Jump to content
Dogomania

Energiczny, nieduży Ori szuka na CITO DT/PDT/DS


kcd

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bo my tu nie chciałyśmy zapeszać... Ewu wyciągnęła spod ziemi najlepszy możliwy dom dla Orisia. Małżeństwo, Pani nie pracuje, jest miła dobra i ciepła. Jedyne wyzwanie- w domu jest 5 kotów. Dlatego wczoraj było sprawdzanie Oriego... no i jutro Ori wsiada z Ludką o 6:50 rano w pociąg do Katowic i spróbuje się zadomowić w nowym miejscu nie zjadając przy okazji żadnego z 5 kotów...

Link to comment
Share on other sites

Zdradzę, że ewu wyszła z wizyty od Państwa oczarowana :loveu:

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam! :jumpie:

 

 

To była wizyta PA? ja myślałam ,ze Ori idzie na tymczasowy tymczas do inki33.

Tymczasowy tymczas u mnie wisi awaryjnie. :)

 

 

Nie nadążysz za ewu.

Tia... Wiezie szczeniaczki nowe... :mdleje:

 

 

:laugh2_2:  :laugh2_2:  :laugh2_2:

Trzymaj jeszcze kciuki, co? zamiast się tak od razu szczerzyć... :mad: ;)

 

 

Bo my tu nie chciałyśmy zapeszać... Ewu wyciągnęła spod ziemi najlepszy możliwy dom dla Orisia. Małżeństwo, Pani nie pracuje, jest miła dobra i ciepła. Jedyne wyzwanie- w domu jest 5 kotów. Dlatego wczoraj było sprawdzanie Oriego... no i jutro Ori wsiada z Ludką o 6:50 rano w pociąg do Katowic i spróbuje się zadomowić w nowym miejscu nie zjadając przy okazji żadnego z 5 kotów...

...i nie dając się zjeść pięciu kotom! :kciuki:

 

 

Tylko ze względu na kocie okoliczności i Orisiową naturę w dalszym ciągu trzymamy awaryjny tymczas u Inki i nowy "stały" pdt od 4 stycznia

...i kocią naturę!

Link to comment
Share on other sites

Kochane rano jadę do Katowic przejąć od Ludki Oriego.

Państwo są cudowni:)

Pokochałam ich od pierwszej chwili:)

W pokoju leżała wyprawka dla Oriego przewiązana kokardami, strasznie mnie to wzruszyło.

Piękne kocyki zabawki, karma i wszystko obwiązane atłasowymi , kremowymi kokardami.

Koty w liczbie 5- cudne, zadbane,rozpieszczone.

Jeden nie ma tylnej łapki, drugi oczka.Wszystkie uratowane i przygarnięte.

Żeby tylko Oriś i kociaki polubiły się to będzie żył w raju:)

Po wizycie poszłam do centrum handlowego ( tuż obok Państwa) żeby się odstresować i kupić Orisiowi guardy.

No ale gdzie diabeł nie może...tam ewu doleci:)

Zaraz za wejściem na ziemi siedział nastolatek i trzymał maleńkiego szczeniaczka.

Przeszłam obok ale natychmiast zawróciłam i zapytałam czy to jego piesek.

Obok stała dziewczynka i zanim odpowiedział spytała czy ja chcę pieska bo ona rozdaje za darmo!!!!!

Mało nie umarłam.

Chłopak wziął jednego , kazałam mu zadzwonić do Mamy. Mama potwierdziła,że się zgadza, powiedziała ,że zaraz pojadą do weta, miała wiedzę na temat potrzeb szczeniaka.

Wzięłam numer telefonu, zadzwonię za parę dni, wypytam.

Dziewczynka miała ze sobą jeszcze jednego maluszka a w domu zostały dwa.Pojechałam  z nią i jej kuzynką do  Bytomia i zabrałam wszystkie.

Do Gliwic przytargałam 3 szczeniaki, które są już w bdt u mojej koleżanki.

I tak zamiast prezentów pod choinkę i szelek dla Oriego przywiozłam trzy psiaki.

Rodzina bardzo biedna, żal mi też tych ludzi:(

Link to comment
Share on other sites

W razie gdyby mój mąż mnie wywalił z domu a chyba to nastąpi, to zgłaszam,że szukam bdt.

Nie brudzę w domu, nie niszczę, jem co mi dadzą i jestem miła na spacerach.

Kasiu co ty na to?

Czy nadaję się na tymczas?

 

Biorę Cię w ciemno :megagrin: Basiu, jesteś totalnie szurnięta, ale kocham Cię za to :megagrin:

 

Może warto zadbać o sunie Państwa i ja wysterylizować za kilka tygodni, żeby więcej nie rodziła? Chętnie dorzuce się na ten cel, bo to bardzo ważne!

Ludzie pewnie nie maja wiedzy co robić, ale sam fakt, że nie utopili maluszków, tylko starali się znaleźć im nieudolnie, ale jednak domki dobrze o nich świadczy.

Link to comment
Share on other sites

Biorę Cię w ciemno :megagrin: Basiu, jesteś totalnie szurnięta, ale kocham Cię za to :megagrin:

 

Może warto zadbać o sunie Państwa i ja wysterylizować za kilka tygodni, żeby więcej nie rodziła? Chętnie dorzuce się na ten cel, bo to bardzo ważne!

Ludzie pewnie nie maja wiedzy co robić, ale sam fakt, że nie utopili maluszków, tylko starali się znaleźć im nieudolnie, ale jednak domki dobrze o nich świadczy.

Ewciu dziękuję:) Ja też Was Kocham Wszystkie szalone Baby:)

Już o tym rozmawiałam.Postaram się dopilnować sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Maluszki 28 grudnia skończą 2 miesiące.

Są maciupeńkie:)

Nawiązałam już korespondencję mailową z bratem dziewczynki bo z jednej strony pojechały ze mną ale kazałam żeby zadzwoniły i wszystko wytłumaczyły Rodzicom. a z drugiej powiedziałam żeby na przyszłość nie jeździły same po centrach handlowych.

Wyślę im mailem  instrukcje wydawane przez policję na temat bezpieczeństwa w internecie i zawierania znajomości.

W czasie wakacji zajmowałam się dziećmi z biednych rodzin i robiliśmy dla ich takie szkolenia w Komendzie.

Link to comment
Share on other sites

Biorę Cię w ciemno :megagrin: Basiu, jesteś totalnie szurnięta, ale kocham Cię za to :megagrin:

 

Może warto zadbać o sunie Państwa i ja wysterylizować za kilka tygodni, żeby więcej nie rodziła? Chętnie dorzuce się na ten cel, bo to bardzo ważne!

Ludzie pewnie nie maja wiedzy co robić, ale sam fakt, że nie utopili maluszków, tylko starali się znaleźć im nieudolnie, ale jednak domki dobrze o nich świadczy.

 I jeszcze cos cudownego :)

 

38902718141596052021.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...