Jump to content
Dogomania

Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)


anica

Recommended Posts

Uwaga!!!!!  proszę kto może niech jeszcze wyśle mejla to naprawdę tylko ... minuta! a może uratowane , życie?! 

Doświadczenia na zwierzętach! więcej na wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-31

 

Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp.

 

Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz.

 

Mam większą listę adresatów:

 

[email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

 

 

Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania:

"Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych!

Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce.

Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami.

Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć.

Z poważaniem,"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

c07ww0.gifWczoraj nasza iskiereczka wub.gifskończyła pięć miesięcy

ale w biegu, nawet tego nie zauważyłalol.gif

cb650c3790b406b5med.jpg..

Bardziej chyba pasuje... w pocisk!  tak mówi moja siostra -bulit cwaniak.gif

e0e091d64c49d9dbmed.jpg

Naprawdę nie nadążam za nią!... ale wystarczy że na nią spojrzę... i jestem szczęśliwa206.gif

dd9d4c22f5855e68med.jpg

Sama radość!!!... patrzeniawub.gif

eb5dbd42be8fcebfmed.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aniu:)  i masz rację!!!!  to jest mój odstresowywacz18.gif z każdym dniem... jakby zakochuję się coraz bardziej! może właściwiej byłoby napisać... zakochujemy się coraz bardziej, bo sunia skradła serca nam obojgu, mi i TZ również, nie wiadomo komu ,bardziej!  pomimo że szaleje nieraz tak, że nie może "zakrętu wyrobić" to ,tak naprawdę nie narobiła specjalnie szkód w mieszkaniu! wiadomo że energii ma w sobie całą moc i trzeba się z nią bawić np rzucanie piłeczki! żeby miała swoją ilość ruchu ale są też takie zabaweczki że może całą godzinę się tym zajmować, fajna jest kula,smakula! albo... butelka po litrowej fancie! ...to co ona z nią wyrabia, huk i hałas jest taki ,że sąsiad się pytał czy remont robimy?biggrin.gif  cały czas też pracujemy nad socjalizacją naszej Taksuni bo dzikuska jest z niej bardzo! ...w domciu sunia ,widać że żyje na całego! .. ale niestety po wyjściu na podwórko, boi się wszystkiego! ogonek podkulony, przycupnięta do ziemi, ucieka od ludzi i psów! ... szybko sioo i do domciu chce wracać!  pomalutku wychodzimy z nią na spacerki takie 5-10minut, żeby się oswoiła ... z tą całą cywilizacją!

Link to comment
Share on other sites

Odpadłam przy zdjęciu śpiącej Taksy z języczkiem na wierzchu :D

... zauważyłam że często tak śpi, uwieeeeeeelbiam przyglądać się:)

Ja też, rozkoszna jest.Jeszcze tylko smoczek w dziobie potrzebny i będzie całkowity odjazd.

Ciocia Pokere055.gif  jak miło, Witamy serdeczniebiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewuś i sercem witamy i buziolki przesyłamy12.gif..  Ty jesteś jak nasza Berni, takim dobrym duszkiem dogo!  nie wyobrażam sobie dnia na dogo, bez Ciebie ,twoich słodkich obrazeczków, na tym ciężkim i pełnym dramatów portalu, jesteś promyczkiem słoneczka Ewuś :)

 

... a dzisiaj się zmartwiłam bo nie wiem poco zajrzałam Taksuni w pycholek a tutaj w dwóch miejscach po dwa zęby:(  te górne kły.. wygląda że mleczne nie wypadły a te stałe już zaczęły rosnąć, gorzej bo nawet te mleczne się nie ruszają!  jutro dzwonię do p doktor!

Link to comment
Share on other sites

Dzwon ciociu dzwon i pojdzcie do lekarza , niecha obejrzy pycholinke

  na kazdenkim kroku

 myslimy i nosimy i pielęgnujemy

 nasze skarbenki

 i jak choćby jakas malenka  dolegliwości , to czlek już caly  zamyslony

 zamodlony

 czeka jutra

 a nasza to przecież nic a nic zrobić, zajrzeć , zbadac ,.... nic anic nie wolno , boc od razu umiera ze strachu

 ale  musimy często bywac u doktorow , boc starszosci nadeszla

 badania co kilka tygodni

 ciociu Aniu ....hihiiii

alem się teraz chociaż posmiala

    ...toc ja  się uradowalalm ,ze tak piszesz Aniu

 ze słoneczko

 ...a tu zamiast słoneczka , toc ja rano widze w lustrze jakiegoś  chrowanca szalonego ...hihi...

 a wielu tylko patrzy , jak tu dokopać temu ,,słoneczku ,, ech ..

 dobranocun

 idzcie koniecznie z zabkami

 nas czeka na wiosne koszmar znow ...o matko jedyno

 spokojnej nocunki serdunka

 

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, to żeś szalona to tylko smaku dodaje!  jak nudno byłoby bez tego szaleństwa, kochana! nie zmieniaj się :)  nigdy!

aaa... i chorować nie wolno!  plisss...:)

 

p doktor powiedziała żeby na razie Taksuni dawać kości do gryzienia np surowe cielęce takie duże jak gicz? i za parę dni zobaczymy ?!  bo jak się nie zaczną ruszać, to trzeba będzie chirurgicznie usuwać ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...