Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

[quote name='argo'][quote name='PIKA'] [b]A do czego ten program?[/b] :oops:[/quote]
:o :o :o :o
Nie wiesz ?
Do tworzenia ... różnych :lol:
[quote]Tylko ciiiicho, 3D Studio MAX.
[/quote]
:roll:[/quote]
Ja tez kcem robic takie rózne :motz: (cokolwiek to jest :niewiem:)
:wink:

[b]Zachraniarka[/b] Witaj :bigok: I napisz coś o swoim piesku :lol:
:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='argo'][quote name='PIKA do Zachraniarki']

[b]Zachraniarka[/b] Witaj :bigok: I napisz coś o swoim piesku :lol:
:lol: :lol:[/quote]
Ja bym o Hugo mógł powiedzieć wiele :D , ale [b]Zachraniarka [/b]wie więcej. :wink:[/quote]

argo a skąd Ty znasz mojego psa? :o :wink: :lol:

Co do mojego pieska to nazywa się Hugo i jest oczywiście biszkoptowym labradorkiem. Ma 7 lat i jest bardzo kochany :D
Huguś jak przyjechał do mnie to był taaaki malutki, a teraz jest taaaki duży. Bardzo lubi biegać, choc ogólnie czasem jest trochę leniwy. Mam pytanie: czy Wasze labradorki też tak lubią innych ludzi? Bo Hugo strasznie lubi i strasznie ciągnie do każdego, czy jest możliwe by labrador był trochę groźniejszy? Bo to chyba nie jest normalne by pies się łasił do obcych ludzi :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zachraniarka']argo a skąd Ty znasz mojego psa? :o :wink: :lol: [/quote]
:lol: 8) :lol: :wink:

[quote name='Zachraniarka']czy Wasze labradorki tez tak lubią innych ludzi? Bo Hugo strasznie lubi i ciągnie do każdego.
... czy jest możliwe by labrador był trochę groźniejszy ...[/quote]
[b]Zapomniałaś, :o jak w czasie pewnego spaceru Twój lab pogonił tego, nooo...[/b] 8)
:wink: :lol: :lol:
A podczas dzisiejszego spaceru w lesie co i rusz trafiał się ktoś z psiurem na smyczy, i w ramch zwykłej :lol: grzeczności musiałem TEŻ to robić 8)
:)
Inaczej wręcz nie wypadało. :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
Witam serdecznie! :D
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie do Waszego grona. Czytam Was od dawna, właściwie od początku, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej się odezwać :oops: Tym razem się przełamałam i już teraz wiem, że było warto. Postaram się jak najszybciej wrzucić jakieś zdjęcia, tylko nie wiem jeszcze jak- HELP! OK kończę, ale niedługo znów napiszę, w ogóle będę teraz pisać często bo jesteście tacy fajni!! Pozdrawiam wszystkich!!

:wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:[/quote]

Witaj!
Gdybys potrzebowala jakiejs pomocy przy zdjatkach, to sluze pomoca!

:rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa: :rainbow1: :rainbowa:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
Co do mojego pieska to nazywa się Hugo i jest oczywiście biszkoptowym labradorkiem. Ma 7 lat i jest bardzo kochany :D
Huguś jak przyjechał do mnie to był taaaki malutki, a teraz jest taaaki duży. Bardzo lubi biegać, choc ogólnie czasem jest trochę leniwy. Mam pytanie: czy Wasze labradorki też tak lubią innych ludzi? Bo Hugo strasznie lubi i strasznie ciągnie do każdego, czy jest możliwe by labrador był trochę groźniejszy? Bo to chyba nie jest normalne by pies się łasił do obcych ludzi :roflt:[/quote]

To wspaniale!
Droga Zachraniarko na tej liscie wielokrotnie sie przewijal temat charakteru retrieverow, nawet powstal stosowny watek (nie, zebym Cie splawiala i odsylala gdzies po innych watkach, ale wiesz, jak tutaj [b]off[/b]icjalnie jest laba od labow i zaraz niektorzy, ze nie bede wskazywala k[b]off[/b]anego Argo palcem, bo nie ladnie, marudza, ze na [b]off[/b]ie trzeba [b]off[/b]owac [b]off[/b]course, inaczej jestes [b]off[/b]uknieta przez [b]off[/b]cokrajowcow p[b]o ff[/b]akcie nie pr[b]off[/b]esjonalnej k[b]off[/b]espondencji na temat).
Co do "ciagniecia do kazdego", to proponuje metode klikera, dzieki ktorej nauczysz Hugusia "luznego chodzenia do kazdego".
Co do "grozniejszy", to mozesz kupic psu ciemne okulary. Bedzie w nich budzil fizyczny respekt:


[img]http://www.fuw.edu.pl/~pytel/Samba_sikoreczka.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argo']Zapomniałaś, :o jak w czasie pewnego spaceru Twój lab pogonił tego, nooo... 8)
:wink: :lol: :lol: [/quote]

A ostatnio pogonił stado dzików :evil:
Myślałam, że go zamorduję!! Oczywiście nie obyło się bez szarży ułańskich ku uciesze mojego głupola, który wtedy zmykał z dziką frajdą. Wkońcu skończy się, że jakaś świnia ugryzie go w tyłek lub przetrąci kręgosłup.. Ale już milknę po tym co napisała Samba..

[quote name='Samba']Droga Zachraniarko na tej liscie wielokrotnie sie przewijal temat charakteru retrieverow, nawet powstal stosowny watek (nie, zebym Cie splawiala i odsylala gdzies po innych watkach, ale wiesz, jak tutaj officjalnie jest laba od labow i zaraz niektorzy, ze nie bede wskazywala koffanego Argo palcem, bo nie ladnie, marudza, ze na offie trzeba offowac offcourse, inaczej jestes offuknieta przez offcokrajowcow po ffakcie nie proffesjonalnej koffespondencji na temat).[/quote]

Przepraszam za zamieszanie, ale jeszcze sie zbytnio nie orientuje w tym forum. Ale już bięgnę czytać inne wątki. Mam nadzieje, że nie rozgniewałam moda tak tu mieszając :P

[quote name='Samba']Gdybys potrzebowala jakiejs pomocy przy zdjatkach, to sluze pomoca! [/quote]

Dzięki!! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po jakimś czasie nieobecności ;)
Z samego rana pytanie :) Moje suczysko wczoraj na spacerku wyrwało sobie ( dosłownie ) paznokieć ! Tak kopała że wyrwała- dodam ze 2 dni temu miała go obcinanego :)
I teraz moje pytanko... czy ten pazur jej odrośnie ? mam namysli ten całkowicie z boku. Cóz teraz się śmiejemy ze mamy w domu inwalede trzeciego stopnia z jedna niewiadomą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samba'][quote name='Arga']Ale co ja się będe przejmowac pazurem- po pierwszej cieczce czeka na sterylka i umieram ze strachu już teraz :)[/quote]

A czemu czekacie do pierwszej cieczki? Mozna psice wysterylizowac przed.[/quote]
[b]Samba[/b]
Arga :D
Popatrz , jak skonczyla sie rekonwalescencja Saby.
Ciezko tak, jak inni, bedziesz przezywala moment podjecia decyzji, sama operacje a potem rekonwalescencje.
Ale :D
Popatrz czym, i jak :D zakonczylo sie to u Piki.
Nooo. Nie umieraj ze strachu juz teraz. Zobaczysz :D , bedzie OK!eowo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arga']A tak w ogóle to "wilcze pazury" się usuwa tak ? [/quote]
Wilcze pazury to piąte "palce z pazurkami" na [b]tylnych[/b] łapach - laby ich nie mają.
Te piąte pazurki z przodu to poprostu pazurki. Czytałam gdzieś że niektórzy hodowcy usuwają je jak szczeniaczki są malutkie ponieważ tak naprawdę te pazurki nie są psu do niczego potrzebne a wrecz odwrotnie - potrafią przysporzyć kłopotów np. kiedy piesek oc coś takim pazurkiem zahaczy jak w Waszym przypadku.
Ps. To akurat nie byli hodowcy labków tylko jakiejś małej rasy (nie pamiętam jakiej)

Link to comment
Share on other sites

No Arga sobie sama usuneła- nawet nie poczula że straciła pazur tylko oczywiscie ja zzieleniałam jak zobaczyłam krew na łapie ale szybko doszłam do siebie i zajełam się pazurkiem a potem do weta :)
Ale było mineło :)
Najbardziej dziwią się hodowcy- bo Arga jest najbardziej pechowym psiakiem. Jak nie rozcięta łapa, to angina a teraz jeszcze kłopoty z oczkami- jakieś uczulenie bo badania wykazały że oczka są zdrowe :)
A ja sie smieje że Arga to studnia bez dna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...