Jump to content
Dogomania

Wolfsblut premium czy super premium ?


Kozanka

Recommended Posts

Jeżeli gdzieś był poruszany ten temat to z góry przepraszam, ale nie znalazłam.

Mam dwa psy jeden je Canagan, ale kupiłam worek large breed i drugi młodszy i mniejszy miał problem z chrupkami ( nie za bardzo chciał jeść). Znajoma karmi szczeniaka Wolfsblutem i dała mi sporo na próbę, Młody oszalał, kupy ok itd, ale zamówiłam worek i napisane na nim, że to karma Premium a wszyscy dystrybutorzy na stronach napisali, że Super Premium. Na stronie producenta też jest, że Premium. Czym łopatologicznie różni się karma super premium od premium, nie chciałabym aby różniły się pochodzeniem mięsa albo jego jakością. Z góry dziękuję za oświecenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak naprawdę niczym się nie różnią, nie ma ścisłego określenia na nazewnictwo karm. Wyczytałam, że karma powyżej 20% mięsa to karma Premium. Producenci nazwy sami sobie dobierają. Trzeba czytać uważnie skład karmy i porównać go, która karma jest lepsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czy Wolfsblut to Premium czy Super Premium nie jest kompletnie istotne. Jest to po prostu karma świetnej jakości i to właśnie ma największe znaczenie.Zachęcam do uważnego czytania składów, a zwłaszcza porównywania ze składami karm innych producentów.Jak dla nas jest bezkonkurencyjna i właśnie dlatego sprzedajemy własnie ją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...