Jump to content
Dogomania

Energiczny, nieduży Ori szuka na CITO DT/PDT/DS


kcd

Recommended Posts

Ori został wyciągnięty ze schronu w kiepskim stanie. Był niedożywiony, odwodniony, a na całym ciałku miał odleżyny. Ważył niecałe 9 kg. Po krótkim czasie spędzonym u mnie okazał się być kochanym, przyjcielskim i uwielbiającym się przytulać wesołym urwisem. Bardzo zabiega o uwagę człowieka - bez skrępowania pakuje się na kolana i wtyka nochalek pod rękę.


Niestety uwagi potrzebuje więcej niż możemy mu zapewnić. Pod naszą nieobecność Ori otwiera szafy, niszczy ubrania, sprzęt elektroniczny I zjada, co popadnie - co jest bardzo niebezpieczne dla niego (zjadł np baterię...) W walce z niszczeniem I załatwianiem się w domu nie pomogła klatka kennelowa - Ori musi w niej być zamknięty u nas przez ponad 10 godzin, co przy jego temperamencie jest po prostu okrutne. I opłakane w skutkach.


Pilnie potrzebujemy pomocy. Nie jestem w stanie sama opłacić hotelu, nie jesteśmy w stanie dłużej się nim zajmować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie udało się dzisiaj z transportem, będziemy jechać w przyszły weekend, chyba że do tamtej pory znajdzie się coś pewnego i na dłużej. Jestem załamana a Ori jak "na złość" jest dziś idealny i ultragrzeczny. No ale jest weekend i jesteśmy w domu... To jest najsłodsze stworzenie na świecie, pęka mi serce że musimy go oddać i to jeszcze nie do najlepszego domu na świecie tylko właśnie w ten sposób :(

Link to comment
Share on other sites

Żeby zobaczyć jak się zachowa gdzieś indziej trzeba najpierw to gdzieś indziej znaleźć... może zgłosi się jakiś lepszy dt, ktoś kto będzie miał czas pracować z behawiorystą? Bo na razie jedyna opcja to hotel na 3 tygodnie a co później..?

Link to comment
Share on other sites

Coś Wam muszę napisać. W pracy niespecjalnie afiszuję się moją miłością do bezdomniaczków, ale czasami ktoś coś powie i przy okazji przybłąkania się pod naszą firmę jakiś czas temu psiaczka, którego dostrzegła moja koleżanka Agata ktoś jej powiedzial, żeby dała mi znać, to może coś wymyślę. Rzeczywiście zabrałam przerażonego psiaka do domu, Agata przygotowała ogłoszenia, a ja je rozwieszalam po osiedlu. Po 2 godzinach odnaleźli się przerażeni właściciele i psiak wrócił szczęśliwy do domu. No i wyobraźcie sobie, że przez naszą koleżankę dostałam od Agaty, której nie ma obecnie w firmie kopertę :loveu:  Muszę ją Wam pokazać, bo zachowam ją na pamiątkę, kiedy będę miała chwile zwątpienia :loveu:

 

Chciałabym z tej koperty przeznaczyć 50 zł dla Oriego :loveu: Jak tylko podacie numer konta do zbiórki, wyślę pieniądze!

 

80387130718120636876.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...