Jump to content
Dogomania

Chudy szuka domu !


Tyrande

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka psiak wydaje się rozrabiaką-świadczą o tym: ślad po złamanym ognie, "postawa przywódcy", donośny głos. Takie wrażenie potęguje jeszcze bardziej obroża z ćwiekami i  nieco mniej oficjalna ksywka nadana mu przez wolontariuszy- "Killer". Jednak przy bliższym poznaniu można dostrzec także jego atuty: na spacerze jest świetnym kompanem, bardzo ładnie chodzi przy nodze, jest żywiołowy, ciekawy wszystkiego co dookoła niego, (szczególnie jeśli są to parówki  :)),  uwielbia się bawić, biegać za zabawkami. Uczy się aportowania - na razie to wolontariusze biegają za nim, ale w przyszłości może się to zmienić, szczególnie jeśli uwzględni się fakt że obecnie jest w trakcie szkolenia. Dotychczas udało się wypracować: umiejętność koncentracji uwagi na człowieku, opanowanie komend : siad, waruj, zostań, łapa (w toku nauka komendy : "ósemka"). W stosunku do ludzi - przylepa, w odniesieniu do innych psów - zaczepa. Jego "konfliktowa" postawa w stosunkach "międzypsich", wymaga pracy (także ze strony przyszłego właściciela) widać jednak, że wraz z jego postępami czynionymi podczas szkolenia jest to do wypracowania.

 

Telefon kontaktowy do opiekuna: 662-337-366

 

 

 

[attachment=7399:100_2540.JPG]

 

[attachment=7400:100_2527.JPG]

Link to comment
Share on other sites

Hej,   :gent:, powyżej poprawiona wersja. Dzięki za uwagi, wszystkie uwzględniłam. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej. Jakby co, to ten dopisek o "Killerze" też mogę wykreślić, gdyby mogło to  wypłynąć negatywnie na "wizerunek" mojego podopiecznego ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam wszystkich, w końcu udało mi się ogarnąć dogomanie, od jakiegoś czasu zajmuję się Chudym i czas najwyższy chłopaka posłać do domu, bo niedługo stuknie  mu już półtora roku w schronisku :(

 

Maciaszku, dziękuje za zmianę opisu na stronkach, proszę jeszcze o dodanie, że Chudy został wykastrowany i o nowe zdjecie, na to poniżej:

DSC_9850.JPG

 

A tutaj zdjęcia z ostatniego spacerku:

DSC_9851.JPG

DSC_9855.JPG

DSC_9861.JPG

 

 

I oczywiście dziś ruszamy na nowo z ogłaszaniem chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...