Jump to content
Dogomania

~ Maleńka bezdomna sunia i szczenięta na polu...


malagos

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć wszystkim.

Super, że lecznica się zgodziła maluchy u siebie przetrzymać.

Poszukać domu tymczasowego też warto, może ktoś się zlituje nad maluchami.

Małgosiu,a wiesz coś czy jakieś umowy adopcyjne będa podpisywane?

 a mają album na facebooku?? bo bym je mogła porozsyłać tam po znajomych

Link to comment
Share on other sites

Skopiuję mejla od dr Marty:

 

Suka, z tego co się dowiedzieliśmy od człowieka ,który ją dokarmiał,oszczeniła się 16 listopada.Szczeniaki mają więc 22 dni. Dokarmialiśmy je butelką,ale już same zaczynają jeść.W załączniku zdjęcie - porównanie suki do kota-ktoś w jej wątku napisał ,że wygląda na dużą.Jak widać duża nie jest.Ponieważ mam teraz urlop,zdjęcia szczeniaków mogę zrobić dopiero jak wrócę,czyli 15-go.Pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

czesć. wiadomo już coś? jakies chętne domy?? zdjęcie super! zabiore je na fb, pokaże malotke.

Gorzej jest, że niestety w Ostrołęce sa kolejne bezdomne maluchy

Jedne 6 szt z matko,a drugie 3 bez matki. Już nie wiem jak to wszystko ogarnąć...

Do Schroniska nie trafia bo jest nosówka i maluchy nie mają z nią szans :(

Przepraszam Małgosik że na tym wydarzeniu, ale już nie wiemco mam robić.

Link to comment
Share on other sites

Biedne maluchy :(.Jak nosówka, to rzeczywiście - strach...... Szczeniaczki - jak zwykle - pięknościowe :).  A gdzie one są w tej Ostrołęce?  W Sochaczewie jest DT dla szczeniąt. Jest na fb

https://www.facebook.com/pages/Dom-Tymczasowy-dla-Szczeniak%C3%B3w-Judyta/304551119750449?ref=ts&fref=ts

 W Ostrołęce te 6 na działce jakiejś niezamieszkałej pod barakiem, a te trzy sunie w firmie koło ciecówki. Tak znam ten dt, Małgosia może zabierze 2 -3 sunie, ale nadal reszta zostanie. W obu przypadkach maluchy sa podobno dokarmiane, ale robi się zimniej jakoś wstrętniej na dworze .

 

Małgosia bo dom tymczasowy dla szczeniaków to bardzo dużo pracy wymaga, zreszto tak chyba jak każdy tymczasowicz.

Link to comment
Share on other sites

Czyli pewnie zabierze  te same, bez mamy (?), a 6 z mamą - zostanie :(. Czyli razem - 7 psów :(. Koszmar :(. Może na tej pustej działce sprawdzić, jakie sunia ma warunki i trochę jej tam podszykować? ocieplić? No i dokarmiać, oczywiście.  A próbowałaś ogłosić na portalu moja ostrołęka? Co prawda, "moje" makowskie szczeniaki tam nie miały wzięcia, ale zawsze może chociaż część z nich  by znalazła dom?

 Ze szczeniakami (zwłaszcza w mieszkaniu), trudniej  niż z dorosłymi tymczasami. Szczeniaki - jak dzieci. Ciągle absorbują. Widziałam u koleżanki. No, chyba, że są takie nadzwyczajne, jak był Rutek :). I że się jest z nimi w lecie, na działce, a nie w zimie - w domu.......

 

**********************************

Jeszcze może zrobić wydarzenie na fb, nagłośnić sprawę, może ludzie się przejmą losem maluchów, ktoś weźmie psa, inni zbiorą pieniadzę na  hotelik....nic więcej mi nie przychodzi do głowy :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie jest dobrze - w lecznicy nadal trwa przebudowa, kręcą się i pracownicy, i budowlańcy, i pacjenci. Sunia poczuła sie jak w domu, pilnuje swego raju, szczeka na obcych. Zbliżają się Święta, w lecznicy nie będzie nikogo....

Sunia ucieka od szczeniąt, nie karmi ich już, małe jedzą same. Serdeczna prośba i dr Magdy, i moja - pomóżmy w tej sytuacji....Małe mają ogłoszenia na Moja Ostrołęka, ale na razie bez odzewu.

 

[url=http://postimage.org/]su2.jpg[/url]

[url=http://postimage.org/]su3.jpg[/url]

[url=http://postimage.org/]sunia1.jpg[/url]


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...