Jump to content
Dogomania

Energiczny, nieduży Ori szuka na CITO DT/PDT/DS


kcd

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rozmawiałyśmy... Długo... Dziewczyny powiedziały, że u nich taki Ori-potwori to tylko za kraty. Awaryjnie opcja najlepsza, ale w kojcu (nawet wewnętrznym) jego zachowanie może się tylko pogłębić. Rozmawiałam też wczoraj z behawiorystką, która pomagała mi z Tobim i powiedziała to samo - konieczny tymczas/hotel domowy. Miejsca dla Orisia szuka już chyba pół Warszawy, ale ja nie oczywiście nie ukrywam jak się sprawy mają, więc info ciągle odmowne.

Jeśli chodzi o Panicza, to (odpukać!!!) jest lepiej. Zrezygnowaliśmy z klatki i ostatnie 3 doby to 2 razy sioo i zero (!!!!) zniszczeń. Nie chcemy zapeszać, czekamy do weekendu z wnioskami, bo zgodnie z dotychczasową tendencją, pogarszało się przy piątku w miarę upływu ilości dni spędzanych w większości samotnie. Trzymajcie proszę kciuki, liczę na Waszą pozytywną energię

Link to comment
Share on other sites

Mieszkanie zakupane, wszystko wgniecione w zaimprowizowane posłanie z prześcieradła i mojego koca. Nie wiem jakim cudem ale wyciągnięte kosmetyki z SZUFLADY w łazience, po całym mieszkaniu rozsmarowany dezodorant w kulce, pogryziona maszynka do golenia - ostrze odgryzione, ale na szczęście całe. To chyba tyle. Bez dramatu, ale to środa :( najgorzej pewnie będzie w piątek :/

Link to comment
Share on other sites

Większą dawkę substancji głównej zawartej w stress-oucie ma KalmVet...

 

Ponieważ cały czas szukam sposobów na podobną do Oriego rozrabiarę, moją Florkę, która ma cudowny dom i cudownych ludzi i za nic nie chce tego docenić :( ludzie podpowiadają mi różne rozwiązania. Dziś taki pomysł: http://www.helpmydog...aca-Face-Wrap/2

 

Kasiu, czemu przestałaś korzystać z klatki? Pytam z ciekawości, bo klatkowanie w przypadku Florki też rozważamy...

Link to comment
Share on other sites

Bo on robił w klatce i rozwalał to łapami po całej klatce, całym mieszkaniu i całym sobie, miał wbitą kupę między opuszki przednich łap i na samych łapach aż do przegubów. Po wyjściu z klatki wariował z nadmiaru energii i dodatkowo spacery stały się niemożliwe pod kątem toalety bo tylko biegał jak wariat. Zrobiło się błędne koło.

Link to comment
Share on other sites

Ori dziś znowu otworzył sobie szafę. Chciałam wrzucić zdjęcia, ale to nie ma sensu. Nawet nie policzę ile zjadł butów. Niestety w tym zupełnie nowe mojego tż, jego jedyne buty na zimę. Plus siku i kupa w domu. Ręce mi opadły. A jutro statystycznie będzie gorzej. Tylko na serio u nas chyba już nie ma co zjeść :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...