Jump to content
Dogomania

Błędowskie bezdomniaki proszą o dom


Florentyna

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dawno mnie tu nie było, ale od czasu jak zaczęłam nową pracę w marcu, nie mam kiedy nawet do Błędowa podjechać. Chciałabym wrócić do czynnego wolontariatu, ale jeszcze kilka chwil potrzebuję, zęby wszystko ogaarnąć.
Dziś dostałam zdjęcia Fridy :) Pamiętacie Fridę?

Oto wieści i zdjęcia pięknoty. Naprawdę piękna sunia.
"Hej, u Fridki wszystko w porzadku wlasnie opiekuje sie nia moja mama, bo ja wylecialam na tydzien do Francji. Ale tak to wszystko okej, jest przekochana, tuli sie bardzo do mnie. Niestety musze z nia chodzic w kagancu (blok, winda, okolice kolo bloku), bo wariatka uparla sie na male psy (yorki, pudle) i probuje dziabnac jak na nia szczekaja. Zdrowie dopisuje, takze jest dobrze "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wybrać dziś do Błędowa. Poznałam wspaniałą sunię ON. W Fundacji nazwaną ją Wanilka. Bardzo przestraszona, spolegliwa, boi się ludzi. Wytresowana, reaguje na każdy ruch, gest, słowo. Wystarczy zatrzymać się na spacerze, a ona już czołga się w stronę człowieka (widać to na pierwszym zdjęciu). Widok bardzo smutny. Ktoś musiał się bardzo "postarać", aby tak sponiewierać psa. Przyjechała z Kotlisk...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...