

Czy psiaki w Radysach są odrobaczane? Bardzo ważne dla nas jest, żeby psiak był odrobaczony przed przyjazdem do nas. 

Link to comment
Share on other sites

I jak z transportem? Jest szansa? Bo w przypadku psa ze schroniska, w Bla Bla Car(jak napisano na fb) - nie wierzę :(. Kto woził psa ze schronu, wie dlaczego.....

Ayam, może zadzwoń i spytaj o to odrobaczanie? - z Tobą, będą inaczej rozmawiać. I koniecznie, zapytaj, czym odrobaczają  - to warto wiedzieć.

 Czekam na wieści i hasło, że już wpłacamy :)

Link to comment
Share on other sites

TZ mógłby pojechać za zwrotem kosztów, tylko nie wiem czy da radę do samych Radys (od nas to ponad 400 km w jedną stronę) - teraz jest u psiaków, jak wróci to z nim ustalę. 

 

Czy psiaki w Radysach są odrobaczane? Bardzo ważne dla nas jest, żeby psiak był odrobaczony przed przyjazdem do nas. 

 

Trzeba mu od razu podać tabletkę na odrobaczenie, zaraz po przejęciu. Ja tak zrobiłam z Sawanną i Werą.... niestety, są tylkoz aszczepione przeciwko wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u Kaktusa, cieszę się, że chłopak ma szansę już niedługo opuścić Radysy.

 

Trzeba mu od razu podać tabletkę na odrobaczenie, zaraz po przejęciu. Ja tak zrobiłam z Sawanną i Werą.... niestety, są tylkoz aszczepione przeciwko wściekliźnie.

 

A Pepitka ma na tym zaświadczeniu o szczepieniu również wklejkę szczepienia na wirusówki. Inne psy nie? Ciekawe w takim razie od czego to zależy :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...