Jump to content
Dogomania

Zabrze- znaleziony mały, czarny- podpalany! MA DOM


coztego

Recommended Posts

Wsiadł do autobusu linii 156 z Zabrza do Gliwic na przystanku przy ul. Tatarkiewicza. Mały czarny-podpalany pies, ze smiesznymi, sterczącymi uszkami.
Piesek jest szczuplutki, na oko ok. 1-2 lat, ma chorą skórę na brzuchu - koło siusiaka ma jakieś ranki.

W związku z tym, że nie chciał wysiąść z autobusu i dojechał aż do Gliwic, wzięłam go do siebie do pracy. Popołudniu będę musiała odwieźć go do schroniska w Zabrzu - Biskupicach. :roll:

Później spróbuję zrobić mu jakieś zdjęcia.

Jeśli ktoś mógłby go wziąć na tymczas- mile widziany

Link to comment
Share on other sites

Na razie pies jest u mnie, bronię się jak mogę przed odwiezieniem go do schronu, są wakacje, do schronu na pewno trafia teraz mnóstwo psów...
Ale nie może zostać u mnie w domu sam z moją zwierzyną, a ja musze iść jutro do pracy. Kota zestresowana siedzi pod szafą i fuka, a na moją sukę powarkuje mały smrodek, choć zasadniczo jest bardzo grzeczny. Łazi za mną krok w krok, śpi tuż przy mnie, no i jak się pozbyć takiego psa :(

Oplakatowałam całą okolicę, ale jakoś nie mam zbyt wielkiej nadziei, że ktoś się odezwie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła spokojnie, tylko Maciek się strasznie drapie, wczoraj został odpchlony, jutro będziemy u weta to może weźmiemy się za leczenie skóry...

Ten pies jest niesamowity, bardzo kontaktowy i świetnie zsocjalizowany. Dobrze dogaduje się z psami, kota się trochę boi (ja mu się nie dziwię kot ciągle na niego prycha i fuka), jest spokojny, nie pytany nie zabiera głosu, leży spokojnie koło swojego opiekuna i czeka na rozkazy 8)
W stosunku do dzieci też wygląda przyjźnie.
Jeśli nie odezwie się prawowity właściciel, to będzie trzeba szukać mu domu, a może iść chyba do każdego, nie widzę żadnych przeciwskazań...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']blagam ,nie oddaj pieska do schroniska.Juz zaznal u Ciebie prawdziwego domu,i mialby znowu trafic do wiezienia:placz:[/QUOTE]
No co Ty? Teraz już za późno na schronisko, ten pies świata poza mną nie widzi, miałabym go tak zawieść? :p

[quote name='rita60'][B]coztego[/B] jakie sa dzisiaj relacje 2xM czyli Maciek i Malizna:roll:[/QUOTE]
Szykuje się sielanka :cool3: Malizna prawie przestała fukać, choć wciąż trzyma dystans, a Maciek przestaje warczeć i poszczekiwać, czasem ma napady gonienia kota :p Ale już dzisiaj parę razy zdarzyło im się leżeć w odległości 2 metrów od siebie :cool1:

Wzięliśmy się dzisiaj za leczenie, skóra została zeskrobana, po weekendzie wyniki. Póki co leczymy stan zapalny siusiaka, okazało się, że pod napletkiem ma pełno ropy, pewnie dlatego ciągle się lizał, gryzł i drapał po brzuchu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Maciek wczoraj pierwszy raz został sam z Kreską i kotem na cały dzień. Początkowo szczekał, ale na szczęście szybko sie uspokoił i dzielnie znosił brak ludzkiego towarzystwa. Więc wbrew moim obawom, może zostawać sam w domu.

Jego zdolności do sportu przejawiły się wczoraj tak, że wskoczył na biurko i wyżarł zawartość kociej miski - akrobata pieroński 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...