Jump to content
Dogomania

Kajtusia - wyrzucona, bojąca się człowieka w ciąży... pilnie potrzbny DT!


Chandra

Recommended Posts

Suczka zjawiła się w okolicy w lipcu, ludzie którzy ją dokarmiali to starsi Państwo, którzy mają tu działkę letniskową. Przez 2 misiące opiekowali się sunia i próbowli ją oswoich jednak bez skutecznie, jedynie to co udało się osiągnąć to to , że z lasu przeprowadzaiła się na ich działkę, gdzie ma prowizoryczną budę, wodę i jedzenie. Ludzie we wrześniu wracali do Warszawy i poprosili mnie o pomoc w złapaniu psa. Niestety pomimo 2 prób z sendalinem nie dałam rady jej złapać Od tamtego czasu regularnie 2 razy dziennie jeżdżę do nie, żeby ją nakarmić, bardzo się cieszy na mój widok, ale mimo to nie podchodzi.

 

 

Pojawiła się cieczka i ok 15 listopada mała została pokryta przez okoliczne psiaki. W końcu sunię udało się złapać jednemu z rolników. Zamknęłam ja do kojca, ale po jednym dniu, uciekła rozplatając siatkę i wróciła na swoją "działkę" Gdy była w kojcu w mojej obecnosci wcale nie wychodziała z budy, nie wykazywała agresji ale każda próba dotyku wywoływała u niej przerażenie

Suczka jest młoda, nieduża wazy ok 10kg, moim zdaniem ma tak ok roku, w dobrej kondycji fizycznej. Podporżądkowuje się innym psiakom.

My podlegamy pod Kotliska (Kutno) więc schronisko nie wchodzi w grę

Pilnie potrzebuje domu tymczasowego,który będzie gotowy odbudować zaufanie Kajtusi do człowieka.

Ania 605-965-955

 

Niestety mam problem z dodaniem zdjęć, ale postaram się jak najszybciej to nadrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...