Jump to content
Dogomania

Niania dla psów w TVP i inne programy telewizyjne


fruttella

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Meritt']Kiedyś był jeszcze taki długi program na TVP 3 o psach, hodowli, i wogóle:)[/quote]
hmm.. nie przypominam sobie :hmmmm:

Za to było kiedyś coś takiego "Animals" czy jakoś tak... Raz tylko oglądałam i mówili coś o schroniskach... ale to dawno było... już nie pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

Zapowiada sie ciekawie, a co z tego wyniknie dowiemy sie w pazdzierniku.

Pare lat temu był na TVP2 świetny 'serial' o psach "Psy pracujące". Każdy odcinek był poświęcony jakiemuś 'zawodowi' psiemu, np. psy policyjne, psy pasterskie, dogoterapeuci itp. Nawet kilka odcinków nagrałam, musze tego poszukać na kasetach. Powinni to powtórzyć!

Link to comment
Share on other sites

Dołączę się do głosów, że będzie wspaniale, jeżeli będzie to porządny program i o porządnej porze. Naszemu społeczeństwu mądre programy o psach są szalenie potrzebne...

Więc czekam z niecierpliwością... jeżeli będzie tylko możliwość napewno będę oglądać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Zapowiada sie ciekawie, a co z tego wyniknie dowiemy sie w pazdzierniku.

Pare lat temu był na TVP2 świetny 'serial' o psach "Psy pracujące". Każdy odcinek był poświęcony jakiemuś 'zawodowi' psiemu, np. psy policyjne, psy pasterskie, dogoterapeuci itp. Nawet kilka odcinków nagrałam, musze tego poszukać na kasetach. Powinni to powtórzyć![/QUOTE]
chyba kiedys to widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']a psie serce kto oglada z was ??[/quote]

a co to jest?
wydaje mi się, że był kiedyś taki serial, na publicznej tv, ale mogę się mylić...

aktualnie nie oglądam nic o psach - posiadam tylko tvp, tvn i polsat... :diabloti: więc moje możliwości są mocno zawężone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']wiec tak dzis jak ogladałam to na samym początku pisało ,że odcinek zawiera sceny drastyczne i tak było jak to ogladałam to mi sie płakac chciało[/quote]
Nie "pisało", tylko "było napisane":diabloti:

Policję dla zwierząt zewsząd (Detroit, Miami, Floryda, Phoenix...) kiedyś oglądałam prawie codziennie, obecnie bardzo mało czasu spędzam przed TV (chyba, że włączam sobie film na DVD po angielsku - moja nowa pasja:eviltong:).

"Psie serce" parę razy widziałam ileś lat temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']Czemu ci sie nie podobał serial fajny[/quote]

Zanim mnie mod pogoni :evil_lol: powiem tylko, że odcinek był o suczce ON, która była co rano wypuszczana przez panią na dwór na spacerek bez opieki i która znajdowała rarytasy na śmietniku. Jak dla mnie - za dużo szczęścia na raz :angryy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor'][B][COLOR=DarkGreen]Proszę nie robić[/COLOR][/B] :offtopic: [B][COLOR=DarkGreen]tylko trzymać się tematu wątku "Niania ..." [/COLOR][/B]
[COLOR=DarkGreen][B]Mod[/B][/COLOR][/quote]
Matko, przecież nie gadamy tutaj o pogodzie! :diabloti:

Na początku rozmawialiśmy o programie, który ma zostać wyemitowany, wypisywaliśmy nasze oczekiwania wobec programu, a potem dyskusja troszkę zeszła na psie programy, które są/były emitowane, a których w polskiej telewizji jest niewiele. Naprawdę, proszę, nie przesadzajmy! Tak jak mówiłam, psich programów jest mało, więc czemu nie możemy do nich nawiązywać?


[quote name='Mokka']Zanim mnie mod pogoni :evil_lol: powiem tylko, że odcinek był o suczce ON, która była co rano wypuszczana przez panią na dwór na spacerek bez opieki i która znajdowała rarytasy na śmietniku. Jak dla mnie - za dużo szczęścia na raz :angryy: [/QUOTE]
Ja tego nie widziałam, oglądałam tylko chyba jakąś pierwszą serię, gdzie były same goldeny. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Matko, przecież nie gadamy tutaj o pogodzie! :diabloti:

Na początku rozmawialiśmy o programie, który ma zostać wyemitowany, wypisywaliśmy nasze oczekiwania wobec programu, [B][COLOR=Green]a potem dyskusja troszkę zeszła na psie programy[/COLOR][/B], które są/były emitowane, a których w polskiej telewizji jest niewiele. [COLOR=Green]Naprawdę, proszę, nie przesadzajmy![/COLOR] Tak jak mówiłam, psich programów jest mało, więc czemu nie możemy do nich nawiązywać?
[/quote]

[B][COLOR=Green]Na temat programów w TV o psach, możesz pisać w dziale Czytelnia topik TV&Radio, nie widzę powodu, aby i tu dublować te tematy.
Albo po prostu tam przeniosę ten temat!
Mod


EDIT:
Temat już przeniesiony do odpowiedniego działu!!!


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...