Jump to content
Dogomania

EMPIK W NOWYM DOMU :))))


maciaszek

Recommended Posts

Trzymam kciuki za jego słuch!

 

Skutecznie trzymałaś ;)

Dzisiaj Empik był u pani weterynarz i orzekła ona, po zaglądnięciu w kanały słuchowe oraz po kilku próbach dźwiękowych, że maluch słyszy! Ufffff....

Mam nadzieję, że nie będzie nam już Empisław wywijał numerów i słuchu tracił ;)

 

fakturkę zapłaciłam, mizianki dla Empika

 

Dziękuję i melduję, że wpłata dotarła!

 

Jaka cudna łapinka :) chyba ma z cały 1 centymetr ;)

 

Teraz juz może nawet i więcej ;)

Empik był dzisiaj ważony - waży 1,5 kilograma :D

 

Ale z niego będzie śliczny psiak!

 

No właśnie cały czas się zastanawiamy co z niego wyrośnie.

Siotra i siostrzeniec mają koncepcję, że miniaturowy mastif tybetański :D

 

 

Myslę, że powoli możemy się zabierać za ogłaszanie malca.

Muszę pomysleć nad testem do ogłoszeń.

I umówić go na sesję zdjęciową ;)

 

Ok. 7 stycznia pierwsze szczepienie. Trzy tygodnie później drugie.

Wetka mówi, że wychodzić będzie mógł dopiero po drugim. Jak myślicie lepiej dać go do adopcji po tym drugim szczepieniu czy jeszcze przed?!

Zastanawiam się...

 

 

W budzie z psem rezydentem.

 

P1090392.JPG

 

P1090404.JPG

 

P1090416.JPG

Link to comment
Share on other sites

Melduję też, że wpłynęła kolejna wpłata. Zaktualizowałam pierwszy post. Empik ma teraz: 968,96 zł.

 

I jeszcze takie info: zostało mleko dla szczeniąt, którego maluch zjadł niewiele. Puszka otwarta, szkoda żeby się zmarnowało. Nie znacie jakiegos psiaka w potrzebie, któremu by się przydało?

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści! :) Empik już tyle przeszedł, że w końcu zła passa musiała minąć.

Ja też dałabym go do adopcji dopiero po drugim szczepieniu. To jest maluch po przejściach, lepiej go jeszcze poobserwować. Przez ten czas można już szukać domu z zaznaczeniem, że zostanie wydany do adopcji nie wcześniej niż pod koniec stycznia.

Link to comment
Share on other sites

Cudny jest! Naprawdę! Do schrupania ;)

 

Wczoraj wdrapał mi się (wzięty na ręce) na głowę, żeby dorwać pompon mojej czapki. Zestawiony na podłogę, pohasał trochę po mieszkaniu, po czym wrócił, usiadł przede mną i zaczął biadolić. Żeby na rączki go wziąć. Bo z rączek bliżej do pompona ;)

 

Wczoraj został też zważony. Waży 1,7 kg.

Sierśc ma nadal puchatą. Zastanawiamy się czy taka mu zostanie czy się zmieni. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii? Miał ktoś szczeniaka o takim gęstym ipuchatym futerku i wie co z niego wyrosło?!

Link to comment
Share on other sites

ten szczeniak, który został później uśpiony w schronisku - Bazylek też miał takie puchate futerko, był bardziej puchaty niż reszta rodzeństwa, jak byłam u niego na wizycie poadopcyjnej - miał tak około 5 miesięcy to miał sierść nieco dłuższą niz jego zupełnie gładkie rodzeństwo, ale szału nie było żeby np. miał długi włos jak np. jamnik długowłosy. Puchate włosy mu wyszły jedynie sierść miała około paru cm długości. jak znajdę jakieś zdjęcia to wkleję, ale na dogo starsze wątki są zlikwidowane z na FB nie umiem znaleźć zdjęć. Empik ma zdecydowanie bardziej puchate futerko, może coś w rodzaju szpica???

bazyl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie dwa dni na dogo, ale już jestem i melduję, że Empik ma się doskonale.

Rośnie zdrowo, hasa po mieszkaniu, zaczepia do zabawy, ładnie się socjalizuje z psem i z dziećmi, potrafi zostawać sam w domu. Reaguje na imię i przybiega zawołany.

Waży 1,85 kg.

:)

 

empik6.JPG

 

empik5.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...