Jump to content
Dogomania

Wilno 15-16.12.2007 Litwa 2xCACIB


simbik

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sylvia_76']Proszę bardzo:
Manteufel Saxifraga nieobecny
Jumpin' Jack Flash Saxifraga (no, Jojek) :) - I dosk., CAC
Di Maggio Modry - I dosk., CAC, CACIB
Gianicolo - II dosk.
El Corazon Modry - I dosk., CAC, przed CACIBem rozwalił sobie poduszkę w łapie o rozbitą butelkę i nie wszedł do porównania... :-(
Aglauros Atheneum - II dosk, res. CACIB
Afrodita Ajtra Atheneum - ?[/quote]

No, moje kochane doziaczki pokazały się ślicznie :multi::loveu: Gratulki i miziaki dla faflaczków :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o stawke [B][I]akit[/I][/B] z obu dni i sędziego.
w sobote było 9, a w niedziele 10

wiem tyle:
PSY- kl.młodzieży
E'KEKKAI Halne Wzgórze

PSY - kl.championów
BIMBO Yamamoto
ENZO Omono Gawa

SUKI - kl.pośrednia?/otwarta?
KOICHIKARA Shun'You Kensha

bardzo prosze o uzupełnienie staweczki

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]GRATULACJE!!! :multi: GRATULACJE!!! :multi: GRATULACJE!!! :multi:[/B]
[B]DLA WSZYSTKICH[/B][/CENTER]

To jak zwykle będę marudzić o staweczkę AKIT AMERYKAŃSKICH - w oba dni była taka sama stawka (8 sztuk). Z góry dziękuję :lol::lol::lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

My tez byłysmy, w dwa dni zobyliśmy to samo czyli:

2 x Najlepsze Junior i 2 x CWC

Ogolnie jestem zbulwersowana organizacja i przebiegem i wogole wszystkim!!!!!
Przychodze pierwszego dnia na ring, okazuje sie ze ZNOWU nastapiła zmiana sedziego, tym razem na Panią z Litwy!!!!!! ( Nie pojechałabym na litwe gdybym wiedziała ze bedzie sedziowała tam Sedzina z Litwy) od Owczarkow Niemieckich!!!! Sedziowanie opoznia sie o 1,5 h!!!! Potem czas na boxery a sedzina nie wie jak sie sedziuje kolorami i zaczyna sie pytać "znajomych" zza ringu.

Ale to co sie działo drugiego dnia to był absolutny HIT.
Sedzia znow zmieniony tym razem z Ruska na Estonke. Jeszcze lepiej. Pani od Sznaucerów kompletnie nie majaca chyba poczucia czasu rozpoczeła sedziowanie boxerów takze z 1,5 h opoznieniem. W dodatku sedziowanie odbywało sie na ringu best in show gdzie postawili jakiegos olbrzymiego nadmuchanego bałwana na co niektore psy dziwnie reagowały. Na szczescie z tym bałwanem problemow nie mielismy. Moj pies wygrywa młodziez, potem suka klase. I wołaja nas do porownania. No okey. Wchodze i widze ze stoi tylko jedna suka... Halo?? Mamy biegac okey. Ogoniasta suka z estoni dostała nr. 1, a moja suka 2. Super mamy res.caciba. Ale czemu tak mało suk było? Nie wiem nie idzie sie dogadac z sekretarzem ringowym. Potem zmiana psów Moj Junior idzie o BOBa, a zamiast na ringu znaleśc sie obok Najlepszego Psa i najlepszej suki, STas stoi z zółtą suka ( z klasy championów) na ringu i słysze ze sedzine wybiera RES CACIB. nie wiedziałam ze Naj. Junior pies moze na litwie walczyc o tytuł Naj. Suki:)))) Sedzina nie zauwazyła "interesu: mojego psa ani tego ze 2 minuty temu dała temu psu. Naj. Juniora. Wybór Rezerwowej Suki Dostała takze suka z estoni:)

Potem ide do sedziny dopytac sie co włąsciwie ona wybierała. A ona mi mowi ze najpierw wybierała Najlepszego Championa z suk , a potem porownywała suke z klasy otwartej z championka. Na co ja na nia patrze i mowie jej ze moja suka nie była wystawiana w klasie championow tylko otwartej to czemu była wybierana jako Naj. Championka ???. Zszokowana Kobitka zrobiła wielkie oczy i otworzyla Buzie. Umywając ręce mowiła ze to sekretarze ringowi sa odpowiedzialni za to co sie dzieje na ringu ona tylko sedziuje. Wiec moja suka nie została wogole wywołana ani nie dano jej szansy zawalczyc o Caciba.

Oprocz tych incydentów było fajnie hahahah:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']No to poszaleliście! Gratulacje!!! Sylwia zrobisz mi skan, lub foto labradorów - ich będzie dużo, a zależy mi na tych danych i jeszcze dogów argentyńskich - proszę :modla::modla::modla: najlepiej na prv...[/quote]

Nie mam niestety katalogów.

Przekażę Klaudii Jojkowej, może ona coś poradzi.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=12849"]Marihuana[/URL], że zmieniają sędziego, czy czas się zmienia to zdarza u nas też... bajzel na ringu był np. u nas w Toruniu na krajowej - sędzina najpierw na lokaty stawiała tylko doskonałe stworzenia (ich dawała bardzo malutko, wiec np. na lokatach były 2 psy z nastu), po zwróceniu uwagi - stałam obok ringu - zaczęła ustawiać najpierw lokaty dla bdb, a następnie dla dosk. koszmar... Ja nie potrafiłam jej wytłumaczyć po ang. - mój ang jest do bani, a tłumacza chyba nie rozumiała... Takie cuda się niestety zdarzają... Dobrze, że choć te tytuły dostaliście, ja na Litwie byłam parę razy - takich szopek nie było... Przebojem moich wystaw było też grudniowe Wilno - chyba 2 lata temu - sędzia z Malezji przerwał sędziowanie, wyją kamerę i nagrywał ON, które biegały na sąsiednim ringu :) Ot tak - teraz ten pan już wsjo sędziuje:)

Sylvia stawki już mam - już nie fatyguj Klaudii

Gratki dla wszystkich zadowolonych!!!

Link to comment
Share on other sites

No my tez juz w domciu:)
Uczucia mamy mieszane ogolnie bylo oki, ale co do BIS-ow to ich organizacja pozostawia wiele do zyczenia.
My tez cos dolozymy do polskich sukcesów:
w pierwszy dzień
Lucky - Best Puppy
nasza sunie niestety 3 w klasie championow
w drugi dzień
Lucky - w.o I - niestety tym razem w porownaniu musial uznac wyzszosc finskiej suni:(
ale nasza panna res. CACIB

Nasze rude towarzystwo tez z sukcesami, sunia kumpeli 2 x CAC a chłopak w pierwszy dzień Zw. Mł.

Napewno taka wycieczke powtorzymy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam niesmak po tej Wileńskiej wystawie.... marcową bardzo miło wspominam, a na tej ścisk, tłok, baaaardzo duże opóźnienia w sędziowaniu :shake:. Nie mogę zrozumieć z czego wynikała aż taka różnica :razz:, wydawało mi się, że to właśnie na marcowej jest więcej psów :hmmmm:.

Mimo to dawno nie wracałam z wystawy w tak dobrym humorze :lol:. Przywieźliśmy CACa na którym mi zależało, już teraz tylko czas nam potrzebny do ukończenia dorosłego championatu :cool3:. Drugiego dnia zamiast na ring wyruszyliśmy na miłą objazdową wycieczkę po Wilnie i okolicach co wreszcie nasyciło mój apetyt na zobaczenie trochę wileńskich zabytków... w marcu podziwianych tylko zza szyby samochodu ;). Dodatkowo gorąco polecam hostel JNN - tani, blisko starówki, w miarę duże pokoiki i miła obsługa :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']proszę o wszystkie informację o sznaucerch średnich czarnych-fotki mile widziane;)[/QUOTE]

[B]Sznaucer średni czarny[/B]
PSY
Kl.pośrednia
CHERNI STRAZHNIK LITHUANIAN RANGER
Kl.championów
RUS CH CEREUS JELTO OT BARBATSUTSY

SUKI
nie było

W oba dni te same stawki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Wielkie gratulacje dla calej ekipy z naszego kraju!!!!!!!

No i standardowo slicznie sie usmiecham o staweczke seterow angielskich :evil_lol:[/QUOTE]

[B]English Setter[/B]

PSY
Kl.pośrednia
BOURNEHOUSE ROYAL DREAMER (wystawiany tylko w niedzielę)
YUSTAF FON ORENBURG
LAST MOHICAN OF SLOW FOX
Kl.otwarta
CISOSAN ITALIANTREASURE
NATTASET MAY BLOB
Kl.użytkowa
EST CH JET BOMBER OF SLOW FOX (wystawiany w sobotę)
Kl. championów
SAN MAR & LUX CH FAIRRAY SIR WINSTON
EST CH JET BOMBER OF SLOW FOX (wystawiany w niedzielę)
SUKI
Kl.pośrednia
SWEET GUARDIAN ALICE BLUE DREAM
Kl. otwarta
CISOSAN SINIVUOKKO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...